Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

svobodka86
14. zář 2016

@ka6ka pošlu ti svůj graf....máš proti mně krásnej :( já mám nízký teploty a moc se neměnej...

ka6ka
14. zář 2016

@svobodka86 Graf máš dobrý, vůbec nevadí, že máš nižší teploty. Počítá se rozdíl mezi teplotami a ten ty máš. Jak dlouho se už snažíte? A jak dlouhé máš cykly? Taky mám strach testovat, že na TT zase nic nebude. ☹ Mě ještě drží naděje, že ovulaci jsem měla fakt později a proto na TT stále nic nemám. Asi testnu taky až v pátek. Budu na tebe myslet, ať ty dvě vytoužené čárky najdeš!

svobodka86
14. zář 2016

@ka6ka to jsi moc hodná, tak já ti v pátek písnu, také budu testovat hned ráno 🙂 Prášky jsem vysadila v únoru, ale první MS přišla až 30/5 a cykly jsem měla 30 pak 50 a teď to bude taky asi okolo 30. Dr mi doporučila Nosifol, ještě než sem dostala první MS po vysazení HA, ale pořád nepřicházela, pak sem asi tři dny na Nosifol zapomněla a dostala sem to...tak sem se na něj vykašlala...no a teď když sem to pak po 50 dnech znova dostala tak už sem pila kontryhel a od 1dc gynex...a vše docela ukázkové (teda oproti předchozím cyklům)...a teď pokud to nevyjde, už mám doma od Dr Clostylbegit a Utrogestan. Na Clostylbegit sem četla dobrý recenze, většině se zadařilo už v první cyklu, je hlavně na ovu a ten utrogestan ještě uvidím, ten je na pravidelný cyklus, ale pokud ho začneš brát než je ovu, tak prý ti ovu ani příde, tak ještě s ním uvidím....tak sem na nás zvědavá...

dasa.77
14. zář 2016

@svobodka86 Ahoj,Utrogestan není na pravidelnost cyklu 😉 ale v druhé fázi cyklu doplňuje hladinu hormonu a tak přispívá k růstu děložní sliznice,kde se uhnízdí již oplodněné vajíčko,taky jako pomoc v počátcích těhu na udržení

ahoj, sice jsem tenhle mesic nemerila, ale sledovala jsem hlen a zaznamy vypadaji takhle. jsem dneska 34 DC, takhle dlouhy cyklus jsem uz rok nemela, vetsinou se pohybuju mezi 23-31DC, ovulaci jsem mela mezi 13-19 dnem a lutealni faze vetsinou trvala 9-13 dni. teoreticky tenhle cyklus byla ovulace 19DC a tudiz bych ted byla 15DPO. snazim se zustat pri zemi, ale vazne nevim jestli testovat nebo jeste vydrzet. Dneska rano jsem cvicne zmerila teplotu a 36.98. Co myslite? testovat nebo pockat?

lenulinka10
14. zář 2016

@procsenajednoumusimregistrovat ahojky,ja bych test.. Nevydrzela bych to,aspon bych vedela na cem jsem 😉 dystak dej vedet,jak jsi dopadla. Drzim palce 🙂

svobodka86
14. zář 2016

@procsenajednoumusimregistrovatjá bych to nevydržela a prostě bych to zkusila, budeš vědět na čem jsi ;) držím pěsti .)

svobodka86
14. zář 2016

@dasa.77 áha..já četla myslím v příbalovým letáku že je na tohle...ale bylo tam tolik informací....dík ;)

dasa.77
14. zář 2016

@svobodka86 no,"dalo by se to tak brát",protože udržuje hladinu hormonu nahoře,bere se po proběhlé ovulaci cca 10 dní,pak se vysadí a buď to tělo zvládne,už je zahnízděno a nebo k oplodnění nedošlo, za dva dny hladina hormonu ( i BT) klesá a měla by se dostavit MS

Tak jsem dneska udělala test. První fotka focena do limitu, druhá asi po 2h po limitu.

ka6ka
15. zář 2016

@svobodka86 Tak dnes stále teplota vyšší. Nevím zda to vydržím až do pátku s tím TT. 😒

lenulinka10
15. zář 2016

@ka6ka pekny graf 🙂 ja uz bych testovala 🙂

ka6ka
15. zář 2016

@lenulinka10 Tak bohužel TT opět sněhobílý! ☹ Žádného ducha jsem tam nevykoukala. ☹ Tak fakt nevím, kdy ta ovulace přesně byla. Ale 14DPO by tam už něco přeci mělo být. Takhle dlouhé cykly nemívám. 😒

lenulinka10
15. zář 2016

@ka6ka :-/ teda to je nejake divne.... To uz by tam mel byt aspon naznak kdyz ne pekna carka...

