Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

dasa.77
25. kvě 2016

@juliemichal a reakce manžela ne na jednu,ale na dvě fazolky?

juliemichal
25. kvě 2016

@dasa.77 tak reakce manžela?jak jsem mu psala do práce,že čekáme 2 miminka tak tomu nevěřil myslel si,že si dělám srandu 😀 tak to pochopil teprve asi před 2 hodiny a je s toho paf 😀 😀 nevím jak dlouho se s tím bude smiřovat 😀 a říká mi,že to jsme se nedomluvili,že to mělo být jen jedno miminko a jsou to nakonec 2 😀

juliemichal
25. kvě 2016

@milujicimamina to právě zatím nevím,uvidíme jestli mi to zítra řeknou v nemocnici 😀 😀

martinkamoj
26. kvě 2016

@xoriska
@juliemichal
@blablabla26 tak cácorky opět 1DC je tady..

blablabla26
26. kvě 2016

@martinkamoj to mě mrzí kočko....

blablabla26
26. kvě 2016

@juliemichal držím palce,at se udrží obě 🙂

juliemichal
26. kvě 2016

@martinkamoj tak to mě moc mrzí ☹ ☹

@blablabla26 bohužel se neudrželo jedno miminko ☹ ☹

juliemichal
26. kvě 2016

Ahojky holky tak dnes jsem si krásně pobrečela ☹ byla jsem ještě v té nemocnici na krvi a HCG je 2423 a bohužel tam už 2 nejsou ☹ našli v nemocnici jen jedno miminko a konečně mi ho měřili má 4mm 🙂 🙂 miláček náš,tak jen doufám,že aspoň to jedno vydrží ☹ ☹ ve středu na KO k mému doktorovi tak snad dostanu průkazku.a jinak díky IUI jsem dnes 5+0tt a podle ms 4+4tt

martinkamoj
26. kvě 2016

@blablabla26
@juliemichal nemusí, já sem s tím už smířená. Sem dělala test a bílo a zachvilku to bylo.. Sice jen lehce ale i tak.. Noo a Anet, tobě tfuj tfuj at to jedno hezky roste a drží se zuby nehty ... 🙂

juliemichal
26. kvě 2016

@martinkamoj no snad to u tebe klapne tento cyklus moc ti to přeji 🙂 🙂 a moc moc děkuji,taky doufám,že se aspoň to jedno bude držet zuby nehty,ale věřím,že ano 🙂

werumka
26. kvě 2016

@juliemichal Ty 4mm má gestační váček, to není ještě miminko, buď trpělivá, objeví se tam za týden a pak i srdíčko. Já už jsem lehce z ultrazvuků Tvého lékaře zmatená, člověče 😀 Já tam včera viděla čtyři bublinky třeba 😀 Ale jedna byla větší a to podle mě je právě ten gestační váček.

juliemichal
26. kvě 2016

@werumka a nevíš v kterém tt má ten gestační váček 4mm? 😀 stále vůbec netuším v kterém jsem týdnu 😀 u kluků mi to aspoň doktor vždy řekl v kterém jsem 😀 jsi zlatíčko snad za týden tam bude miminko a potom i to srdíčko 🙂 ve středu jdu k mému gynekologovi na UTZ 🙂 no snad to přepne do toho programu kde i to mimi měří 😀 😀 to by snad mohla být lepší fotka 😀
no a pobavila jsi mě s tím,že jsi na tom UTZ viděla 4 tečky a ta největší určitě byla ta pravá 😀 😀 škoda,že tu fotku má mamka v kabelce bych jsem se jukla zda se mi tam zdá nějaká bublinka větší 😀

milujicimamina
26. kvě 2016

Holky mam prsa snad o dve cisla vetsi a hrozne boli extrem 😬

werumka
26. kvě 2016

@juliemichal Můžeš se kouknout i sem do diskuze, vždyť jsi jí sem fotila. Ty přece přesně víš, ve kterém jsi týdnu - musíš to počítat datum IUI mínus 14 dní. Což je stejné, jako by datum poslední menstruace bylo 22. dubna. Což odpovídá 4+6. V tu dobu by měl být gestační váček plus mínus tak velký, jako ho máš (uvádí se 5-6mm) a měl by teď růst rychlostí 1mm za den.

