Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

martinkamoj
8. kvě 2016

@valeri10
@juliemichal jojo teď sme tu takové ty 3 sudičky 😀

juliemichal
8. kvě 2016

@martinkamoj přesně tak 🙂 🙂 a ono se to určitě povede,věřím tomu 🙂

dasa.77
8. kvě 2016

@martinkamoj doplout KAM a potkat CO???? 😀 😀 😀 😀

martinkamoj
8. kvě 2016

@dasa.77 doplout na správné místo tzn. dělohy né jak minule mimo a potkat spermíky néé?? 😀

milujicimamina
8. kvě 2016

Sudicky tri 😀 kolik dni ma byt vysoka teplota po ovulaci aby slo vyvodit tehu?

dasa.77
8. kvě 2016

@martinkamoj to já vím,co jsi myslela...... jen jsem si řekla,že to píšeš jak pro děti z mateřské školky 😀

martinkamoj
8. kvě 2016

@dasa.77 v tu chvíli mě to jinak nenapadlo.. 😀

dasa.77
8. kvě 2016

@milujicimamina nemusí být stále vysoká - tj. okolo 37°C
někdo má i v těhotenství nejvyšší teplotu 36,8 - 36,9..... ale pokud se drží na vrchní linii i po očekávaném termínu MS,tak to může značit těhotenství (16 dní od ovulace a déle)

milujicimamina
8. kvě 2016

@dasa.77 to je doba 🙂 dekuji

nina8888
8. kvě 2016

@juliemichal ahoj je noc a ms nikde som zvedavá čo do rána a ská bude bazalka.. Možno sa fakt blázni s těch léků...

milujicimamina
9. kvě 2016

Dnesni kez by se drzel porad

blablabla26
9. kvě 2016

tak se mi potvrdila ovu 🙂

kajunka01
9. kvě 2016

holky prosím Vás kdy by jste udělaly těhotenský test?? http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Kajunka/graf...

valeri10
9. kvě 2016

@kajunka01 až po vynechání ms - 16 DPO. cokoliv na testu do tohoto období jsou spekulace a vše může být nakonec jinak.

kajunka01
9. kvě 2016

jj dekuji
@valeri10

martinkamoj
9. kvě 2016

@juliemichal
@valeri10 kočky, začínám pozorovat, že se ovu asi blíží... celý den mě dnes popíchává levý vejcovod, jako by se snažil o to natažení a přetažení vajíčka z pravého vaječníku .. No ale stejně si to nedovedu představit, že se to povede zrovna z této strany.. 😒

valeri10
9. kvě 2016

@martinkamoj a ja bych zrovna tomuto věřila.tady je tolik neuvěřitelnych příběhů otehotneni tak proc ne zrovna ten tvuj🙂

marrouc
10. kvě 2016

@milujicimamina tak sup sup hazej graf. Na tebe myslim uz co jsem vstala 😊

milujicimamina
10. kvě 2016

@marrouc ahoj test nuc ale mela jsem hrozne tmavou moc

milujicimamina
10. kvě 2016

@marrouc dnes nebo zitra by mela ms dojit no klesa

blablabla26
10. kvě 2016

@milujicimamina dokud není ms,pořád je naděje 🙂 navíc ti to nekleslo až úplně na tu předovulační teplotu....uvidíš zítra

blablabla26
10. kvě 2016

u mě dnes 5dpo a teplota se drží na 37...

milujicimamina
10. kvě 2016

@blablabla26 koukala jsem že u posledního těhotenství jsem měla na dr max něco až 16dc tak ještě počkám,

blablabla26
10. kvě 2016

@milujicimamina naděje tam ještě je 🙂

martinkamoj
10. kvě 2016

@juliemichal @valeri10 Holky vyznáte se v tom?? nevím zda to vzdát a nebo počkat ještě ze dva dny zda ovu testík zesílí.. Nejsilnejší mi zatím příjde 11dc odpoledne.. Hlavně v neděli sem byla u doktorky a tam vajíčka byly ještě kde měli. takže k ovu jistě nedošlo.. Dnes je to malinko silnější ale né o moc.. nahrávám fotky a grafík co mi řeknete schválně...

martinkamoj
10. kvě 2016

@juliemichal @valeri10 ještě jedna z blízka

valeri10
10. kvě 2016

@martinkamoj a nevíš kolik měřil folík? Já tento cyklus chodila na utz a ovu se mi o týden opozdila až jsem to chtěla vzdát, že je to anovulák. Parkrát jsem i měřila teplotu a měla jsem ji vyšší než obvykle. Skoro jako bych už po ovu měla. Já bych buď dál měřila a testovala nebo měla sex obden a měření a testování bych vypustila.

martinkamoj
10. kvě 2016

@valeri10 měl přes 20mm přesně nevím-řekla jen, že to vypadá dost dobře, že je přes 20mm +- jen co na to mrkla a že pravděpodobně brzy praskne a že sou dva.

valeri10
10. kvě 2016

@martinkamoj Já bych to viděla, že mohl prasknout i klidně v tu neděli. Těžko říct v tuto dobu když to nevyznačí ještě ani graf. a já těm teplotám už nějak moc nevěřím 😀 . Do pátku bych to pojišťovala a už bych to pustila z hlavy

martinkamoj
10. kvě 2016

@valeri10 taky to asi tak dopadne... 😀