Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

pincola
8. pro 2015

@werumka
@crazynaa Mě taky bolí podbřišek, ale to mám vždy před mS a hlavně vždy z nějakého důvodu věřím, že jsemˇa nikdy pak nejsem. (minulý cyklus BT nahoře až do MS, předtím výtok a bolavý prsa a tak můžu pokračovat až půlroku zpět) .
Těhu test jsem nezkoušela, přijde mi brzy. Já tenhle ovu test dělala z celkem naředěného vzorku, furt něco piju, tak nevím, jestli zítra bude stejně naředěný. Ale zkusím. Ať je nějaká sranda.

werumka
8. pro 2015

@crazynaa Jo, to nevypadá blbě, uvidíš 🙂

pincola
8. pro 2015

@crazynaa No BOMBA! Tak ještě vydrž, ale píchání je dobrá známka. Jak moc máš ten ovu silný?

werumka
8. pro 2015

@pincola Sranda musí bejt 😀 A není to tak stresující, jako dělat ten těhotenskej 😀

crazynaa
8. pro 2015

@werumka jsem z toho fakt jelen. 🙂 Tak napnutá, jak kšandy. Ted jsme byly na procházce a podbřišek bolí, píchá, prsa taky. Pořád chodím na wc se kontrolovat 😀 😀 😀 😀 😀 ale ta teplota klesla na 36.8

crazynaa
8. pro 2015

@pincola no skoro jako včera, ale je více ohraničená. Tak vyfotit to myslím zatím nejde, ale vidět normálně jde. Píchá mě i v pipině 😀 😀 😀

dasa.77
9. pro 2015

@crazynaa čekám na zápis, neflákej to 😀

crazynaa
9. pro 2015

@dasa.77 teplota 36.7 takze to jiste dostanu. Zitra jsme objednani do caru poprve. Zklamana nejsem, cekala jsem to 🙂 a flakat to nebudu. 😊😊

bibinka2208
9. pro 2015

Tak holky 2 dny pred MS

dasa.77
9. pro 2015

@crazynaa nechápu,že moje "předpověď" nevyšla jak u počasí 😖

crazynaa
9. pro 2015

@dasa.77 njn, co uz. Ale treba to vyjde za mesic. Uvidime zitra. Treba iui

pincola
9. pro 2015

@bibinka2208 Gratuluju🙂 Nádhera!!!!!
@werumka Tak jsem dělala ten ovu test, sice o hodinu dřív než včera, ale hodně zesílel😀 😀 Těhu dělat nebudu, budu dělat ovu. Normálně holky dělaj těhu testy, ale já ne, já budu dělat ovu😀 Aspoň někde mám proužek😀

pincola
9. pro 2015

@werumka Tady je ještě graf BT. Dá se z toho vyčíst nějaká ovulace? 😲 Mohla proběhnout?

werumka
9. pro 2015

@pincola Ovulaci bych viděla na 2. 12. - pak tam je soustavný vzestup teplot. Na test je zatím brzy, 10. den už by něco být vidět mohlo 😉

werumka
9. pro 2015

@dasa.77 Ale já si Tě na počasí budu volat určitě pravidelně 😀 😀

pekkaa
9. pro 2015

@pincola meris v puse nebo dolu?

pincola
9. pro 2015

@pekkaa Měřím v puse.
@werumka Toho 2.12.mi ale vyšel negativní ovu test. Já musím mít furt něco extra😀

werumka
9. pro 2015

@pincola To neva, já ve dny, kdy mám ovulaci, už pozitivní test nemám. Mám ho den nebo dva před.

pekkaa
9. pro 2015

@pincola ja si to myslela, ze v puse😉
V puse ty teploty strasne skacou. Doporucuju dole.
Jenom pro ukazku davam muj graf mereni v puse a pak dolu. Je to uplne o jinem...
V puse je casto mnohymi faktor teplota tak ovlivnena, ze to ukazuje uplne jinak.
Takze tezko rict kdy byla ovu ve tvem pripade. Mohla byt 2.12. nebo 28.11. nebo nekdy jindy... Mohl to zrovna byt nejaky vykyv...

bibinka2208
9. pro 2015

@pincola 25. Bych rekla

pincola
10. pro 2015

Ty jo, to je fakt rozdíl. Dnes mi BT spadla, ale ještě mi přijde brzy. MS mám mít za 3 dny. Tak uvidíme🙂 Děkuju.
@bibinka2208

bibinka2208
10. pro 2015

@pincola verin ze to dopadne dobre 🙌

crazynaa
10. pro 2015

Tak dnešní první návštěva v caru.... odevzdáno 9 ampulí krve, přítel 4,já ultrazvuk a stěry. Chtěl ještě laparoskopii, tu jsem odmítla. No určitě zatím nepůjdu... zítra si mám volat na jeden výsledek a pak v únoru jdeme do genetické poradny, kde budou ostatní výsledky krve + jsem si zaplatili ještě jeden test navíc. Jinak vyvolávačka a clostil už nemám brát. Domluvíme se v lednu na léčbě. Takže ted se snažit nebudeme 🙂 Až po všech výsledcích se uvidí. No jsem vcelku rozpačitá z toho, jak všechny testy dopadnou ☹ docela se bojím.... ach jo.... ale mám pocit, že se konečně něco děje. Zatím bychom chtěli zkusit jen s podporou léků bez IVF.

crazynaa
11. pro 2015

Tak já 1 DC 🙂

pincola
11. pro 2015

@crazynaa To mě mrzí, ale v Caru se to určitě pohne🙂

bibinka2208
11. pro 2015

@pincola a co ty ?? 🙂

sarka91
11. pro 2015

Ahoj holciny, poprosim o radu. Podle hlenu a bolesti byla ovu 28.11, podle teploty 4.12. Co na to rikate vy?? A ms by mela prijit zitra, klesa podle Vas teplota? Dekuji za odpoved 🙂

sarka91
11. pro 2015
pekkaa
11. pro 2015

@sarka91 podle teploty mohla byt taky 28.11. Pak se zacala teplota zvedat + tam mohly byt nejake jednorazove vykyvy.. pokud byl hlen a bolest, tak to taky potvrzuje. ty aplikace to nemusi vzdy dokonale detekovat na grafu.
zatim se teplota drzi. Tech 0.1 neni nic.. Ale me klesala teplota vzdy az v den MS, tak uvidis zitra rano jestli klesne..

sarka91
11. pro 2015

@pekkaa dekuji za odpoved 🙂 uvidim zitra 🙂 kezby...