Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

matysikovad
8. bře 2016

@valeri10 val nehaž flintu do žita!

valeri10
8. bře 2016

@matysikovad už to trvá moc dlouho co se nedaří. Tento cyklus měl být dle mudr anovulační a pak najednou přišla ovulace takže z velkého zoufalství obrovská naděje a zase nic. Vím, že bych potřebovala vypnout na pár cyklů, ale vůbec mi to nejde. Jsem z toho tak zdeptaná, že už ses vlastně ani nedivím, že to nejde.

matysikovad
8. bře 2016

@monys286 proč tak brzo voláš MS? 🙂

valeri10
8. bře 2016

@klara215 Já se k tobě přidám zítra nebo ve čtvrtek ☹

matysikovad
8. bře 2016

@valeri10 a co iui? byli jste? a zkusila jsi gynex a tak? já vím, že jsi tady nějak od počátku téhle skupinky, ale nestíhám všechno dočítat

valeri10
8. bře 2016

@matysikovad gynex jsem brala min cyklus poprvé (před tím tři cykly clostil a utrogestan). Na IUI se chystáme až za pár měsíců až se dám trochu dohormady. Teď na to nemám nervy a mám plné zuby doktorů a ultrazvuků a hormonů. Myslím, že by to ani nebylo úspěšné když jsem tak rozhozená. Jinak jsme v pořádku. Manžel měl slabší spermio v září, ale od té doby bere vitamíny cvičí atd. Já ze zoufalství cvičím každý den a našla jsem si na víkendy druhou práci. ale v hlavě to pořád je ☹

matysikovad
8. bře 2016

@valeri10 kolik jíš ten gynexc za den? trvá to i 2 měsíce, než zabere

monys286
8. bře 2016

@matysikovad No minulý cyklus mi teplota spadla na 36,4 a hned přišla MS a teď třetí den 36,6 a pořád nic...Takže je jasný, že se nezadařilo, tak ať už alespoň dorazí a můžeme začít znovu 🙂 tenhle měsíc beru poprve nosifol a mám to nějaký rozharašený 🙂 Vkládala jsem do toho docela naděje...

matysikovad
8. bře 2016

@monys286 jsi krátce po ovu, vydrž 🙂 na muže teplota zase vyletět ..

valeri10
8. bře 2016

@matysikovad tu maximální dávku. Myslím 3x max. 6 kapek nebo jak je to tam uvedené. Teď ho nemám u sebe. Já vím, že trvá než zabere, ale měla jsem i ten clostil a nic. A ovulaci mívám.

monys286
8. bře 2016

@matysikovad Budu se snažit, děkuju.. 🙂 Měřim teprve druhý měsíc, tak na ty teploty vždycky čučim jak tele na nový vrata 😀

matysikovad
8. bře 2016

@valeri10 tak mně tehdy pomohl, ale bud to bylo jako placebo, nebo to mělo něco do sebe, ale fakt až druhý měsíc. brala jsem 3x5kapek a ted už ho zítra dobírám prvních 21 dní, zrovna jsem si ho koupila , na co čekat 🙂 docela mi vždycky příjde, že mě tak trochu zklidní

matysikovad
8. bře 2016

@monys286 tak ty máš podle mě základní teploty nižší, tak u někoho 36,6 je základní teplota a mi příjde, že u tebe je základ na ms až tak 36,3, ne?

valeri10
8. bře 2016

@matysikovad No mě se taky zdá, že mě uklidňuje a celkově je dobrej na spoustu věcí ne jen jako podpora otěhotnění. Ale jak jsem psala už jsem měla clostil a nic. Ještě zbývá jít na laparo, ale nevím proč hrozně se bojím. Min. rok jsem byla na konizaci a od té doby mám z jakéhokoliv zákroku nerva (nehledě na to kolik doktorů mě vyšetřovala z kolika jsem mluvila o svém cyklu atd)☹. Příští měsíc jdu na roční kontrolu po konizaci tak možná se budu divit a přestanu na dítě myslet raz dva 😖

monys286
8. bře 2016

@matysikovad ahaaa 🙂 To jsem ale trubka, já právě myslela, že když už to takhle spadne, tak je jasno 🙂 Moc moc děkuju za info 🙂 Tak já teda ještě vyčkám no 😀 😉

smetanovak
8. bře 2016

Absolutně nevím co mám čekat. Mám už nasadit urogetan? 😕

matysikovad
8. bře 2016

@valeri10 ježíš nesýčkuj! sem to nechtěla napsat tak příkře, prosím tě, na takové věci nesmíš vubec myslet. mně ted čípek vystrašil, měla jsem na něm hrozné hrbolce, už jsem se taky vidsěla na konizaci, že tam něco budu mít a ztratilo se to

