Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

nita1984
23. bře 2016

@pekkaa uz jsem to vysvětlovala mnohokrát a dole.prostě měřit nebudu. Merim.v ústech přes rok a nikdy tam žádné bludy nebyly. Tohle je první graf, který je úplně jiný než ty ostatní. Nicméně díky za info.

pekkaa
23. bře 2016

@nita1984 to je tvoje vec. Ale nemuzes vedet kdyz nemas srovnani s merenim dole...
Ale je to na tobe. Ja se uz starat nebudu..
Drzim palce.

nita1984
23. bře 2016

@pekkaa srovnání mám. Měřila jsem dole teploty o něco vyšší, ale průběh grafu naprosto srovnatelný. Takže jsem se rozhodla pro to, co je mi příjemnější.

nita1984
23. bře 2016

@pekkaa jinak ovu si potvrzuji i testy, jen tenhle cyklus jsem to nestihla,neb byla velmi brzy a to jsem nečekala. Obvykle bývá cca 14 -16DC. 10DC jsem ji nečekala

matysikovad
23. bře 2016

@nita1984 pokud se chytly brrberky az po ovu,tak asi tak zitra bebo za dva dny pujde nevo videt.klidne mohla byt ovu az vystoupali teloty. Ja jsem taky mela podle wg ovu az 3.3, kdezto ff mi tvrdil 1.3.tj rozdil.

matysikovad
23. bře 2016

@nita1984 promin pisu na mobilu,snad jsi me pochopila,mam tam tolik chyb 🙂

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad jasný, počkám do soboty jestli nedorazi MS a když ne, udělám v sobotu test znova.

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad jasné, úplně v pohodě, taky to klepu na mobilu 🙂

lalacek
23. bře 2016

Ahoj holky, prosím vás o radu. Jsem 4.den po MS (spustila se během braní antikoncepce Azalia, trvala 4 dny a byla slabá) a mám BT 37°C. Je to normální?

matysikovad
23. bře 2016

@lalacek to je pres antikoncepci uplne mimo ty teploty ne? Ridi ne hormony v tbl. Si myslim

lalacek
23. bře 2016

@matysikovad Asi ano, ale pak nechápu že až po roce se mi spustilo 4 denní krvácení... Do té doby ani špinění, nic. Beru ještě jiné léky, ale prý by na antikoncepci neměly mít vliv. Snad.

lalacek
23. bře 2016

Ještě podotýkám že mě už třetí den pobolívá podbřišek a v kříži a chvilkama píchají prsa. Testy negativní. Psala jsem to i do jiné diskuse, ale nikdo neodpověděl. MS skončila v sobotu.

matysikovad
23. bře 2016

@lalacek nemuzes mit zanet? Neprochladlas nekde? Nebo nejde na tebe viroza a v neposledni rade,kdy jsi byla na gyn kontrole nsposledy

lalacek
23. bře 2016

@matysikovad Ne neprochladla, jsem víceméně doma, nemocná nejsem. Jen jsem během ms měla pocit jako by na mě něco lezlo, ale nevlezlo nakonec. Na gyndu jdu ve středu příští týden, ale zneklidňují mě ty záda a podbřišek. Močák to není, ledviny taky ne, slepák taky ne. Tak jsem z toho jelen 🙂 Jen se ptám, jestli nemá někdo podobnou zkušenost...

chelsi
23. bře 2016

@matysikovad Btw. dnes teplota 37.0, takže určitě něco proběhlo 🙂

matysikovad
23. bře 2016

@chelsi coo? Graf draha 🙂

matysikovad
23. bře 2016

@lalacek mne napadla cysta totiz . bohzzel antiko neberu asi 7 let,tak netusim,co by to mohlo byt. Tteba holky poradi. Kamoska pri cyste prave mela bolesti v krizi

lalacek
23. bře 2016

@matysikovad Já na cysty trpívám občas, ale píchají jen na straně vaječníku, kde jsou. Ty právě znám. Všechno možné i nemožné jsem vyloučila už :D

xoriska
23. bře 2016

Holky tak já nevím, v pondělí silně pozitivní ovulační test, ale teplota dnes ještě trochu klesla. Není to divné?

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad tak jsem zkoušela cipek, a řekla bych ze je výš a měkčí.... ☹ možná ta ovu je fakt vyznačena blbě a byla třeba až o dost později.... i když nevím jestli by ten graf mohl být tak úplně mimo mísu....

matysikovad
23. bře 2016

@xoriska zitra to vyskoci

paulittav
23. bře 2016

@xoriska pokud dnes teplota klesla a zítra vyskočí nahoru, tak by ovu byla dnes 🙂

matysikovad
23. bře 2016

@nita1984 o kolik vis? Treba jsi jinak lezela

xoriska
23. bře 2016

@matysikovad
@paulittav No to doufám , i doktor říkal, že ovulace bude v pondělí / uterý, dle velikosti folikulu. A myslíte, že i kdyby byla ovulace dnes, tak stačí, že jsme se snažili včera a předevčírem ? Včera mi manžel rovnou řekl, že dnes leda přes jeho mrtvolu ... 😀

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad nevím trochu.. jak jsem to nikdy nesledovala, možná jen panikarim. Byla jsem si jísta, ze tenhle měsíc nic... pak me teploty takhle navnadily, ani náznak spineni, nic....Ale test negativní me docela sejmul ☹ po dnešním měření jsem čekala alespoň pidi ducha...

matysikovad
23. bře 2016

@xoriska treba staci i zitra rano

chelsi
23. bře 2016

@matysikovad graf máš na předchozí straně v 17:32, i jsem tě tam označila ;)

matysikovad
23. bře 2016

@nita1984 a ja ho tam nemela... Mel@ jsem uplne cisty test a za 2 dny //. Tak samozrejme je lepsi spis pocitat s tou horsi verzi a byt mile prelvapena,nez zklamana k slzam

xoriska
23. bře 2016

@matysikovad Tak ráno to bohužel taky nepujde, já vedu dceru do školky a pak jde manžel už do práce... No tak hold budeme doufat 🙂

nita1984
23. bře 2016

@xoriska závidím manžela. Ten můj by chtěl.i 3x denně. I dneska když jsem tu plakala nad negativním testem s depresí jak vrata, ze jsem stará, chtěl me z toho léčit sexem a to byl včera i předevčírem :-\ ale já fakt nemám náladu ☹