Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

martina16horysek
10. únor 2016

mikejla_a no my teď máme malou dcerku nemocnou tak jsme to moc nezvládli. Sexu bylo víc, ale zaznamenala jsem jen ten jeden v době před ovulaci. Ještě než se s tím naučím. Přes telefon se mi s tím blbě manipuluje. 😉 ale už teď je mi jasné že se budem muset snažit víc až příští měsíc.

martina16horysek
10. únor 2016

@mikejla_a tak takhle s tím sexem..

mikejla_a
10. únor 2016

@martina16horysek tak to už je lepší 😉

crazynaa
10. únor 2016

holky a myslíte, že už tomu můžu věřit, když clearblu ukázal +1-2? 🙂 jsem pořád tak na vážkách.Dnes už ani břich nebolí

martina16horysek
10. únor 2016

@mikejla_a 😀

martina16horysek
10. únor 2016

@crazynaa určitě ten clear blue je nebo by měl být kvalitní 😉 takže gratulace mamino

dasa.77
10. únor 2016

@crazynaa skvělá zpráva

hawah
11. únor 2016

@myjusiatko děkuji 🙂

machacisko
11. únor 2016

@hawah V první řadě moc gratuluji 😉 A mám otázečku...na tom tvém grafu... ty hvězdičky znamenají pohlavní styk? Nebo něco jiného? Děkuji 😀

hawah
11. únor 2016

@machacisko jj, přesně tak 🙂

valeri10
11. únor 2016

@crazynaa Určitě. Já tomu teda věřím 🙂.

mikejla_a
11. únor 2016

@crazynaa ano, určitě už můžeš věřit 🙂

crazynaa
11. únor 2016

Diky holky i test dnes pekne zesilel a zitra je den D 😊

juliemichal
12. únor 2016

holky tak to znamená,že dnes by měla dojít ms,že? 😀 sice bych měla mít ms v neděli nebo nejpozději v pondělí,tak nechápu tím pádem ten pád.děkuji

mikejla_a
12. únor 2016

@juliemichal jj já to většinou do večera dostala... třeba jsi měla ovulaci o dva dny dřív a tím se ti zkrátil cyklus

juliemichal
12. únor 2016

@mikejla_a já si myslím,že ovulace dřív být nemohla ☹ mám to takto vyznačenou ovu i ve womenzone právě a ovu test jsem měla pozitivní 13DC tak vůbec netuším ☹ anebo mi ten potrat rozházel fakt cyklus a taky LF ☹ ach jo ☹

mikejla_a
12. únor 2016

@juliemichal myslím dřív než minulý cyklus, ne dřív, než je vyznačena... nebo podle čeho urcujes delku cyklu? já ji třeba měla podle toho, ze kterého vajecniku ovuluju, jeden měsíc ovu 14.den, další měsíc ovu 17.den, tak pak je jasné, že se to o 3 dny protáhlo.

juliemichal
12. únor 2016

@mikejla_a aha takže takto to myslíš 🙂 no tak bohužel nevím kdy jsem měla ovulaci předtím,jsem dnes 30 dnů od zjištění potratu právě.ale jinak vím 100%,že pokud mám ovu s pravého nebo s levého vaječníku tak LF mám vždy 15 dnů 🙂 jinak potom cyklus mám 28-30DC podle toho kdy jsem právě měla ovu,takže se mi to zdá proto zvláštní ☹ ale to asi bude ještě po tom potratu nebo nevím.

crazynaa
12. únor 2016

Tak je to tam hcg 194.7 pry krasna hodnota 😊

werumka
12. únor 2016

@juliemichal LF se může měnit po různých hormonálních skocích - jako je porod, těhotenství. Pokud by menstruace přišla zítra - nebo dnes po 18. hodině večer - tak máš LF 13 dní a to je naprosto minimální změna, která po potratu nastat může.

juliemichal
12. únor 2016

@werumka děkuji jsi zlatíčko 🙂 takže by mi měla ms dojít teda dnes po 18 hodině anebo zítra? 🙂 no uvidíme jak dopadne zítřejší teplota 🙂 a máš pravdu 2 dny mě nezabije a jak píšeš je to fakt minimální změna co mě mohla po tom potratu potkat 🙂

juliemichal
12. únor 2016

@werumka a prosím tě není málo LF 13 dnů?stihlo by se takto uhnízdit miminko?byla jsem ráda,že mám LF 15 dnů a teď se mi zkrátila,ale nevadí jsem ráda,že po tom potratu se to pokakalo jen s tou LF.

myjusiatko
12. únor 2016

@juliemichal 13 dni by malo byť okej. 🙂 Blbe by to bolo myslím pod 10-11.

werumka
12. únor 2016

@juliemichal Tohle je v pohodě, špatně je 10 dní a méně. Kup si B-komplex, ten Ti to může zase o den dva natáhnout.

juliemichal
12. únor 2016

@myjusiatko děkuji moc 🙂 tak to jsem ráda 🙂 kdyžtak bych jsem začala brát utroš aby mi LF prodloužil 🙂

Ahoj holky, jste tu některá, které před MS vůbec neklesá BT jako mě? Četla jsem, že to je ok, že někomu teplota klesá až při menstruaci. Ale i tak jsem zvědavá, jestli některá máte takovýhle graf? zatím jsem vždycky viděla jenom pokles před MS.

juliemichal
12. únor 2016

@werumka děkuji a ten B komplex prosím mám brát od kdy do kdy?děkuji 🙂 jinak včera jsem si koupila tady toto 🙂 tak jsem krásně na 1DC připravená 🙂 čaj mám brát 3 týdny v kuse,potom ho vysadit,pak mám pít prý kontryhel,který se pije do ovulace,ale v bylinkářství mi řekla paní,že ho mám pít po těch 3 týdnech.potom mateří kašičku v medu máme brát s manželem 1 čajovou lžičku denně,ale nevím jak dlouho ☹ a ten čaj teda mám pít 3 měsíce tak uvidíme zda to pomůže 🙂 raději jsem šla do bylinek místo do inofolicu 🙂

martina16horysek
12. únor 2016

@crazynaa gratulace 🎊 ať je vše tak jak má :-*

werumka
12. únor 2016

@juliemichal B-komplex pořád - vitamin B6 (pyridoxin) jí pomáhá prodloužit. Můžeš si klidně koupit jen ten Pyridoxin, prodávají ho samostatně. Ten Femibion bereš?

juliemichal
12. únor 2016

@werumka ano femibion beru ob den s tou kyselinou listovou 🙂 a děkuji dnes si to teda koupím 🙂 takže od 1DC taky začít brát jak tady toto všechno 😀