Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
25. únor 2016

@valeri10 u mě právě ne-e 😀 v den co mívám ovulaci tak mám 36,7 nebo 36,8 jak kdy 😀 ale nikdy se nestalo,že bych měla ovulku v té době co bych měla třebas 36,6 😀 snad mě dnes dr neodbije a udělá mi tu folikumetrii 😀

juliemichal
25. únor 2016

@mikejla_a no abych ti pravdu řekla,tak 3 dny po co jsem vysadila utroš tak mi došlo jen špinění na 4 dny,nic moc extra (toto nikdy nemívám) a říkala jsem to gynekologovi,protože u mě na gynekologii se 4 dr střídají a on mi říká,že jsem v 6ti nedělí,tak,že to určitě nebyla ms,ale čištění,teď 13.2 jsem dostala podle něj první ms po potratu a ta byla fakt silná ☹ takže já nevím,podle mě bych mohla být 2 cyklus po potratu,ale podle mého gynekologa jsem teprve 1 měsíc po potratu ☹ tak nevím co si mám s toho vybrat ☹

to2014
25. únor 2016

Ahoj holky , tento cyklus je prapodivny, ale úplně jsme vypustili zjišťování ovu,žádný měření atd, do MS 5dni, ale i tak mi to nedalo co kdyby náhodou a koupila si krabičku TT . no 21DC neg. , 25.DC neg. , včera v práci večer z ničeho nic naval nevolnosti a okamzite zvracení, říkám asi nějaká viroza a v hlavě mi prolitlo ze mám ještě jeden test tak si ho udělám rano a ejhle zda se mi ze ve vysledku něco straší ... Co myslíte ? Vidíte ? Nebo místo gynekologie budu navštěvovat psychouse?

to2014
25. únor 2016

Ještě jedna 🙂

hawah
25. únor 2016

@to2014 je tam 🙂

martina16horysek
25. únor 2016

@juliemichal tak to mi mrzí ☹ jojo kontryhel rozhodil cykly i mě. Držím palce ať to brzy vyjde 😉

myjusiatko
25. únor 2016

@to2014 taky vidim. 🙂

martina16horysek
25. únor 2016

@to2014 taky ho vidím 😉

juliemichal
25. únor 2016

@martina16horysek moc moc děkuji,jsi moc hodná 🙂 no uvidíme ve středu jdu na první směnu do nové práce,tak se už moc těším 🙂 a potom ať se děje vůle boží jednou se to určitě povede,ale kdy vůbec netuším 🙂 a jak se máš ty těhulko? 🙂

martina16horysek
25. únor 2016

@juliemichal já parádně , jsem jen unavená a furt bych jedla 😀 jsem z toho v šoku bo u malé jsem prozvracela celých devět měsíců i porod. Super nová práce je to, co potřebuješ. 😉 myslím si že to ti právě pomůže změnit myšlenky 😉 a půjde to samo 😉 🙂

juliemichal
25. únor 2016

@martina16horysek tak to jsem moc ráda,že ti je tak dobře 🙂 já jsem ani u jednoho těhu nevolnosti neměla 😀 😀 tak jsem moc ráda 🙂 ale za to jsem přibrala u prvního 33kg a u druhého 17kg 😀
a máš pravdu odreagovat se musím a práce mi určitě k tomu pomůže 🙂 už se moc těším,budu mezi lidmi a taky dělat profesi která se mi hodně líbí,sice jen pokladní,ale jinou práci si nedovedu představit 🙂

dasa.77
25. únor 2016

@juliemichal počkat,počkat,ty jsi vyhodila ten čaj "neplodnost"? Pokud ano,tak musím napsat,že jsi koza. Nemůžeš teď čekat zázraky a nebo že hned se něco stane. Vůbec jsi tomu nedala šanci.Pokud se dáš na bylinky,měla bys je aspoň 2 měsíce užívat,aby to mělo výsledky a smysl. 😝
Dělej jak myslíš.....

