Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

mikejla_a
19. bře 2016

@smetanovak nemusíš být zmatená... délka cyklu se odvíjí od toho, kdy máš ovulaci a od ovulace je pak doba každý měsíc stejná... např. 12 dní... takže když máš ovulaci 15.den, tak máš cyklus 27 dní, když 17.den, tak 2 9 dni... proto se nemůžeš řídit poslední menstruaci. Je to jednoduché.

monys286
19. bře 2016

@matysikovad dekuju 😉 tobe taky hodne stesti 😊

matysikovad
19. bře 2016

@mikejla_a ja jsem chtela jit az tak na konci dubna 🙂 uvidime do te doby co bude. Dekuji 🙂 😉

matysikovad
19. bře 2016

@monys286 dekujii 🙂 ani si nepamatuju tvuj vitezny graf

mruvka34
19. bře 2016

Ahoj holky, jdu pro nazor.. Jsem po revizi v 07/2015 s dvojcatky.. Pak 3 mesice pauza a ted na po 6.co se snazime jsem poprve merila BT.. No a cykly po srovnani zhruba 29,30 a vzdy tak 1 den spineni, dnes jsem 31dc, 12dpo, test snehobily... Tlak v podbrisku je, nazory ? Nesetrete me 🙂

matysikovad
19. bře 2016

@mruvka34 nazory na co 🙂 musis vydrzet,jak se to bude vyvijet dalsi dny

pekkaa
19. bře 2016

@mruvka34 musis jeste chvilku vydrzet no🙂.. Teoreticky mohla byt ovulace az 22 dc, kdy to az zacalo poradne narustat. Takze se ti mozna posunula ovulace na pozdeji. V takovem pripade test jeste fakt nic ukazat nemusi.
Chtela jsem se zeptat jak dlouhou mivas LF, ale kdyz meris poprve, tak to asi nevis...
Kdyz se posunula ovulace, tak tim i termin menstruace (LF byva +- vzdy stejna)..
Takze je to tezke ted delat nejake zavery. Pockej par dni.. A kdyby nic, tak aspon uz budes mit nejake historicke informace pro pristi cyklus...

werumka
19. bře 2016

@mruvka34 Ahoj, podle grafu byla ovulace 22. den cyklu, takže jsi teprve 10 dni po ovulaci a to může být ještě moc brzy. Pokud nejsi těhotná, menstruace dojde nejdéle za týden. Test zkus zase za dva dny 😉

monys286
19. bře 2016

@matysikovad byl hodne divnej 😀😀😀

smetanovak
19. bře 2016

@mikejla_a aha tak to je ostuda ze to nevím... Asi jsem zmatená ze po antikoncepci to bylo vždy stejně

martina16horysek
19. bře 2016

@monys286 je gratuluji mamino 😉

matysikovad
19. bře 2016

@monys286 proc divny? 🙂 je pekny

monys286
19. bře 2016

@martina16horysek dekuju mooc😊

monys286
19. bře 2016

@matysikovad tak merila jsem prvni mesic, moc to nechapala.. A pak jak to kleslo, tak jsem si rikala, ze to je jasny a nakonec to bylo naopak😉 co ty jak je?

matysikovad
19. bře 2016

@monys286 porad stejne nijak 🙂 obcas krec nebo co v podbrisku. A strasny tlak na konecnik.a tobe?

monys286
20. bře 2016

@matysikovad Jeste do stredy me taky porad nekde pichalo v podbrisku, ted me spis poboliva v krizi a dost me boli prsa..

matysikovad
20. bře 2016

@monys286 jakto že ti naskočil listopad? já jsem si napočítala pulku prosince a to bych měla byt v 5tt

matysikovad
20. bře 2016

@mruvka34 tak jak dneska?

matysikovad
20. bře 2016

@jankadvor jak dneska?

blablabla26
20. bře 2016

@matysikovad Měla bys mít termín někdy kolem 25.11. ne?

mikejla_a
20. bře 2016

@matysikovad půlka prosince určitě ne, já s malým otěhotněla v půlce března a termín jsem měla konec listopadu. hod si do kalkulačky poslední den MS

mikejla_a
20. bře 2016

@matysikovad pokud byla naposledy 16.2.,tak tady máš výpočet

matysikovad
20. bře 2016

@mikejla_a juuu dekuji 🙂

matysikovad
20. bře 2016

@blablabla26 aha,ja jsem mata 😀 jedno prosincatko uz doma mam ( mela byt lednova)

mikejla_a
20. bře 2016

@matysikovad akorát bych tedy nečekala ještě víc jak měsíc k dr., vždyť to už budeš víc jak 10tt a to je celkem pozdě na první kontrolu, i kvůli objednani na screening a tak.

matysikovad
20. bře 2016

@mikejla_a ja vim,ale do 9 tt byva nejvic zanlklych potratu,tal at to zjisti driv,nez pujdu do zlina na screening 😀 zavolam na gyndu a domluvim se se sestrou 🙂

juliemichal
20. bře 2016

@matysikovad ano určitě to je ještě moc brzo 🙂 neboj ono to bude v pořádku 🙂 a moc ti to přeji a držím palečky 🙂 no já u obou kluků neměla žádné příznaky 🙂 a neboj já na sobě samovolný potrat vůbec nepoznala.myslela jsem si celou dobu,že jsem stále těhu....

jankadvor
20. bře 2016

U mě neustálé čekání co bude dál 😀 No jsem fakt zvědavá. Máte někdo zkušenosti s Jonášem a metodami kterými jde zjistit ovu? Díky

blablabla26
20. bře 2016

A my jsme se doma dohodli,že tento měsíc vynecháme,vycházel by nám pak termín přímo na vánoce a to nechceme 😒 takže budeme brát bylinky a za měsíc se pokusíme o lednátko.

monys286
20. bře 2016

@matysikovad ja prosim te vubec netusim 😊 mam jednu aplikaci a ta mi to spocitala podle data poceti na 3.12. tak uvidim kolik mi rekne mudr na kontrole v dubnu.. Podle MS jsem 6+2,ale podle souply ovu 5tt..tak uvidim 😊