Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

klerik
31. říj 2016

@leniiid a ovulace byla kdy? a jak dlouhou máš lf? nebo ještě taky neměříš dlouho, a nevíš to? každopádně jsme stejný DC 🙂 a u mě byla ovu asi 23dc

klerik
31. říj 2016

@levinstonka no asi ho vyzkouším, pokud se tentokrát nezadařilo 🙂 maximálně budu mít zase delší cyklus, ale vzhledem k tomu, že budu měřit bt, tak to nebude ani tak vadit.. a třeba se díky tomu vrátím, ke svým 30 denním cyklům, což by bylo fajn 😉

leniiid
31. říj 2016

@klerik lf nevim ale podle grafu tipuju ovu na 17. Vsak koukni na graf .. jestli lf poznáš.. jako jestli budu mit zitra rano nízkou teplotu tak beztak nejsem tehotna a kdyz budu mit vyšší dneska tak nevim co to dnes rano bylo .. co si myslis o grafu?

pajina92
31. říj 2016

@levinstonka Díky, já jen kdyby se mě někdo ptal, tak abych nebyla za úplnýho debila :D
@carries Díky 🙂

klerik
31. říj 2016

@leniiid takže jsi vlastně dneska 14 dpo? a test jsi zkoušela? existují i grafy, kde teplota klesala a přesto byl test pozitivní.. i když je je jich teda méně..

lory303
31. říj 2016

Ahoj holky, jsem tu nová a potřebuji poradit. Již 4 měsíc máme s přítelem sex bez ochrany a poslední měsíc si měřím bazální teplotu, každý den ve stejný čas až na 3 dny, kdy jsem z důvodu práce teplotu neměřila. Posílám graf a prosím o radu, zda mi někdo poradí v jaký dne proběhly plodné dny. Poslední MS mi skončila 9.10. a další očekávám 3.11., byla bych moc ráda, kdyby se MS nedostavila a konečně se podařilo být těhotná. Grafům ještě moc nerozumím. Díky za každé info.

leniiid
31. říj 2016

@klerik test jeste ne .. prijde mi to brzo.. chci ve stredu protoze to jdu k dr.kvuli štítné žlázi a chci mu rict ze se snažíme a nejde a kdyby se povedlo tak mu hned reknu ze jsem a at mi upraví léky .. ale nevim .. moc tomu neverim.. kromě bolení prsou a zvětšení nemam zadny příznak.. a cipek? Jaky by mel byt? Ja ho mam nahoře a takovy protáhlý

klerik
31. říj 2016

@leniiid čípek nevím, podle mě má cenu ho sledovat jen kvůli ovulaci, jinak se z něj nedá nic poznat.. alespoň já teda nic nepoznám. Každou chvíli je jiný a vyvodit se z něj taky nic nedá, akorát tak možná, že tam je 😀 Tak to budu ve středu držet palce. Jsi dobrá, že to tak vydržíš.. Já radši vždycky testuju brzo, ať si nedělám případně moc velké naděje..

klerik
31. říj 2016

@lory303 já myslím, že ovulace proběhla právě v těch dnech, kdy jsi neměřila. Pak už je teplota nahoře. Možná 21. Ale to jsou spíš spekulace. Ono to ani není nutné to vědět tak přesně. Sex jste měli, takže to je hlavní 😀

lory303
31. říj 2016

@klerik Sex byl 18, 20, 22 den cyklu, tak myslis ze jsem se mohla trefit?

klerik
31. říj 2016

@lory303 Obden je to super, ony by ty spermie měly něco vydržet 🙂

lory303
31. říj 2016

@klerik jelikož jsem nikdy nestudovala ovulaci a plodné dny, tak se chci ještě zeptat, zda jsou plodné dny jen před ovulací nebo i po ovulaci?

leniiid
31. říj 2016

@klerik a ty měříš BT ?

