Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

matysikovad
11. bře 2016

@valeri10 ale prdlčka 🙂 podle mě máš krásný graf.. moc moc moc si přeju, aby to tsm bylo... hlava tě bolí a co ještě? máš takový poklidný graf...

matysikovad
11. bře 2016

@nita1984 nejsi nachlazená?? u mě třeba asi ani ovu nebyla, nebot ten vzestup nastal v momentě propuknutí virozy jak viroa ustupuje, tak teplota klesá 😉

nita1984
11. bře 2016

@matysikovad právě ze nejsem. Cítím se výborně. Ale včera jsem dostala ATB na nějaký problém, který mi našli ve střevech, tak by to mohla být reakce na to. To je jediné co mě napadá

juliemichal
11. bře 2016

tak klesáme.ms tu asi bude co nevidět ☹

valeri10
11. bře 2016

@nita1984 Myslím, že ten vzestup teploty je tou bolestí hlavy a ms dnes dorazí. Cítím to v kostech. Ale už jsem s tím smířená od včera.

valeri10
11. bře 2016

@matysikovad jinak mám bolesti jako při ms a citím, že přichází. Tak buď mám den zpoždění nebo graf vyznačil ovu o den dřív a opravdu byla až v pátek kdy jsem měla ty bolesti. To by jsme, ale zase přesně trefili a zase z toho nic není. Přes víkend si najdu kliniku a objednám se na umělé.

nita1984
11. bře 2016

@valeri10 taky jsem rozhodnuta navštívit CAR

valeri10
11. bře 2016

@nita1984 Koukám, že jsi z Prahy. Do kterého CAR půjdeš? Já zatím koukala na stránky Gennetu.

juliemichal
11. bře 2016

@valeri10
@nita1984 holky já bych taky ráda navštívila znova car,ale zase si na druhou stranu říkám,že jsem druhý cyklus po potratu a našla jsem si novou práci,tak si počkám ještě tak půl roku a pokud se do té doby nepovede půjdeme znova do caru 🙂

matysikovad
11. bře 2016

@juliemichal vydrž,pokud bylo už těhotenství,ono bude další,mluvim z vlastní zkušenosti 🙂

matysikovad
11. bře 2016

holky a co soudíte podle mých teplot?? jsem terpv 25 dc, břicho mě od včera bolí na MS, měla bych být tak 8DPO a já mám teplotu na MS? že by nějaký extra krátký cyklus?

juliemichal
11. bře 2016

@matysikovad jj zkusím vydržet ikdyž to už je na 2 věci ☹ ☹ protože 26.3 to bude 46 cyklus snažení ☹ za tu dobu jsem měla 8x biochemko a 1x potrat ☹ a už mi to nějak leze na palici ☹ nevím zda i to snažení nevzdám ☹ už mě to po těch letech přestává bavit ☹ sice doma máme už 2 krásné zdravé raubíře,ale každý přicházející nový měsíc snažení mě už ubijí ☹ ale zase na druhou stranu si říkám,že jsem asi ráda,že se to nepovedlo,protože 24.3 jdu na hematologii a za měsíc budu mít výsledky a uvidím zda hned od začátku těhu si nebudu píchat injekce do břicha anebo mi jen nasadí prášky,protože mám něco ze srážlivosti krve a proto ty potraty ☹

juliemichal
11. bře 2016

@matysikovad dívala jsem se na tvůj grafík mě přijde nějaký fakt divný ☹ a měla jsi zkutečně ovulku,měla jsi ji i potvrzenou třebas ovu testem?třebas to je anovulační cyklus a proto jdou ty teploty tak dolů a ms dojde co nevidět..

valeri10
11. bře 2016

@juliemichal Buď v klidu. Mě se rozjíždí ms a koukni na můj graf. Příště snad ani radši nebudu měřit.

