Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
14. led 2016

@werumka no me to taky prijde divne.pred clostilem ovu byvala
Ty cysty mi udelal ten clostil si myslim.a ovu testy pozitivni moc nemivam.jen před ovu a tu poznam i podle bolesti.achjo nevim co mam dělat

valeri10
14. led 2016

@werumka metformin mam taky ale ještě jsem ho nezacala brat.prijde mi to hrozny driak

werumka
14. led 2016

@valeri10 Tak to si myslím, že jeto na 99% po tom clostilu. Pokud máš hladinu hormonů v pořádku a ovuluješ a k tomu přidáš ještě Clostil, tak pak vznikne taková trochu hyperstimulace, která podle mě může udělat tyhle cysty. IVF bych zatím hodila za hlavu. zatím k němu opravdu není čas 😉

werumka
14. led 2016

@valeri10 Sama za sebe si myslim, že to není takový dryák jako Clostil. Vždyť diabetici ho berou každý den roky. Spíš si ale myslím, že doktor to potřeboval nějak uzavřít a diagnoza PCO je taková nejvýhodnější. Každopádně bych teď chvíli zkusila být bez hormonů - jak to bude vypadat s ovulací atp.

valeri10
14. led 2016

@werumka to me taky napadlo ze se na ty leky vykašlu. Myslis ze by bylo dobre clostil napr dva cykly vynechat a pak ho nasadit znovu?

werumka
14. led 2016

@valeri10 Pokud nebudeš mít prokázané, že neovuluješ, nebo že vajíčka nedozrávají, tak bych ho nebrala vůbec. Akorát si tím rozhasíš cyklus... strašně v tomhle záleží na psychice a na tom, čemu člověk "věří" - pokud žena věří tomu, že jí pomůže clostil a dokáže se pak uvolnit, tak si myslím, že je to přínos. V Tvém případě si ale myslím, že je to naopak.

valeri10
14. led 2016

@werumka ja na nej spolehala hned poprve kdyz jsem mela ten velky folikl.tak tento cyklus už je asi ztraceny kvuli tem cystam co?

werumka
14. led 2016

@valeri10 A v jaké fázi cyklu jsi?

valeri10
14. led 2016

@werumka 13dc.pred clostilem jsem mela ovu kolem 20 dc.po prvnim a druhem clostilu cca 14 dc.a ted je folikl jen 10 mm.achjo.uz to vidim jak se budu srovnavat x mesicu.a ty cysty zmizi?

werumka
14. led 2016

@valeri10 Dala bych tomu ještě čas - zkusila od zítřka měřit teplotu - a sledovala, jestli nepřijde ovulace až ten 20. den, jako jsi to měla před tím. Pořád je to možný. Cysty by měly zmizet ve chvíli, kdy se uvolní vajíčko a začne působit progesteron. Pak by se mohly vstřebat.

valeri10
14. led 2016

@werumka jo jo merit zacnu a pak sem budu zase vkládat graf jak diva🙂.priste se na ten clostil vykaslu.ale pred tim jsme se skoro pořád trefovali do ovu a nic.premyslim ze si koupim ty kapky gynex

werumka
14. led 2016

@valeri10 Myslím, že to není na škodu - gynex, B-komplex... I pro partnera nějaký vitamíny, tím se nic nezkazí. Ještě bych v tomhle cyklu neházela flintu do žita 😉

valeri10
14. led 2016

@werumka manžel vitaminy bere uz dlouho.ja si koupim gynex.snad to horší nebude.kontryhel mi zrovna dvakrát taky nepomohl☹

valeri10
14. led 2016

@werumka ja se bojim ze to budu mit ted cele rozhazene.ze ja ten clostil brala do huby vůbec

werumka
14. led 2016

@valeri10 Gynex je dobrá kombinace bylin, uvidíš. Ten vitamín B6 zase pomůže v době luteální fáze. Možná by nebylo od věci zkusit femibion.

werumka
14. led 2016

@valeri10 Ne, to nemusíš... Jen teď musíš počkat, jestli ovulace dojde. Jaký všechny vyšetření jsi podstoupila doteď?