leniiid
31. říj 2016

@lory303 i po ovulaci.. nějak 2 dny před a 2 dny po... ale v den ovu je největší šance

lory303
31. říj 2016

@leniiid podle aplikace jsem v den ovulace sex měla, ale tím, že jsem to neměřila ty 2 dny, tak to není jisté ☹ uvidíme. Ty se snažíš jak dlouho o mimi? Tobě už MS vynechala? 🙂

leniiid
31. říj 2016

@lory303 to neřeš když sexuješ obden tak ti ovulace muze byt tak jedno.. spis jestli vubec proběhne a vše se děje tak jak má.. no skoro pul roku a Měřím asi 3tí měsíc ..

leniiid
31. říj 2016

@lory303 a MS zatim nic jelikož mam nepravidelný cyklus a dnes jsem 34.den tak uvidime no

lory303
31. říj 2016

@leniiid jj.sex byl obden, ale jen do dne ovulace, pak už nebyl sex. Tak budu držet palce ať ti to tento měsíc vyjde 🙂

leniiid
31. říj 2016

@lory303 asi ne 😔 když už mi ta teplota klesla tak je asi konec...

lory303
31. říj 2016

@leniiid a kolik dní před MS ti teplota klesla?

leniiid
31. říj 2016

@lory303 já nevím kdy bych to měla dostat mám to nepravidelné ale dnes mi klesla poprvé včera 37 a dnes 36,7 tak nevím co si o tom myslet ..

lory303
31. říj 2016

@leniiid tak to ti moc neklesla, co jsem četla na netu, tak i když ti klesne můžeš být těhotná. Já mam poslední 4 dny teplotu 36,98 a dnes ráno 36,96, takže taky mi trošičku klesla, jsem zvědavá zítra ráno.

leniiid
31. říj 2016

@lory303 no a teď když Měřím ze zvědavosti tak jsem teď naměřila 36,6 takže zitra rano bude jeste miň protože pres den by mělo být víc než ráno co tak vím ne? Takže je to v pytli asi co...

lory303
31. říj 2016

@leniiid já četla kdesi na netu, že teplota se může držet vysoko až do MS a klesne až po MS, ale nevím co je na tom pravdy. Ja bych tebou neztrácela naději. Máš taky nějaké příznaky? Já teda cítím jako bych to měla každým dnem dostat.

leniiid
31. říj 2016

@lory303 asi 2 tydny zpatky mě zacly bolet bradavky a porad mi staly ted nedávno me zacly bolet prsa ale to uz přestává a mam je zvětšené a dneska mě boli břicho jak bych to mela dostat ... asi to fakt dostanu kdyz i pres den naměřím 36,6 😔

lory303
31. říj 2016

@leniiid držím palce ať to nedostaneš a kdyby jo, tak je další měsíc na snažení. Tak to beru i já. Když to dostanu, tak v listopadu budu mít fakt sex obden až do MS 😀 protože to je aspoň jistota, teď jsem měla sex taky sice obden, ale po ovulaci už jsem sex neměla a to mohly být taky ještě plodné dny. Mě třeba bolely jen bradavky, ale prsa celkově ne. A kamaradka co má mimi říkala, že na začátku těhu měla takové bolesti prsou, že se jich nemohla ani dotkonout, to já zase nepociťuji ☹

dasa.77
31. říj 2016

@levinstonka mě se cyklus taky prodloužil,takže klerik není jediná 😒

aluskaasimon
31. říj 2016

@leniiid u mě to je s teplotama takto - začíná klesat dva dny před ms a během toho druhého dne už většinou dostávám ms ☹

První den klesla na 36,4 a další den 36,2 a to už jsem dotala ms.

levinstonka
1. lis 2016

@dasa.77 je to možné jak jsem psala každá jsme jedinečná u nás v rodině ten gynex spíš cykly upravil na stabilní delku cyklu

levinstonka
1. lis 2016

Dnešní TT 13dpo