nita1984
11. bře 2016

@valeri10 Zatím nemám vybráno... holky co chodí radily, jít klidně do několika na první sezení a až pak vybrat.
Na stránky už jsem koukala různé, ale nějak se ne a ne odhodlat... ale na druhou stranu, věk nezastavím a víc než rok snažení bez výsledku mě fakt nebaví... a tenhle cyklus musíme "vynechat" kvůli těm ATB ☹ ☹ ☹

matysikovad
11. bře 2016

@juliemichal jj ovu test jsem měla pozitivní, plodný hlen všechno, le uplně jindy, jak graf vyznačil ovu. no uvidím 😀 přeci jen v tom asi bude dělat bordel to kojení

blablabla26
11. bře 2016

@matysikovad kočko tobě to jde teda sešupem...

matysikovad
11. bře 2016

@juliemichal jooo chtěl jsem se těptat, jak to máš s hematologií

matysikovad
11. bře 2016

@blablabla26 nooo 😀 😀 😀 😀

blablabla26
11. bře 2016

@juliemichal to ještě nemusí být ztraceno,uvidíš zítra,jestli zase klesne,nebo se zvedne 😉

blablabla26
11. bře 2016

No a já jdu nenápadně taky dolů,jsem fakt zvědavá,co se z toho vyklube.

monys286
11. bře 2016

@juliemichal Zkus ještě počkat, třeba to nespadne dolu... Držim moc palečky 🙂

monys286
11. bře 2016

@blablabla26 Držim palečky ať se drží nahoře 😉

juliemichal
11. bře 2016

@valeri10 ach jo to už se ti fakt rozjíždí ms ☹ tak to je mi líto fakt tvůj graf vypadal hodně krásně ☹ ☹

@matysikovad no tak to asi fakt bude tím kojením,to bych asi neměřila BT kdybych kojila 😀 😀 a o kolik dnů později ti ten graf vyznačil ovu?kolik dní před ovu co máš vyznačenou jsi měla pozitivní ovulák?

@matysikovad no co mi brali u obvodního lékaře krev tak mám špatný trombinový čas ho v jednotkách 12,4 a aby byl v normě tak by musel být od 14 do 18
@blablabla26 jj zítřejší BT to rozhodne 🙂 wau ty máš nějak ty teploty po ovu hodně vysoké ne? 🙂 ale vypadá to krásně,že by dnes implantační pokles? 🙂

juliemichal
11. bře 2016

@monys286 počkám a uvidím a moc děkuji 🙂

matysikovad
11. bře 2016

@juliemichal NO JÁ MĚŘÍM SCHVÁLNĚ bt, abych věděla, zda při tom kojení ovuluju a jsem schopná otěhotnět, víš. abych věděla, zda malou odstavit nebo ne... jinak ovu mi vyznačil 4 dnx po pozitivním ovu testu,bohužel se dívá, že ten bílkový jsem si nezapsala, alemmyslím, že byl ještě den přd pozitivním ovu testu

mikejla_a
11. bře 2016

@nita1984 nemohla být včera ovulace?

@valeri10 no já nevím kočko, na MS to u tebe moc nevypadá 🙂

juliemichal
11. bře 2016

@matysikovad aha 🙂 no a ovu tu je ikdyž kojíš 🙂 má nevlastní mamka otěhotněla taky když kojila... a to měla malá asi tak jak tvá malá a kojila ji do cca 6 let 😀 😀 no,ale bohužel potratila ☹
no tak to jsi měla mít den po pozitivním ovu testem ovulku.asi bych teď po ovu neměřila,protože fakt ty teploty jsou hodně divné anebo ještě jediná možnost,že by se BT krásně zvedla a třebas by to znamenalo implantační pokles 🙂

valeri10
11. bře 2016

@juliemichal jo jo. ale já to měla dostat už včera takže jsem si už včera popbrečela tak dnes už jsem v pohodě. Celý víkend budu v práci tak na to nebudu myslet.

valeri10
11. bře 2016

@mikejla_a Ale přišla. S denním zpožděním zřejmě, ale je tu. Už včera jsem tu teplotu obrečela tak dnes jsem v pohodě.