Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

mikejla_a
3. bře 2016

@matysikovad aaa svět je malý, chtěla jsem se podívat na ty tvé ovu testy a místo toho zjistila, že tě od vidění znám 😀 a pokud to místo bydliště sedí, tak odtud já pocházím... se picnu 😀

blablabla26
3. bře 2016

@matysikovad taky 2 poklesy...no jo,nejsme roboti 😀

monishkam
3. bře 2016

@blablabla26 minulý cyklus jsem mela anovulacni (potvrzeno lekarem), teploty max 37.08. Ted jsem stimulovana Clostilem, pred 8dny pregnyl a dnes 6.den Duphastonu 😀

valeri10
3. bře 2016

@monishkam Neovlivňuje náhodou ten Duphaston teplotu? Vím, že utrogestan ovlivňuje a to je podobné ne?

monishkam
3. bře 2016

@valeri10 nekde jsem cetla ze ano. Ale beru ho uz asi po pate a tskhle vysoke teploty nedelal. Ale je mozny, ze ted je to diky tomu, ze poprve byla ovulace, nevim ☹ jen se mi to dnes zdalo moc vysoky.

dasa.77
3. bře 2016

@blablabla26 ahoj,i čípek by se měl sledovat zhruba ve stejnou dobu. Z vlastní zkušenosti už vím,že ráno ho mám vždy výš 😉 ...proto sleduji i večer a až toto zapisuji do grafu.
jinak s tou teplotou jsem se moc nesekla....ale umím hezky malovat 😀
počkej do zítra a pak Ti graf ovu vyznačí

blablabla26
3. bře 2016

@dasa.77 to jsem taky vysledovala,že je ráno výš 🙂 ale mám ho opravdu hodně otevřený a měkký a musela jsem si už vzít i intimku 😀
Nooooo,zatím se trefuješ hezky 🙂

matysikovad
3. bře 2016

Tak brouzdám a hledám na netu všechno okolo ovulace aBT a našla jsem se ve zkratce, že při kojení se vylučuje prolaktin, který blokuje ovulaci. Takže jsem si to přeložila tak, že ovu startuje, proto pozitivní ovulační test+vyběh teplot na 36,9 a poté nastoupí ten prolaktin, vyloučení vajíčka vlastně zablokuje, proto ten pád na 36,6 a vajíčko se vstřebá... takže doměřím tento měsíc a musím přestat kojit. pak trvá několik měsíců, než se prolaktin uplně přestane vylučovat.... no nevím...

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 tak dneska to řádně pojistit 🙂

blablabla26
3. bře 2016

@matysikovad ale na druhou stranu,je dost holek,co otěhotní i v 6nedělí a to kojí!Nevěš hlavu,zkus to doměřit tenhle měsíc a od dalšího to zkusit bez kojení 🙂 Malá to zvládne,to bude dobrý

pojistíme 🙂

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 no doměřím to, mě to jaksi baví a příjde mi, že si tím trochu krátím to čekání na MS, ale tak nějak to pro mě pozbývá významu, uvidím, co zítra. kdyby mě aspon po každé ovu nezmáhaly ty ,,těhu" příznaky. ale tento měsíc si je ani nepřipouštím - není ovu-není těhu, takže proč se tím nějak stresovat. uvidíme, co bude 30DC 😉

blablabla26
3. bře 2016

@matysikovad Ty těhu příznaky jsou někdy šílený.Minulý měsíc jsem si vsugerovala i ducha na testu 😀
Mě na tom baví to,že se konečně dozvím,jak vlastně funguju...
Uvidíme,budu ti i tak držet palce 🙂