valeri10
14. led 2016

@werumka jen hormonální profil a ten byl v pořádku. A ted mam jit na tu laporoskopii

valeri10
14. led 2016

@werumka femibion ten před pocetim beru uz vic jak rok.nebo myslis jiny?

mikejla_a
14. led 2016

@valeri10 ještě ti poradím fytosoju 😉 známé pomohl při PCO, kdy měla úplně mrtvé vaječníky a teď díky ní ovuluje... zkus si o ní něco přečíst 🙂

valeri10
14. led 2016

@mikejla_a urcite si to nactu.dekuju za radu🙂

jirikova
15. led 2016

Ahoj holky, tak teplota se porad drzi relativne vysoko, ale dle meho na tehotenstvi je vysoka malo..

valeri10
15. led 2016

@jirikova ahoj nikde neni predepsane jak vysoka teplota ma byt v těhotenství. Kazda to ma jinak.dulezite je ze se drží nahoře🙂.držím palce

machacisko
15. led 2016

Ahoj děvčata...Náhodou jsem narazila na Vaší diskuzi, tak už jsem se hned přiučila 😀 s manželem se snažíme od svatby o miminko (od září), HA jsem přestala brát v březnu. Teď jsem od úterý začala s měřením BT. Jenom se chci zeptat, protože si stále zjišťuju info a čtu si o BT snad vše...Všude píšou o hlenu, který se při ovulaci tvoří, ale já nic takového nezaznamenávám nebo ne v takové podobě, jak popisují. Máte to taky některá tak? Abych nemusela začít plašit 😀 😀 Mám to totiž všechno rozházené. Do svatby jsem MS měla ukázkovou a přesně jsem věděla, kdy dorazí, ale pak se to celé rozházelo a teď se snažím zjistit, kdy mám ovulaci 😒 Proto jsem začala s měřením...Jenom jsem teď začala až v druhé půlce cyklu, takže s měřením pořádně začnu až po MS. A taky jsem si myslela, že ovulace je v den, kdy budu mít nejvyšší teplotu a ono to tak není 😀 Teď mám pořád vysoké teploty, takže už budu mít asi po ovulaci...

valeri10
15. led 2016

@machacisko Tak já než jsem se pořádně obula do snažení tak jsem měla vše taky ukázkové 😠 . Já taky ten hlen nemám v takové podobě, jak popisují. A doktor tomu taky nevěnoval pozornost. Ono jde celkově o to zda je uvnitř pro spermie vhodné prostředí. Je spousta případů, kdy je žena na sperma alergická. ale jak se to zjišťuje nevím. Ale možná bych si to i zjistit nechala. Mě doktor doporučil používat vagilak nebo tak nějak se to jmenuje. A tady jsem četla, že je dobrý gel conceive gel, ale ještě jsem ho nezkoušela.

machacisko
15. led 2016

@valeri10 A jak dlouho se už snažíš? 🙂

valeri10
15. led 2016

@machacisko už to budou dva roky. První rok jsme tomu nechávali volný průběch, ale postupným zkoumáním díky bolestivé ovulaci jsme se snažili ve správné dny. No a teď tomu je rok co to sleduji bedlivě - ovulační testy a teď od podzimu měření BT. Ale tři měsíce jsme museli vynechat kvůli konizaci. Mám za sebou třetí cyklus s clostilbegytem a udělal mi cysty a vypadá to, že kvůli nim nenaroste folikl. První cyklus s clocstilem byl ukázkový. Teď mě čeká laparoskopie.

myjusiatko
15. led 2016

Dnes. Teplota stale okolo 37°C.

jirikova
15. led 2016

@myjusiatko krasny graf, drzim palce! Kdy budes testovat?

jirikova
15. led 2016

@valeri10 dekuji moc! Navic mam od rana ruzovo na papiru..ne primo krev, ale ruzovo..

myjusiatko
15. led 2016

@jirikova myslela som, ze v pondelok, ak nedostanem dovtedy menzes. Ale dnes to vo mne nejako bojuje. Zrovna nad tym pemyslam, ze nechcem zazit dvojite sklamanie - biely test a potom menzes. Tak možno pockam az na nejake pripadne spozdeni a az potom. No neviem. Som taka nejaka nijaka. 🙂 Uvidime