ka6ka
15. zář 2016

@lenulinka10 To tede je. 😒 Počkám do neděle, co se bude dít a pak si zajdu k lékaři. Ještě mě napadlo, zda na to nemá vliv ten samovolný potrat.... ten byl v červenci.

lenulinka10
15. zář 2016

@ka6ka no to snad ne,vzdyt zo uz jsou 2 mesice.. Ale ja nwm. Nerozumim tomu. Jasne pockej do nedele a pak zajdi dystak k lekari. Drzim palecky 😉

svobodka86
15. zář 2016

@ka6ka já to vydržím už do zítra, ale ty má graf pěkný, já dneska opět 36,6 ...tak uvidíme zítra..a jsem dnes 11 DPO a ovu byla 18 nebo 19 DC

svobodka86
15. zář 2016

@ka6ka teď to tady čtu a moc mně to mrzí že tam nebyla ani doušek....ale zkus i zítra ;) a písni třeba to jen déle trvá...ale neboj myslím že na tom budu zítra stejně ;)

svobodka86
15. zář 2016

@procsenajednoumusimregistrovat moc moc gratuluju 🙂

@svobodka86 dekuji, ale zatm se moc nechci radovat🙂 verim, ze kdyz si k nam ten clovicek nasel po roce cesticku, tak uz s nami zustane, ale porad se nechci uplne radovat, abych to nahodou nezakrikla.

vtipny je, ze jsem nas s muzem pred mesicem objednala ke gynekolozce, abychom zjistili, jestli je vsechno v poradku, kdyz se behem toho roku nezadarilo. a zatim to vypada, ze ji budem vykladat uplne neco jinyho🙂

svobodka86
15. zář 2016

@procsenajednoumusimregistrovat tak to je krásný ;) určitě už u vás zůstane, kam by chodil...musí to být krásný pocit a doktorka bude určitě koukat ;) moc si to užívejte ;)

pajina92
15. zář 2016

Tady je můj skoro celý graf, za chvíli končím cyklus.4 první dny jsem neměřila, to byla MS, můžete mi někdo říct, jestli už ovu byla nebo ne? Já si totiž myslím, že byla 16DC nebo 18DC 😀 Fakt se v tom nevyznám a vy jste tady profíci. Díky

pajina92
15. zář 2016
jarmulka
15. zář 2016

@pajina92 podle mě je to bez ovulace 😒 , teda aspoň zatím tam není zcela jasná... možná byla 18 DC, ale to se pozná až později

chelsi
15. zář 2016

@jarmulka jestli 16 nebo 18 poznáš podle ostatních příznaků. Jestli bude teplota stoupat, tak bych to osobně tipla na 18. Uvidíš spíš zítra.

chelsi
15. zář 2016

@jarmulka
@pajina92 to bylo pro pajinu 🙂

pajina92
15. zář 2016

@chelsi To je věda fakt, pořád koukám na jiné grafy, ale ten můj je nějaký exot 😀 Tak já budu čekat, co se bude dál dít. Díky moc!
@jarmulka To mě ani neděs, podle hlenu byla, to jsem taky sledovala.

luthiii
17. zář 2016

Ahoj holky. Tohle je můj první cyklus po HA, takže spíš pozoruju, co se se mnou po těch víc než osmi letech bez ovulace děje. Házím si teploty do grafu, ale jsem zmatená... Od 11. do 15. dne cyklu mě bolelo břicho jako při ms (teda při ms tak, jaká byla ješt před HA). Když mi tedy potom stoupla teplota, myslela jsem si, že to je tedy jasný a že teda ve dni s poslední nižší teplotou musela proběhnout. Fertility Friend si ale není jistý a jako ovulaci mi to neznačí... může to být tím, že jsem předtím dva dny neměřila? Nebo že mám celkově tak malý rozdíl teplot? Co myslíte?

chelsi
17. zář 2016

@luthiii rozdíl teplot je dostatečný, ale jak říkáš, FB nemá dostatek údajů pro vyhodnocení ovulace

kstablova
17. zář 2016

Ahoj, tohle je můj první graf, ale ovulaci mi vyhodnotil jinak než doopravdy proběhla. ...