juliemichal
26. kvě 2016

@werumka tak jsem se dívala na UTZ co mám v kompu ano vidím tam 4 tečky a na levé straně blíže k okraji fotky vidím černý flek a docela velký,myslíš taky tady tento 😀 jé děkuji za výpočet 🙂 jsem si myslela,že se to počítá podle poslední ms 😀 takže bych měla být cca 4+4tt 😀 takže to bude o 2 dny starší?děkuji 🙂 🙂 no doufám,že teď bud růst teda o ten 1mm za den 🙂 ale asi ano,když mi tak krásně roste HCG,že? 🙂 🙂 no uvidíme ve středu 😀 jsem zvědavá 🙂 brali mi konečně krev na tu laidenskou mutaci nebo jak se to píše a eventuálně ve středu bych měla mít výsledky,ale kdo ví a potom se uvidí co se bude dít,zda si budu nějaké injekce píchat anebo ne 😀

werumka
26. kvě 2016

@juliemichal Pokud jsi měla skutečně ovulaci 6.5., tak se od tohoto data odečte 14 dní. Tak se určuje stáří těhotenství. A to vychází na 4+6. Je to strašně brzo na jakékoli závěry z ultrazvuku, takže to minimálně do příštího týdne vypusť. Ten Femibion bereš?

juliemichal
26. kvě 2016

@werumka děkuji máš pravdu je to fakt hodně brzo na nějaké závěry,ale dr v nemocnici mi říkala,že je to v pořádku 😀 ale teď to určitě řešit nebudu,nebo se s toho zblázním 😀 no nevím zda jsem měla ovulaci 6.5,ale v ten den mi píchli pregnyl,večer mě bolelo břicho tak bych soudila,že to bylo asi prasknutí folikulu.. a ten den bylo IUI nebo potom nejpozději by mohla být ovulace toho 7.5
já si právě počítala tt podle těhu kalkuldy.femibion teď zatím neberu... vyfasovala jsem utrogestan,znova acidum folikum,s dr max mám kyselinu listovou 800mg a beru fertility blend.femibion si zase koupím jak mi dojde ten femibion,dostala jsem ho od kamarádky 😀 tak jsem ten femibion.

martinkamoj
26. kvě 2016

@juliemichal týjo já těhotná nejsem a přesto jsem bulela jak malá.. když jsem koukala na ordinaci, mají tam malé mimčo. nevím jestli koukáš a on ten drobeček tak hezky vydával takové ty klasické zvuky malého mimča a úplně sem se tu rozbulela zama od sebe... ☹ boože demence.. a taky nechápu tu moji ms... ráno trošku špinění nic extra a od te doby zase nic.. Jsem zvědavá zda se to rozběhne nebo co to zase znamená.. Testy jsou bílé to je jisté že nic.. ale nechápu to. 😖

dasa.77
26. kvě 2016

@werumka tak pokud jsi videla na jejim UTZ 4 bublinky,co teprve bys viděla na mém? 😀 😀 😀
ja na UTZ měla několikrát nějaké černé tečky ,ale nebylo to těhotenství 😎

werumka
26. kvě 2016

@dasa.77 No to já taky 😀

juliemichal
27. kvě 2016

@martinkamoj a kdy sis dělala naposledy test?no ordinaci nesleduji 😀 😀 doufám,že se ti ta ms nerozjela a budeš mít taky miminko 🙂 🙂

martinkamoj
27. kvě 2016

@juliemichal tak rozjela.. a test sem dělala včera než sem našla tetu MS... 😀

juliemichal
27. kvě 2016

@martinkamoj ach jo tak to teď určitě vyjde,teď budeš ovulovat s toho vaječníku co máš v pořádku,že? 🙂

martinkamoj
27. kvě 2016

@juliemichal ano teď ano.. a teď by měl být snad i pregnyl co doktorka říkala.. třeba to něčemu bude.. 🙂

juliemichal
27. kvě 2016

@martinkamoj no tak to je super,že dostaneš i pregnyl 🙂 třebas to fakt k něčemu pomůže a já ti budu držet palečky ♥

martinkamoj
27. kvě 2016

@juliemichal děkuju, ale víš jakou šanci tomu dávám já.. :-/

klia
27. kvě 2016

@martinkamoj holka zlatá vieš ako budú napratené pôrodnice v lednu 😉... My musíme pojistiť tie ostatné mesiace...mne sa pomaly blíži ovulácia, tak som na to zvedavá 😉...

martinkamoj
27. kvě 2016

@klia tak teď si mě pěkně potěšila 🙂

juliemichal
27. kvě 2016

@martinkamoj ale ono se to určitě povede 🙂 🙂

blablabla26
27. kvě 2016

@juliemichal moc mě mrzí,že se jedno z miminek neudrželo...ale i to jedno je veliké požehnání,vše určitě dopadne dobře 🙂