Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

maikkynna
5. srp 2014

Gynex myslím 3x5 kapek a jeřáb už nevím :/ Je to delší dobu, co jsem ho užívala. Snažíme se rok a dva měsíce a za tu dobu jsem vyzkoušela opravdu všechno možné. Pěkně nám to provětralo peněženku :D

nynus
5. srp 2014

http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Nynus/grafy?c=... tak muj grafik ,zatim asi na ovu stale cekam ☹

maikkynna
14. srp 2014

Holky,, jaký je váš názor na můj graf? Mám PCO,

reedik
27. srp 2014

Ahoj děvčata, mám dotaz, jestli sem náhodou nebyla vložena křivka bt při mimoděložním těhotenství?Nebo jestli nemáte odkaz na nějakou mimoděložní křivku. Děkuji

neube
22. zář 2014

Ahoj holky, prosím o radu, pže už jsem opravdu zoufalá. Mám za sebou 2 IUI, u obou injekce do břicha, jinak bych neměla ovulaci. Tento měsíc mám první bez všech léků, ale podle grafu mi to nepřijde na ovulaci. Taky Vám příjde, že jde o anovulační cyklus? Poprvé měřím takto celý měsíc teplotu a vůbec se v tom nevyznám. Díky moc za jakékoli rady 🙂

damae
23. zář 2014

@neube Ahoj, měřím kratší dobu, jen tři měsíce, ale řekla bych, že tady zatím ovulace nebyla. Jak dlouhé máš cykly? V jakém dni ti posledně píchali ty injekce? Pro ovulaci by tam musel být opravdu znatelný vzestup teploty, kde alespoň cca pět dní po sobě bys měla mít vyšší teploty, než pět předcházejících dní (nebo tak nějak 🙂). Házím odkaz na FAQ na FertilityFriend, který také používám: http://www.fertilityfriend.com/Faqs/Ovulation.html.

neube
23. zář 2014

@damae u mě je to trochu složitější. Bez prášků jsem měla cykly i 60 dní, ale i 20 - protože jsem neměla vůbec ovulaci. S injekcema jsem si jeden měsíc píchala ovitrelle 14. den, druhý měsíc 16. den. Dneska jsem měla teplotu 36,6.

damae
23. zář 2014

@neube Hm, 36,6 už by mohlo naznačit ovulaci. Uvidíš, jak to bude dál...

neube
23. zář 2014

@damae Doufejme, že byla včera a ode dneška se budou teploty zvedat 🙂

neube
23. zář 2014

@damae teda, jestli platí to, že ovulace je v den, kdy jsou nejmenší teploty a další teploty po tom dni jsou vyšší než 6 předešlých.

damae
23. zář 2014

@neube jo, to podle mě platí. 😀 Snad to bude ona.

lena0662
17. říj 2014

Ahoj, můžete mi prosím říct někdo svůj názor na poslední graf? Já jsem z toho trochu zmatená :D
Běžný cyklus mám 22-24 dní, luteální fáze 11-12....tentokrát je to už nějaký dlouhý, ale test byl negativní. Většinou to mívám fakt přesný jak hodinky, rozházelo se mi to lehce jen na dva měsíce po mimoděložním a následný laparoskopii. Mám ještě počkat s testováním třeba týden po vynechání?

verunka_korunka
17. říj 2014

@lena0662 no skoro bych řekla, že ovulace byla až 17. den. A pak jsi chvíli neměřila, tak je to těžké... Ale před MS by měla klesat teplota, což tobě asi klesla.... A nebo jestli kontrolujes ovu testy, tak ještě neproběhla. Měla jsem taky jednou divoký a dlouhý graf než jsem se ovu dočkala...

lena0662
17. říj 2014

@verunka_korunka s tou pozdější ovu bych to řekla taky, ale byla jsem chvilku po MS u doktora a měřil mi folikuly a potvrdil ji ten 10-11 den (což odpovídá i zbytku grafů, co od ledna měřím)
ovu testy právě nedělám....z toho už by mi moc hrabalo :D

verunka_korunka
18. říj 2014

@lena0662 tak pak už ten pokles může být implementační 🙂 no, uvidíš jestli MS dorazí...

nessik
18. říj 2014

@lena0662 graf vypadá pěkně i s implantačním poklesem, testovala jsi dnes? Jinak mně se teda už asi 2x stalo, že moje luteální fáze trvala místo 14 dní 16 dní. Proč, to nevím. Takže se mi cyklus protáhl o 2 dny.

lena0662
18. říj 2014

@nessik jsem na vikend mimo...takze zkusim testovat az v pondeli rano🙂 ale ono mozna ani nebude potreba...od rana lehce spinim tak to vypada, ze s 5dennim zpozdenim rusaci dorazi 😒

nessik
18. říj 2014

@lena0662 tak uvidíš, třeba to tam nakonec bude. Ja za 10 dni taky cekam MS, myslim, ze jsme se nejak uplne netrefili do ovulace ☹ 😝

shynne
13. lis 2014

Ahooj, dneska mám 4 den zpoždění,ale přikládám to,že byla později ovulka..Má už cenu testovat?vubec nevím kdy čekat ms 🙂

bobinka1987
30. lis 2014

Holky už zacinam byt nestastna... Merim už 4 cyklus, ani jedna ovulka... Předchozí cyklus dlouhý 49 dni, ted jsem 29 den a nic. Mám špatnou srážlivost krve, takže horm.stimulace u me neprichazi v úvahu... :'( Přijde mi, ze mi ty teploty skáčou nahoru a dolu jak na trampolíně... :'(

pajinka85
10. pro 2014

Můj divný graf....mám to nějake nízké a OVU proběhla, špinila jsme a bolelo mě břicho a test byl pozitivni.

andrejkonellis
23. pro 2014

Ahoj holky,

potřebuji radu zkušených snažilek🙂 Dle grafu mi ovulace vycházela 18.12, ale nebyl pozitivní ovu test (testovala jsem ob-den), teď když teplota říká, že ovu není, mi vychází testy tak jako, trošku méně silné než kontrolní čárka. (vím, že když není stejně silná čárka jako kontrolní je test negativní), ale s Aličkou jsem měla čárku né tak silnou a ovu to byla a vznikla z toho Alička...
Co vy na to?

vanesse
31. led 2015

GRAF BAZÁLNÍ TEPLOTY PRO AKTUÁLNÍ CYKLUS
https://www.womenzone.cz/kalendar/bazalni-teplota

dasenka888
5. únor 2015

ahoj holky, co myslíte.... ? 🙂

vanesse
5. únor 2015

http://www.fertilityfriend.com/home/5765ce
Také si přidávám a vkládám svůj graf

vanesse
5. únor 2015

@vanesse Holky taky prosím o radu co si myslíte, jeden den jsem testovala a zatím nic ☹http://www.fertilityfriend.com/home/5765ce/?i=6...

ana_stazie
14. kvě 2015

Ahoj holky, prosím o radu, co myslíte, byla ovu? Zatím měřím 1. cyklus a začala jsme až asi ve třetině ... Děkuji za názory od zkušenějších, zatím se v tom sama neorientuju

valeri10
23. říj 2015

Ahoj prosím může mi někdo poradit s grafem? Ovu byla zřejmě 13 den i příznaky jsem měla, ale proč ten pokles teploty? Děkuji