dasa.77
25. únor 2016

@to2014 tak na prvním bych to brala jako že nic,na druhém taky nic a na třetím..... "fuj,to jsem se lekla!!!" pořádný bubák 🙂 😀

juliemichal
25. únor 2016

@dasa.77 jj bohužel včera jsem ho už vyhodila ☹ takže pila jsem ho 12 dnů takže mi chybí 9 dnů do toho abych ho pila 3 týdny... tak možná nějaký ten účinek bude mít a od 1DC ho začnu pít nanovo 🙂 jsem si fakt myslela,že to je jak kontryhel a rozhází mi to cyklus ☹ což mi tento cyklus něco fakt rozházelo ☹

dasa.77
25. únor 2016

@juliemichal budeš? moc tomu nevěřím a kvůli tomu,že jsem to napsala já,tak to nedělej,to musíš čistě jen kvůli sobě...zapomenout na to,že Ti nechutná ale říct si,že to děláš pro své tělo a ...
abys nemyslela,že já jen radím a sama nic nedělám,tak omyl......
věřím,že ten čaj není tak hnusný,jak píšeš,třeba jsi ještě nezkoušela čistou mateří kašičku.....to je teprve "pochutnáníčko"

valeri10
26. únor 2016

že by ovu nakonec dorazila? Bolesti na to jsou a teplota začíná být taky zajímavá. 15DC na utz nebyl žádný dominantní folikl tak třeba narostl. Když už nic tak aspoň se něco děje 😀

juliemichal
26. únor 2016

@dasa.77 nene kvůli tobě to nedělám,ale máš ty a i ta bylinkářka pravdu,musí se pít ty 3 cykly abych na sobě poznala ten zázrak 😀 tak si ho koupím,jako už jsem si na něj zvykla 🙂 takže mi ta chuť vůbec nevadila 🙂 ale škoda,že se tam nemůže dávat cukr 😀 😀 protože já si dávám do čaje 4 lžičky cukru 😀 😀 tak to asi bude i tím,že mi nechutnal 😀
a máš pravdu čistou mateří kašičku jsem nikdy nezkoušela,a ani zkusit nechci,určitě to je fuj fuj 😀

nina8888
26. únor 2016

Dobrý den maminky a snazilky mam otazku ake ste mali grafy BT po Ovitrelle? ak s tym nejaka mate skusenost ? sli vam teploty hned hore som 3 den po injekcii ale teploty stale dole a nejako nestupaju 😔

smetanovak
26. únor 2016

@valeri10
Koukám ze mas taky stejné teploty po sobě jako ja. Vůbec to nechápu. Jestli to tak ma byt. Teď jsem brala clostik a podle doktorky by teď někdy měla přijít ovu. Nevím nevím:-/ snad ano 🙂

mikejla_a
26. únor 2016

@valeri10 no zatím je to takové rozpačité, uvidíš jestli bude stoupat dal

nina8888
26. únor 2016

No a to som po clostibegyt 3-7den a pred 3dnama som dostala ovitrelle a ako to ze to nestupa?ach jo mam pocit ze je neco špatně..

mikejla_a
26. únor 2016

@smetanovak to červené je MS? je zajímavé, že ti při ní jde teplota nahoru, když to má být naopak.

mikejla_a
26. únor 2016

@nina8888 vypadá to dobře, řekla bych že tu linii bys měla mít spíš na 36,6 takže už jsi nad ní.... teď to musí stoupat i nadále 😉

nina8888
26. únor 2016

@mikejla_a jo?zda sa mi to divne u prveho som mala teploty hore hned pekne stupali a drzali sa nas 37 je mozne ze som eate neovulovala od injekce ked je 3ti den od ni?

juliemichal
26. únor 2016

holky už to nemá cenu dělat ovu testy,že?prostě mám asi fakt anovulaci ☹ tady i můj graf

mikejla_a
26. únor 2016

@juliemichal no ten 12.den je čárka silnější, 13.den pokles teploty.... to klidně může být

mikejla_a
26. únor 2016

@nina8888 mě to přijde na ovu 23.unora..

juliemichal
26. únor 2016

@mikejla_a to máš pravdu nejdřív nejsilnější je 7DC a potom 12DC ☹ ale zase není úplně pozitivní ☹ no jsem zvědavá na další 2 teploty 🙂 jinak po ovu mívám BT 37 nebo nad 37 ☹ ale je pravda,že to jsem měřila cca kolem 10 a teď měřím cca kolem 8 hodiny.takže ten rozdíl tam fakt může být

valeri10
26. únor 2016

@smetanovak
@mikejla_a jsem první měsíc bez clostilu a mudr říkal, že to bude anovulační. Nicméně dnešní ovu bolest mě přinutila to ještě chvíli sledovat. Tak uvidíme zda se stane zázrak

nina8888
26. únor 2016

@mikejla_a dnes som este ovu test nedelala a 23.2bol test negat...