Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

myjusiatko
27. dub 2016

@blablabla26 ak mate chut, sla by som do toho. 🙂

valeri10
27. dub 2016

@blablabla26 No já nejsem doktor, ale plno žen bere různé léky nebo pije alkohol a kouří aniž by věděly, že jsou těhotné a mimčo bylo v pořádku. Právě, proto je to tak v přírodě zařízené, že dítě je s matkou přes placentu spojené až později. Já bych se snažila. třeba naopak ten penicilin bude to pravé pro početí 😀 😀

blablabla26
27. dub 2016

@valeri10
@myjusiatko

holky děkuji za povzbuzení 🙂 Právě jsem si i sama říkala,že spousta žen otěhotní při braní HA dohromady s antibiotiky 🙂 Tak to asi zkusíme,když i dr. říkal,že mi radši píše penicilin,aby to nevadilo a že i paralen můžu brát.
Snad se konečně zadaří,už je to dlouhé čekání...

milujicimamina
27. dub 2016

ahoj holky měřím a kdy mi to napíše ovulaci? Tam musí být nějaký skok teplotní že ano?

blablabla26
27. dub 2016

@milujicimamina ahoj,označí ti graf ovu,až když budou 3 po sobě jdoucí teploty vyšší,než 6 předchozích teplot.Takže ano,teplota vyskočí nahoru a musí se nahoře držet 3 dny,aby to v grafu vyznačilo ovu.

milujicimamina
27. dub 2016

@blablabla26 děkuji 🙂

valeri10
27. dub 2016

@milujicimamina ahoj ty měříš poprvé?

milujicimamina
27. dub 2016

@valeri10 ano uz jsme kdysi ale nevydrzela jsem, zed to drzim ale nevyznam se v ni vubec treba proc tam jsou ty hvezdicky?

aguaverde
27. dub 2016

@milujicimamina hvěždičky značí sex 😀

milujicimamina
27. dub 2016

@aguaverde aha 😀

valeri10
27. dub 2016

@milujicimamina Já sem tam kouknu do diskuze těhotenské testy a tam tě vidím pořád lovit duchy na těhotenských testech tak proto se ptám. Možná jsi ty duchy lovila úplně zbytečně. Nebo sis dělala ovu testy?

milujicimamina
27. dub 2016

@valeri10 řídila jsem se jenom hlenem a čipkem tak ještě zkusím tohle, protože včera jsem měla uplně otevřený čipek a od včera mám mokro 😒

valeri10
27. dub 2016

@milujicimamina no já mám třeba hlen úplně mimo ovulaci. A to jsem zjistila až měřením a zkoumáním bolestí a taky testama. Jedna metoda je na houby. chce to zkombinovat aspoň dvě. Mohla sis ušetřit spoustu zklamaní s těma duchama. Ale teď s tím měřením to už pofrčí uvidíš 🙂

milujicimamina
27. dub 2016

@valeri10 děkuji 🙂 tak snad ano a jak je to s čipkem? muže se stát že se otevře i mimo ovulaci?Možná to bylo ještě k ms? Jsem 8dc ale ms byla jen 2dny

valeri10
27. dub 2016

@milujicimamina s čípkem nevím jak to je. Já ho nezkoumám. Mě je to nějak proti srsti si tam šahat.

milujicimamina
27. dub 2016

@valeri10 já s tím problém nemám netrpím na výtoky nebo infekce, ale chápu tě

jankadvor
27. dub 2016

Tak u mě to vypadá na MS do dvou dnů ☹ Ach jo ☹

jankadvor
27. dub 2016

@valeri10 Ale když bys musela zavádět léky, tak by sis tam šáhnout musela 😀 Jinak už jsou nějaký nástavce nebo co, pro hygieničtější zavádění 🙂

smetanovak
27. dub 2016

@jankadvor Ach jo taky pořád stejné co?:( tak snad v měsíci lásky to vyjde🙂

jankadvor
27. dub 2016

@smetanovak Díky, ale ten můj bude v pracovním nasazení, nemáme lidi ☹ Takže asi nic ☹ Hodně štěstí holky. U mě to bude asi na dlouho.

juliemichal
27. dub 2016

@valeri10 ahojky kdypak ty jdeš na IUI? 🙂 nebo jsi už byla?nikde jsem nečetla nebo nenašla,že by jsi něco o tom psala 🙂 já jdu 2.5 na folikumetrii to budu 9DC a uvidí se kdy půjdu na IUI 🙂 🙂 a tento cyklus beru 3x denně 7 kapek gynexu,tak snad bude ovulka dřív 🙂 🙂

juliemichal
27. dub 2016

@jankadvor ahojky ještě není nic ztraceno,cokdyž zítra půjde BT nahoru?dokud není ms tak nic ztraceno není,tak držím palečky 🙂

valeri10
27. dub 2016

@juliemichal já byla v pondělí na utz a nic moc. v pátek jdu znovu a iui když tak v pondělí, ale o víkendu mi vychází ovu takže k tomu iui asi ani nedojde. Já už neberu gynex ani nic jiného. Ani neměřím. Už na to kašlu. Nemá to cenu. Vypadá to, že ani to iui nám není souzeno.

valeri10
27. dub 2016

@milujicimamina já taky netrpím na výtoky ani infekce, ale právě proto to nechci pokoušet 😀

valeri10
27. dub 2016

@jankadvor jasně. Utrogestan jsem si dokonce zaváděla. Ale šahat si tam každý měsíc a zkoumat to. To už mi přijde fakt moc.

nita1984
27. dub 2016

@valeri10 co každý měsíc. Měla bys ho kontrolovat několikrát denně

valeri10
27. dub 2016

@nita1984 Ježiši až tak jo? 😝 😀 . Tak to teda fakt neeee 😀

jankadvor
27. dub 2016

@juliemichal Děkuji. Kéž by ta mrcha nedorazila.

juliemichal
27. dub 2016

@valeri10 jéva a v pondělí jsi byla kolik DC?oni tě asi objednali na ten pátek díky toho,že kdyby jsi měla dominantní folikul tak by ti už udělali IUI 🙂 nemusí ti ho dělat až v pondělí 🙂 🙂 no držím palečky 🙂 já jdu v pondělí na tu folikumetrii tak uvidíme kdy bude IUI 🙂 a taky už tento cyklus neměřím,stačil mi min cyklus a jak to vypadalo nadějně... 13 dnů zpoždění a stejně nic s toho ☹

@jankadvor moc držím palečky,snad nedorazí ♥

milujicimamina
27. dub 2016

@nita1984 každy den několikrát ne, jen prostě už poznám kdy je uzavřený a kdy otevřený, kouknu se po ms abych věděla a kdy začínají plodné dny, nic na tom není pokud dodržuješ hygienu