Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

nikuse
1. bře 2014

@natalca Ja právě nevim to je i ten důvod proč měřim.Jsem první měsíc bez antiny takže nevim jestli to vůbec pravidelný budu mít.Měla jsme nuvaringa ten fungoval,že jsme ho měla uvnitř 3týdny pak jsem ho vyndala a do 3dnů měla MS ta trvala tak 3-5dní. Podle toho grafu bych to měla dneska dostat http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige.php?... ,ale nic ani náznak,že se to blíží a podle mě nejdýl zíztra tak by to bylo i kdybych měla nuvaring.Uvidim pokud by se zítra nedostavila tak testnu a když i tam nic což je jistý když před 2dny to bylo taky negativní zavolám dr. a asi mi mrchu bude muset vyvolat ☹

natalca
1. bře 2014

@marikura to nepoznam

marikura
5. bře 2014

36dc ...☹

marikura
8. bře 2014

39dc,ms nikde ☹

janinka186
10. bře 2014

Holky potřebovala bych Váš názor 🙂 Mám cyklus dlouhy 35-36dní, takže ovulace někdy kolem 21-23dne, dle ovu testů mi to vyšlo, v sobotu jasně pozitivní, včera už // dle mě slábly. Ale BT zatím nic. Mám ji celou dobu zatím kolem 36,4-36,6, nejvíc hodnot v 36,5. A dnes ráno jen 36,7st. Myslíte, že je ještě brzo, že se teplota může ještě zvednout? Mě dr říkal, že podle BT se řídit nemám, jen podle ovu testů, ale vždyť ovu testy jen předpovídají ovulaci, ale ne to jestli k ni došlo 🙂 Děkuji za rady 🙂

teok
10. bře 2014

tak se přidávám taky 🙂

marikura
10. bře 2014

@teok se máš...závidím🙂..koukni na můj ☹

teok
10. bře 2014

@marikura závidět můžeš jenom to, že se mi rozjíždí MS 😀... a volala jsi dr.? tohle není normální, vždyť se připravuješ o měsíc snažení s tímto cyklem ☹

marikura
10. bře 2014

@teok psala jsem mu,tak čekám co napíše☹

teok
10. bře 2014

@marikura určo si tě pozve, dá vyvolávačku a měl by ti předepsat něco na úpravu a aby jsi měla ovu, podle grafu asi nebyla ☹ a bez ovu není mimo ☹...

marikura
10. bře 2014

@teok doufám že už něco předepíše 🙂)

teok
10. bře 2014

@marikura pokud je dobrý, tak to bude řešit a bude se snažit pomoci 🙂

marikura
10. bře 2014

@teok už by to chtělo, se to samo asi nesrovná ☹

teok
10. bře 2014

@marikura asi budě někde větší zádrhel, já zase špiním před MS, také žádná sláva ☹

marikura
10. bře 2014

@teok ale budeš se moc snažit znovu 😉 nová NADĚJE 🙂

teok
10. bře 2014

@marikura přesně a tak ty to vyřeš co nejrychleji, aby ses mohla přidat 🙂

marikura
10. bře 2014

@teok JASAN! 🙂

teok
10. bře 2014

@marikura se těším 🙂, máš co dohánět 😝

marikura
11. bře 2014

Ahojky @teok a holky,tak dnes teplota 36,5 🙂 ještě 2 takove teploty a ukazuje mi to,že vcera byla ovulka B-)

teok
11. bře 2014

@marikura vidíš, já to dnes dostala a teplota 37,1 😀, nechápúu průč všem teplota příchodem ms klesá a mě až po MS ☹

marikura
11. bře 2014

@teok aha...tak to taky nevim

teok
11. bře 2014

@marikura prostě exot 😀

marikura
11. bře 2014

@teok já taky 🙂

marikura
15. bře 2014

??

nikuse
17. bře 2014

Holky jak moc se líší teplota když si jí změříte opravdu hned ráno pak třeba odpolko a pak večer v ten jeden den? Nebo to tak velký rozdíl neni? A máte ovulku většinou pravidelně nebo hodně rozházenou?

eimuska
23. bře 2014

@nikuse ahoj ja mám ovu pravidelnú. A v tých teplotách je ozaj veľký rozdiel. Veď si skús premerať. Dnes som mala napr. ráno 37,2 a teraz večer mám 37,9... akýkoľvek pohyb má vplyv na BT. Ale pozor aj hodina 🙂 treba merať vždy v rovnakú hodinu.

nikuse
23. bře 2014

@eimuska Dneska jsem to sama zaznamenala.Když se moc nevyspim vždy mi klesne.Ale já tenhle měsíc stávkuju co se měření týče už asi 9.den mě bolí břicho jako na MS a mám jí dostat až v pátek test negativní a dnesk ami bylo tak zle,že jsem ani existovat nemohla.Podle toho vypadá i ten graf lítá to tam jako na kolotoči http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige.php?...

eimuska
24. bře 2014

@nikuse a vieš kedy si mala ovulku? Ja mám dostať v pondelok ale tiež ma dnes bolelo vo vaječníkoch... tak som zvedavá. Ja som 7DPO a zo zvedavosti som s spravila test ale tak viem, že je to príliš skoro ale chcela som vyskúšať :D a ako som predpokladala, nebolo tam nič. Musím počkať do štvrtka.

nikuse
24. bře 2014

@eimuska Popravdě nevim.Minulý měsíc byla 14DC a tenhle měsíc mezi 12-14. nebyla tak nevim.Mě to tak bolí už asi 10dní,ale včera a hlavně dneska už se to nedalo vydržet tak jsme šla k dr. Vzali mi krev a z moči nic nepoznali.Já si i myslim,že těhu nejsem spíš něco neni v pohodě.Jestli je to tím,že neberu ty srágory hormony a tělo si zvyká,ale bolí mě prsa a mám pocit jako by ty mléčné žlazy nebo nějaké bulky byly nateklé a bolí to na dotek.Tak zítra to bude dr. kontrolovat.každopídně teplota byla dneska nahože takže MS se ještě neblíží,měla by dorazit v pátek.Budu držet palce aby ti to vyšlo musíš mě pak poinformovat 😉

eliskav
26. bře 2014

Ahoj holky, mohly byste se mrknou prosím prosím na tohle?
http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_m...
Normálně mámm cykly cca 29 dní. Tentokrát jsem měla problém s určením ovulace, podle té stránky byla tedy nakonec 20.DC. Nemůže to být náhodou nakonec těhotenství? (Podotýkám že vyšší teploty než 36,6 obvykle nemívám (samozřejmě výjimky někdy byly).
Děkuji!