dasa.77
3. bře 2016

kojení není antikoncepce 😵

nzodiova
3. bře 2016

Ahoj holky, taky měřím BT od tohoto cyklu (10.2.) a pěkně mi to ukázalo kdy byla ovulace, ale teď jsem 23 DC a už několikátý den se probouzím ve 4 ráno, protože jsem myslela že už bude zvonit budík a tak jsem nevěděla jestli se změřit v ty 4 a nebo až v 7 jako vždy. Tak to pro jistotu měřím v ty 4 a samozřejmě neusnu hned, takže půl hodiny čučím do stropu, usnu a v 7 se měřím znova. No ale která hodnota je více vypovídající? Přemýšlím že si teda nastavím od dalšího cyklu budíček každý den na 4. Jak byste to prosím řešily? Já se asi nemůžu dočkat měření a zjištění kam se to posunulo 😀
Jinak příznaků mám taky habaděj, jestli si je nevsugerovávám. Nejraději bych si už udělala test, ale nechci se sklamat. Jsem teď 10 PO.

valeri10
3. bře 2016

@nzodiova a jaké hodnoty jsi naměřila ve 4 a v 7?

nzodiova
3. bře 2016

@valeri10
Např. dnes ve 4 hod. to bylo 37,02 a v 7 hod. 37,25. Tak jsem si zapsala do grafu 37,15. Já navíc v ty 4 chodím na záchod, poslední týden mi hned po probuzení začnou pracovat střeva a musím běžet (takže jsem i chodila) - to je taky jeden z mých domnělých příznaků, dřív jsem spíše trpěla na zácpu.

valeri10
3. bře 2016

@nzodiova tak ono spíš než to probuzení tu teplotu ovlivňuje to chození. Já se párkrát vzbudila v noci (někdy mi tak haraší) a nemohla jsem usnout (začala jsem samozřejmě přemýšlet jak mi to ovlivní teplotu), ale pokud jsem nevstala a usnula do hodiny tak mi to teplotu nijak nezměnilo. Chození na záchod příznak čeho?

mikejla_a
3. bře 2016

@valeri10 tehu? 😀

valeri10
3. bře 2016

@mikejla_a chození na záchod hned po probuzení je příznak těhu? Přiznám se, že to slyším poprvé. A není na jakékoliv příznaky brzy?

nzodiova
3. bře 2016

@valeri10
No jo, když já chodím každý ráno.
Příznak těhotenství, četla jsem žě některé holky to tak taky měly (průjem). Samozřejmě to není jediná věc kterou pozoruji, ale neznamená to ani, že jsem si to nevsugerovala 😅 to zjistím až 9.3.

nzodiova
3. bře 2016

@valeri10
Jde o to, že jsem dřív měla opačný problém a teď najednou chodím i několikrát denně a nezměnila jsem stravu ani nic jiného. Nevím jestli je brzy nebo ne, ale každopádně pozoruji, že je něco jinak. A těch věcí je víc jinak. Ale raději je nebudu vypisovat, abych si nepřišla jako pako, když za týden přijde MS 😀

valeri10
3. bře 2016

@nzodiova No to je mi teda novinka. Průjem a hned po probuzení? Mě to evokuje spíš nějaký střevní problém. Každopádně držím palce, aby to bylo těhotenství. A dej určitě potom vědět, protože tohle mě teda fakt zajímá.

nzodiova
3. bře 2016

@valeri10 Určitě dám.

Ještě se chci holky zeptat kdy přibližně se před MS začne teplota snižovat?

mikejla_a
3. bře 2016

@valeri10 jen odpovídám.... o dalším nebudu spekulovat 😉

mikejla_a
3. bře 2016

@nzodiova mě třeba až v den MS

valeri10
3. bře 2016

@nzodiova u každé je to jiné ten pokles. Já měla vždy utrogestan a ten teplotu ovlivňuje, takže jsem neměřila. Tento cyklus budu poprvé měřit do ms.

nzodiova
3. bře 2016

@mikejla_a Tak nezůstává nic, než čekat.

mikejla_a
3. bře 2016

@nzodiova tak to je holka 🙂

racek26
3. bře 2016

@valeri10 jj, takže 22. den cyklu 🙂

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 napodobne 🙂 rano uvidime ( doufam, ze NE ze nic neuvidime 😀 )