blablabla26
8. bře 2016

A u mě dnes malinký vzestup 🙂 a ovulace se opravdu potvrdila na 4.3.,tak ted jen doufat a zase čekat 😀

valeri10
8. bře 2016

@matysikovad Hele no já už nevěřím ničemu. chodila jsem pravidelně k mudr a naráz CIN 2 a jsem i očkovaná. Takže tak. Ale jinak konizace byla v pohodě. Za hodinu jsem byla doma. Já sýčkuju a vidím vše černě v období okolo ms. Za pár dnů se oklepu a bude zase fajn. Ale tohle období snáším čím dál hůř. doma to říkat nemůžu, protože manžel je z toho sám smutný tak mu nechci ještě přidávat. Takže to holt slízne modrý koník 😀

matysikovad
8. bře 2016

@valeri10 no máš toho ☹

valeri10
8. bře 2016

@matysikovad plný brejle 😀

monys286
8. bře 2016

@valeri10 Tak to jsme na tom stejně ☹ Na konizaci jsem byla je to cca 5 let a nebýt mé nové doktorky, tak bůhví jak by to dopadlo. V nemo mi řekli, že jsem přišla za pět dvanáct, protože jsem ten hnus měla až v děloze ☹ Samozřejmě jsem se nechala hned přeočkovat.. Moje dr. říká, že čípek vypadá dobře a její záskok mi řekl, že takhle zhyzděnej čípek ještě neviděl ☹ Tak co si o tom má člověk pak myslet. Nehledě na to, že by mě zajímalo jestli je vůbec v pořádku i děloha, na preventivce to dr. těžko zjistí.. A pak má člověk poslouchat, aby to nehrotil a nechal tomu čas :-/ Jestli jsi se nechala hned přeočkovat, tak už by se ti to z 99% vrátit nemělo 😉 Nesmutni, říká se, že po konizaci je to jako když pohnojíš 😉

valeri10
8. bře 2016

@monys286 Tak to je masakr. Problém je v celém systému. Ty klasické stěry na sklíčko totiž nestačí. Mě to zjistili až potom co mi udělali stěr do toho roztoku. Nevím jak se to jmenuje. Měla jsem ho po dvou letech (jinak každý rok klasický stěr). Takže dva roky stačili na to, aby se to dostalo do stupně 2. Naše zdravotnictví je jedna velká trága.

valeri10
8. bře 2016

@monys286 Tak konizací jsem měla teda pohnojeno min rok. A stejně se nic nestalo.

matysikovad
8. bře 2016

@valeri10 uplně chápu tvoje pocity ☹ pamatuju se, jak jsem byla uplně v depresi, jak se nám nedařilo otěhotnět poprvé, každé měsíčky jsem poctivě obrečela, zoufale jsem miminko cxhtěla, pak jsem otěhotněla, 3 měsíce jsem se radovala a pak ve 12tt o miminko přišla. to byla taková rána, že to se fakt nedalo. a pak další kolotoč a snažení a brečení u ms a pak ten gynex a domluvení se s manželem na iui a bylo zaseto a mam natalku. pořád máš naději, bude to dobré! miminko si k tobě v ten správný čas najde cestu, uvidíš!

mikejla_a
8. bře 2016

@monys286 ty ještě nemáš teploty na MS, tak klidek 😉

@valeri10 takový pokles o jeden stupínek ale nemusí nic znamenat, mě to skákalo takto běžně, nemuzes čekat, že to půjde JEN nahoru. Třeba to zítra zase stoupne 🙂

valeri10
8. bře 2016

@matysikovad No já vím, že můj problém není zase tak velký - nepřišla jsem o mimčo jako ty a spousta dalších tady, ale nechápu proč se nedaří. Zase tolik času nemám. Letos mi bude 35. A po 35 rapidně klesá počet vajíček ☹. A myšlenka, že jsme domluveni s manželem, že půjdeme na umělé mě moc neuklidňuje.

mikejla_a
8. bře 2016

jinak já fakt nedám dopustit na shatavari a muž bral Macu, druhý měsíc nám to pomohlo.

matysikovad
8. bře 2016

@valeri10 jak dlouho se snažíte?

valeri10
8. bře 2016

@mikejla_a trošku divná náhoda, že klesá před příchodem ms. Už jsem s tím smířená. Takže v pohodě. Pokračuju dál - v hubnutí do plavek 😀