Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

myjusiatko
16. led 2016

Dnes mierny pokles.

werumka
16. led 2016

@dasa.77 Nevadí, stejně se to jednou dozvim 😀

dasa.77
16. led 2016

dnes opět 36,8

werumka
16. led 2016

@dasa.77 Tak zítřek to rozhodne 🙂 A nějaký příznaky čehokoliv máš?

myjusiatko
16. led 2016

@dasa.77 ktory den cyklu si?

dasa.77
16. led 2016

@werumka no já bych radši variantu,aby bylo jasno 😀
A teď chvilku vážně,prodloužila jsem si graf,ať mám kde zapisovat
Příznaky?...snažím se nesledovat....ty které byly najednou už nejsou

werumka
16. led 2016

@dasa.77 Ale Tobě teplota vždycky klesala až při menstruaci, ne?

valeri10
16. led 2016

@werumka zacalo to pred třemi lety hned po vysazeni ha.nabehala jsem se tenkrát po doktorech nez mi docvaklo ze se vlastně vajecniky probouzejí. Samozřejmě ze ted to boli vic protože se vic pozoruju.zacne to cca týden pred ovu, v den ovu citim bodavou bolest treba kdyz si sedam a pok jeste po ovu to boli tak tři dny

dasa.77
16. led 2016

@werumka vždycky ne,minule ano 😉

dasa.77
16. led 2016
werumka
16. led 2016

@dasa.77 Tak důležitej bude ten zítřek každopádně. Pokud se zítra nerozběhne menstruace a teplota zůstane vysoko, testy budou negativní, asi bych skočila na ultrazvuk, jestli tam není cysta nebo tak.

werumka
16. led 2016

@valeri10 Je to otázka, jestli to prostě není Tvůj "normální" průběh ovulace, nebo jestli to nemůže být nějaké ložisko endometriózy. I když mi to taky úplně nesedí, protože endometrióza bolí hlavně při menstruaci. Je to trochu hádání z křišťálový koule. Záleží na Tobě, jestli Tě víc uklidní, když na laparoskopii půjdeš, nebo jestli to pro Tebe bude spíš stres.

mami29
16. led 2016

Ahoj mohu se přidat, od začátku ledna měřím BT.

dasa.77
16. led 2016

@mami29 ahojky ,jasně že jo! Ani jsem nepostřehla,že "tu nejsi" 😉

jirikova
16. led 2016

Tak dnes rano teplota poklesla a ted dosla ms s plnou paradou..samovolne bez vyvolavacky, temer po roce. A zrovna se mi to moc nehodi, dostala sem Norethisteron a sem objednana do Sanusu na HP, na 9.2. A ted moc nevim co s tim, jestli me takhle narychlo vezmou..

werumka
16. led 2016

@jirikova Určitě vezmou. Je to pozitivní, protože pokud menstruace přišla, znamená to, že ovuluješ. A jestli graf odpovídá ostatním symptomům, tak máš i délku luteální fáze ok. Třeba přijde příští cyklus ovulace dřív.

jirikova
16. led 2016

@werumka moc dekuji za vsechny informace, hned v pondeli rano tam zavolam 🙂 manzel se mnou bohuzel ale jit nemuze, takze u nej ten spermio az v tom unoru..ale aspon u me nejaky pokrok, mam k tomu jeste cystu, je toho blbe u me vic bohuzel..

werumka
16. led 2016

@jirikova Uvidíš, jestli se ta cysta nevstřebala. Jak jsi jí měla velkou? Progesteron působí tak, že se cysty vstřebávají. Pokud máš anovulační cykly, tak pak je progesteronu málo a cysty rostou. Takhle by ses mohla zbavit i jich.

dasa.77
16. led 2016

@werumka Ty to tu popisuješ tak,že když sama přijde menstruace,automaticky byla i
ovulace.Ale tak to přece není

werumka
16. led 2016

@dasa.77 Automaticky ne, ale pokud graf napovídá tomu, že ano - a ostatní symptomy taky, tak pak je to téměř jisté. Menstruace u anovulačních cyklů buď nepřijde, nebo přijde za hodně dlouho a ve většině případů je slabá, protože tam nedojde ke spádu toho progesteronu. Třeba ani neodchází kousky sliznice, což při cyklu s ovulací ano.

mikejla_a
16. led 2016

@jirikova na co norethisteron? mám s ním hroznou zkušenost, měla jsem ho na oddálení menstruace ☹

jirikova
16. led 2016

@mikejla_a kdyz jsem u nej v utery byla, byla jsem 52 DC, s cystou a neaktualnim HP. Takze jsem dostala termin k nemu do CARu na 9.2. a Noretistheron jsem mela zacit brat, aby se ms nacasovala na navstevu v CARu a aby praskla cysta..

mikejla_a
16. led 2016

@jirikova aha, tak snad to budeš mít v poho

myjusiatko
18. led 2016

Uz len dva dni a uvidime. 🙂 dnes narastla.

ladalav
18. led 2016

@myjusiatko teda já bych testovala 🙂

myjusiatko
18. led 2016

@ladalav No chcela som pockat na spozdeni. 🙂 Ale mozno to zajtra skusim.

ladalav
18. led 2016

@myjusiatko tak držím palečky... 🙂

valeri10
18. led 2016

Ahoj tak jsem dostala pregnyl.10 tisic jednotek.folikl byl 24mm.v patek 15 mm.

werumka
18. led 2016

@valeri10 Super!

valeri10
18. led 2016

@werumka docela rychle narostl