Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

petulle1986
11. črc 2016

@marrouc ikdyz vlastme kdyz ma to kouk tak ovu by mela byt posledni den nizke teploty coz vychazi ma 17dc.ale podle toho jak mate jisteno by i to melo byt ok 😉

marrouc
11. črc 2016

@ttm
@petulle1986 prave ze podle bolesti 14-15dc a podle tedtu a teplot zase jinak. Nastesti je pojisteno. Spis kvuli testovani ze nevim kolik jsem dpo 😊

dasa.77
11. črc 2016

@marrouc tak ted uz jen //

ttm
11. črc 2016

@marrouc Dny po ovu se počítají od prvního dne teplotního vzestupu. Takže jestli dobře počítám, měla bys dnes být 9 DPO 😉 Já mívám bolesti různě i den dva před, někdy v den ovu, to vůbec není směrodatné...Dost spolehlivě to poznám ještě podle hlenu, sleduješ? 😉 Ale pojištěno máte hezky, držím palce 😉

marrouc
11. črc 2016

@ttm hlen prave moc nepoznam. Zdalo se mi ze byl10dc,ale zpetne je to blbost. Ale s temi bolestmi jsi mi udelala radost. Myslela jsem ze jsou top jak poznat ovu. Tak to mam jeste cas. Snad uz se konecne po deviti mesicich dockam. 😊

marrouc
12. črc 2016

Tak nastesti zase teplota stoupla 😊napeti stoupa...

digisek
12. črc 2016

Holky myslíte že je to nadějné? LF mám pravidelně 11 dní, a dnes už je to 12DC a teplota trochu stoupla.

digisek
12. črc 2016

@digisek teda ne 12DC ale 12dpo

petulle1986
12. črc 2016

Devcata prosim o radu jsem nestastna z meho grafu mam nizkou bt vubec to nechapu je to normalni?zacinam pochybovat ze ovu byla

petulle1986
12. črc 2016

@marrouc tvuj grafil vypada nadejne. Kdy budes delat test?😉

mikejla_a
12. črc 2016

@marrouc podle mě u tebe ovulace byla až 17dc, protože až pak máš vzestup teploty

mikejla_a
12. črc 2016

@petulle1986 náhodou mi teploty přijdou v pořádku

petulle1986
12. črc 2016

@mikejla_a no ja prave mela jine cykly bt kolem 36.8 a vic a ted nemam ani 36,7

ttm
12. črc 2016

@petulle1986 Na tom vůbec nezáleží. Důležité je, jestli tam jsou tři vyšší teploty po šesti nižších. A to jsou. Máš krásný graf, ovu podle všeho byla 15DC 🙂

petulle1986
12. črc 2016

@ttm dekuju za uklidneni 😘jinak holky uvazuju ze nasadim duphaston mate s nim nektera zkusenost?pry pak pomaha k uhnizdeni

marrouc
12. črc 2016

@petulle1986 nemam koupene. Kdyz bych jela do mesta tak sezenu a testnu rano.

petulle1986
12. črc 2016

@marrouc tak zas o to lip pto tebe alespon te to nelaka 😉

marrouc
12. črc 2016

@petulle1986 taky je to poprve co je nemam. Jinak testuju od 9dpo 😊

ttm
12. črc 2016

@marrouc Není to zbytečně brzy? Vím, že ve skupince STM jsi psala, že máš luteální fázi 15-16 dní. Abys nebyla zbytečně zklamaná, že tam ještě nic není. Počkej ještě aspoň ty tři dny. Moc ti držím palce 🙂

marrouc
12. črc 2016

@ttm to jo. Ale ovulaci jsem mela vzdycky kolem 13dc. A ted mi vychati na 17dc. Takze ae mi zkratila lf protoze mam vyklus 28dni a nikdy jsem zpozdeni nemela.

marrouc
12. črc 2016

@ttm vim ze by mela byt LF stejne dlouha kazdy mesic ale ja to dostanu presne at mam ovu v kterykoli den.😊

ttm
12. črc 2016

@marrouc Luteální fáze bývá obvykle stejná, ta, která se prodlužuje nebo zkracuje, je fáze před ovu. Očekávaná ms se tedy nepočítá podle toho, jak máš normálně dlouhé cykly, ale jak máš dlouhou luteální fázi. Když se tedy posune ovu, obvykle se dá počítat s tím, že se posune i ms. Ale je možné, že už na testu něco bude. Jen jsem tě chtěla vyvarovat zbytečného zklamání, kdyby tam náhodou byla jen jedna čárka - že to nemusí nic znamenat 🙂

marrouc
12. črc 2016

@ttm aha. Jsem si myslela ze to neni pravidlem.😊takze timpadem bych mela mit ms az 30-32dc. To pak je tedy jeste na testovani opravdu brzy. Diky 😊

petulle1986
12. črc 2016

Holky mam asi jeden blny dotaz.to ze bt stoupne znamema ze ovu probehla?anebo se muze stat ze bt stoupne a ovu neprobene i presto?

marrouc
12. črc 2016

@petulle1986 ja si myslim ze prave to ze probehla se ukaze zvysenou teplotou. Muze za to nejaky hormon produkovany tim jak praskne folikul.

petulle1986
13. črc 2016

Ahojte zeny kdepk vsechny jste 😃

petulle1986
13. črc 2016

Ja vam mam zas dilema.vcera sem nasadila na podporu pripadneho uhnizdeni duphaston takze bt vzhledem k tomu ze to je progesteron trosku narostla ale ja mam pochyby o ovulce.vzdy me po ni boli prsa az do ms a ted najednou nic.bolely me dva dny a konec.vim ze to asi moc resim ale po tech zklamanich uz nic jineho neumim.jsem 4dpo a jedine co pocituju je tlak na pravem vajecniku nic vic a tak moc bych si prala //😞

marrouc
14. črc 2016

Tak k dnesnimu dni vypada graf takto. Akorat ze zacina pobolivat hlava a bricho takze mi to kazi radost.

petulle1986
14. črc 2016

@marrouc no pockej a to mas dneska dostat ms?pokud ano tak to vypada hoooodne nadekne podle te nt 😉

petulle1986
14. črc 2016

@marrouc ka vypadam takhle.a nechapu co se deje ,ms daleko,a beru progesteron navic tak je divne ze bt klesla.juuuj mate me to a vubec nemam radost z tohoto cyklu.