Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
15. bře 2016

Tak začátkem dubna jdeme poprvé na "rozmnožovací" kliniku. Jsem zvědavá na co přijdou. Jestli vůbec na něco.

blablabla26
15. bře 2016

@matysikovad krásně ti sílí,myslím,že je to už krásná čárka 🙂

mikejla_a
15. bře 2016

Ahoj holky, tak hlásím že jsme po screeningu, miminko zdravé, jen furt utíkalo a borilo někam hlavu, takže fotka nic moc 😀

blablabla26
16. bře 2016

Všechno v háji ☹ netestovala jsem,ale ani nemusím,takhle to přesně bylo předchozí 2 měsíce,co měřím.Teplota klesne na 37,bude tam tak 2 dny,pak klesne na 36,9 a dostanu to.Navíc už se mi i pootevřel čípek,takže všechny naděje jsou fuč ☹

matysikovad
16. bře 2016

@blablabla26 ale nee ☹ jak mas nizko ten cipek??

blablabla26
16. bře 2016

@matysikovad mám ho právě maličko zkrácený,předtím byl jako první článek ukazováčku,ted už je o půlku kratší a pootevřený ☹ ☹ ☹

juliemichal
16. bře 2016

@blablabla26 ach jo tak to je mi líto ☹ snad zítra zase krásně vyleze nahoru 🙂 a ms nedojde 🙂

blablabla26
16. bře 2016

@juliemichal ale ne,už si nedělám naděje,takhle to přesně bylo předchozí 2 měsíce,graf krásnej a pak bum,opět nohama na zem.Nedoufám,že zítra bude zase výš,jedno zklamání stačí ☹

juliemichal
16. bře 2016

@blablabla26 tak to věřím,ale neboj se ono to určitě jednou vyjde 🙂 🙂 a moc ti to přeji 🙂 🙂

blablabla26
16. bře 2016

@juliemichal i já tobě 🙂 už abych to dostala,at to můžeme zkoušet znovu...ale dneska jsem teda úplně v depresi ☹

juliemichal
16. bře 2016

@blablabla26 to se ti zlatíčko nedivím já jsem taky poslední 2 dny před ms byla dobře v depresi ☹ ☹ no tak doufám,že se nám všem povede tento cyklus,bylo by to super 🙂 já beru od 1DC gynex 2x 5 kapek tak uvidíme zda zabere anebo ne 🙂

blablabla26
16. bře 2016

@juliemichal tak si budeme držet palce další měsíc...Ten gynex bych mohla též zkusit...

juliemichal
16. bře 2016

@blablabla26 ano to budeme 🙂 a jj zkus gynex je taky super,sice mi pomohl za 2 cykly inofolic abych otěhotněla,ale teď jsem šla do toho gynexu 😀

blablabla26
16. bře 2016

@juliemichal no už je objednanej 🙂 a Renol pro chlapa,tak uvidíme uvidíme...

matysikovad
16. bře 2016

@juliemichal
@blablabla26 holky k tomu gynexu jeste pridejte denne aspon jeden salek rakytnikoveho caje 😉 vyzkouseno mnou 2x a jeste kamoska nemohla dlouho otehotnet az kdesi vycetla ten rakytnikovy caj

blablabla26
16. bře 2016

@matysikovad děkujeme za radu,tak ještě rakytníkový čaj 🙂 už se to musí povést,jinak mi hrábne.1.4. to totiž bude rok 😠

juliemichal
16. bře 2016

@blablabla26 no tak to je super 🙂 můj chlap bere vitamín E 🙂 no snad nám to tento cyklus klapne 🙂

@matysikovad děkuji a ten rakytníkoví čaj sežene prosím kde?a od kdy do kdy se pije?a nevadí,že to třebas budu pít od zítřka?od 4DC?děkuji 🙂

matysikovad
16. bře 2016

@juliemichal normalne v obchode,i u nas v jednote ho maji, a je jedno od kdy ho pijes,hlavne,ze ho pijes 🙂

blablabla26
16. bře 2016

@matysikovad jsem zvědavá,zda i u nás v jednotě ho budou mít

juliemichal
16. bře 2016

@matysikovad dobře tak to moc děkuji a pije se do ovulace anebo v kuse? 🙂 🙂 zkusím si ho někde zítra koupit 🙂 dnes to nestíhám jsem do 19 hod v práci.

matysikovad
16. bře 2016

@blablabla26 haha dej vedet zda byl 🙂

matysikovad
16. bře 2016

@juliemichal ja ho piju non stop,i ted ho piju

blablabla26
16. bře 2016

@matysikovad dám no 😀

matysikovad
16. bře 2016

@mikejla_a krasne. Nebudeme spolu v jedne skupince? Asi ne, ze,ty uz patris do rijnovek co

juliemichal
16. bře 2016

@matysikovad aha tak to je super a může se tam dávat cukr? 😀 😀

matysikovad
16. bře 2016

@juliemichal to nevim,nesnasim dochucene caje,takze ja nedochucuju. Ale urcite muzes dochutit

blablabla26
16. bře 2016

@matysikovad a jen 1 denně,nebo je lepší víc?

matysikovad
16. bře 2016

@blablabla26 heh to taky nevim, ale pila jsem ho a piju nekolikrat denne. Spis podle casu

blablabla26
16. bře 2016

@matysikovad aha...já nejsem moc čajová,proto se ptám 🙂

matysikovad
16. bře 2016

@blablabla26 minule u dcery jsem ho pila jen 1xdenne,vic jsem nestihala, protoze jsem chodila do prace