Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

xoriska
6. bře 2016

@matysikovad kéž by tam něco bylo 🙂 já se na intuici nespoleham a hlavně takto brzy to u sebe nepoznam u dcery jsem zjistila těhotenství náhodně až v 9 tt když jsem měla jít na ivf a u syna v září jsem byla na IUI a tam jsem testovala už brzy, ale příznaky jsem měla až kolem 7 tt jinak bych to taky nevěděla, hlavně namlouvat si můžu cokoli a určitě bych na sobě i příznaky spozorovala 😀

matysikovad
6. bře 2016

@xoriska jj to znam, priznaky a sugesce je mocna carodejka

klara215
6. bře 2016

Holky je to v pr..li..začala jsem špinit 😞

crazynaa
6. bře 2016

@klara215 ja taky spinila na zacatku. Pokud spinis moc, zajed si k Vam do porodnice. Dostanes injekci a udelaji utz

mikejla_a
6. bře 2016

@matysikovad tady je 🙂

klara215
6. bře 2016

@crazynaa bylo to jedno zašpinění a dost...zvláštní...ale prý se to v době,kdy má MS dorazit,stává i v těhu

matysikovad
6. bře 2016

@klara215 uvidis zitra, drzim pesti!!

dasa.77
6. bře 2016

@crazynaa ahoj,hlasim dnes 1.DC 😉

latera
7. bře 2016

Ahoj holky. Nevíte, co znamená, kdyz po ovu jsou teploty nižší nez v předchozím cyklu? Minuly cyklus jsem mela po ovu 36,9, klidne i 37, ale tento mesic sotva 36,75, dnes jen 36,7... Ovulaci mam potvrzenou testama, nejaky ten vzrůst teplot je, ale ne nijak razantní... Přikládám fotky testu a graf. Vzdy jsem věřila, až do posledního dne, ze se nam zadařilo, ale v tomhle cyklu je naděje asi minimální, co??? :(

valeri10
7. bře 2016

@latera Ty prázdné kolečka znamenají co? Mě ten graf přijde celý nějak blbě. Ovulaci lze považovat za proběhnuvší, pokud je bazální teplota alespoň 3 po sobě jdoucí dny vyšší než v 6 předcházejicích dnech, a za den, kdy proběhla ovulace, se považuje poslední den nízkých teplot (tzv. pravidlo 3 po 6).

xoriska
7. bře 2016

Tak holky já taky hlásím 1 DC a to jsem včera měla nejvyšší teplotu a neklesla není to nějaké divné ?

matysikovad
7. bře 2016

@xoriska no ono nekdy trvA, nez dojde k poklesu pregesteronu ( nebo ktereho toho hormonu) ona tA teplota spadne

matysikovad
7. bře 2016

@latera mne taky neprijde, ze by ovu byla ... Presne nesedi to pravidlo 3 po 6

latera
7. bře 2016

@valeri10 ty prázdné se objeví, když se změřim v trochu jinou dobu než běžně, ale reaguje to už na půlhodinový rozdíl. Čili běžně se měřím v 5:30, tam kde jsou prázdná kolečka jsem se měřila treba až v 6:30 ... Jako ja si myslím, že ovulace proběhla, alespoň dle hlenu, který byl 15DC a ty pozitivní testy 16DC a 17DC......Ale je fakt, že ta teplota mě mate... Fakt nevím... Myslela jsem jestli s tím tady nemá někdo zkušenost, ale asi to spíš vypadá na anovulak... 😢

valeri10
7. bře 2016

@latera Taky vidím na anovulační cyklus. Máš to určitě dobře napsané ty teploty? Někde jsem četla, že u anovulačního jsou stejné příznaky jako u ovulačního.

matysikovad
7. bře 2016

@latera nemusi byt anovulacni, koukni na muj

werumka
7. bře 2016

@latera Hodina rozdíl už je docela dost. Když si odmyslím ty teploty, kde jsou prázdný kolečka tak myslím, že ovulace proběhnout mohla. Teplota může ještě narůst, vrchol progesteronu je až cca 7 dní po ovulaci.

latera
7. bře 2016

@valeri10 Jojo bohuzel urcite dobre, zapisuju hned po naměření .... Achjooo

xoriska
7. bře 2016

@matysikovad Aha, tak by možná vysvětlovalo, jelikož už se mi to stalo minulý měsíc, že jsem měla nejvyšší teplotu a došla MS... Každopádně děkuju

matysikovad
7. bře 2016

@latera taky vypadalo, ze ovu je a dle teplot skoro o 5 dni po pozitivnim ovu testu prisla..asi

matysikovad
7. bře 2016

@klara215 tak jak dneska?

latera
7. bře 2016

@werumka diky aspon za malou naději... 🙂 prázdna kolečka jsem upravila, aby se nezapocitavala do křivky a výsledek příkládám... Prase aby se v tom vyhnalo, viim :( a přiznám se, ze se teda za svuj graf docela stydím :( :( ale netušila jsem, ze i hodinový rozdíl v měření muze nadelat takovou paseku... 😠

latera
7. bře 2016

@matysikovad tyjo aha, az 5 dni po pozitivním testu? Ja jsem všude cetla, ze po tom testu dorazí do 24-36 hodin... 🙄

matysikovad
7. bře 2016

@latera no ja myslela ze max 48 hodin, tak vubec netusim. Cekam co bude vzdycky kazdy dalsi den

matysikovad
7. bře 2016

@blablabla26 jak dneska?

smajl
7. bře 2016

ahoj muzu se přidat?co říkate na muj graf?byla ovulace ?a teploty 36,6 jsou vyšší?

matysikovad
7. bře 2016

@smajl ovulace byla jak dle me, jak je vyznacene tmave zelenou

smajl
7. bře 2016

@matysikovad dekuji za odpoved 🙂

klara215
7. bře 2016

@matysikovad teplota nahoře,špinění je tak 2 pidi flíčky za celý den a test sněhobílý..fakt nevím,co si o tom myslet

matysikovad
7. bře 2016

@klara215 hm, mozna biochemicke tehitenstvi ☹ uvidis, co prinese cas. Porad je nadeje 😉