Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

pavlinka65
18. kvě 2016

@blablabla26 Určitě vykoukne 🙂 na ten digitální bylo prostě moc brzy, teď už by to určitě potvrdil 😉

nina8888
18. kvě 2016

@werumka ano pani sa podivala na vyslekdy prve s krve pak udelala utz a potom mi to rekla a sla sem se objednat na tu konzultaci co bude potom ked budu aj druhe vysledky tak proc by mi to rikala ked by to tak nebylo nebolo ze mozna mate pco rekla vite ze mate pco proc vam to vas dr nerekl ? tak mi to bolo oznamene toto su vysledky pred tyzna a pridam aj vysledky z prosincu

nina8888
18. kvě 2016
werumka
18. kvě 2016

@juliemichal Ta čárka je tam správně, v desetinných číslech se HCG udává normálně. Tak uvidíš 🙂

werumka
18. kvě 2016

@nina8888 Podle těhle výsledků máš parádně rozjeté autoimunitní onemocnění štítné žlázy. To dělá dlouhé cykly a způsobuje anovulaci. Takže endokrinolog, léky a bude to ok.

werumka
18. kvě 2016

@nina8888 Jinak máš vše v normě, takže žádné PCO. Je to štítka 😉

juliemichal
18. kvě 2016

@werumka děkuji 🙂 🙂 tak fakt nechápu,že to tam šlo už vidět 😀 😀 ale dělal mi zase UTZ ve 2D nevím jestli normál UTZ je taky ve 2D

werumka
18. kvě 2016

@nina8888 I když - v těch výsledcích z nynějška je ten estradiol nizoučký i na ten 3. den cyklu... měl by být vyšší. Koukám, že ta štítka už byla braná v prosinci, tak to jsi asi od té doby už řešila, že?

werumka
18. kvě 2016

@juliemichal 2D je normální ultrazvukový zobrazení. 3D se platí a dělá se hlavně v těhotenství.

nina8888
18. kvě 2016

@werumka aaa to uz mam davno na to leky uz od prosinca na to beru prašky takze uz to je pulroku tak tieto druhe vysledky su uz s tema praškama.....

juliemichal
18. kvě 2016

@werumka děkuji já se v těch UTZ nevyznám 😀 😀 a můžu se tě zeptat proč ti to připadá jako zakončení dělohy?teď fakt nechápu proč teda psal do PC gravitidu ☹ a říkal mi,že je to těhotenství?však se dr nemůžu plést ne?

werumka
18. kvě 2016

@nina8888 Tak to je dobře 🙂 To TSH je nižší, ale to nevadí, pro otěhotnění je důležitá hodnota ft4. Testosteron je jinak v normě a LH taky. To bys měla oboje vyšší, pokud by se jednalo o PCO. Ony někdy ty vaječníky na ultrazvuku tak vypadat můžou, ale musí se to potvrdit z krve. To, že je tam pár malých folikulů neznamená vždycky nutně PCO. A ten Clostil tedy ještě nezkoušeli? Aby pošťouchli ten estogen?

werumka
18. kvě 2016

@juliemichal To mi je právě taky divný, že by doktor nepoznal, co se v tý děloze ukrývá a nechce se mi věřit, že by se takhle seknul. Mě přišlo, že jsem to samý viděla u sebe na preventivce a těhotná fakt nejsem 😀 Ale byla jsem ve druhý fázi cyklu a měla jsem už vyšší sliznici.

nina8888
18. kvě 2016

@werumka skousela som s ním 2 cykly a bolo to hrozne... Tak sme na to pak vyprdli a šla sem na konzultaci do car..

juliemichal
18. kvě 2016

@werumka no a já ještě tomu dr věřím 😀 😀 takže se mi taky zdá divné,že by to nepoznal.i má kamarádka mu hodně věří,2x jak byla těhu a potratila tak ji hned řekl,že to je špatné a bylo to špatné.teď je ve 13tt a řekl ji dr,že je to v pořádku a v pořádku to je 😀 😀 taky se mi nechce věřit,že by dr nepoznal těhotenství 😀 ještě je fakt mega starý a pracoval kdysi v nemocnici jako primář 😀 leda,že včera spletly výsledky krve 😀 😀 nebo to fakt nechápu.jinak jsem 13 dnů od IUI tak jestli i díky toho to tam už nejde vidět.

werumka
18. kvě 2016

@nina8888 A jak je to dlouho, co jsi ho brala? Jinak cysty se třeba můžou tvořit v druhé fázi cyklu po ovulaci, ale pokud je málo progesteronu, tak se nestihnou vstřebat ani jinak zmizet a zůstanou tam i dál. Na to by měl pomoct ten Utrogestan. Stejně tak by měl pomoct na to, aby se zbylé folikuly po ovulaci opravdu vstřebaly.

werumka
18. kvě 2016

@juliemichal Jenže právě mě mate těch 12 dní od IUI (pokud jsi měla IUI v pátek), to je hodně krátká doba na to, aby něco mohlo vzniknout a ještě to bylo vidět na ultrazvuku - ale možná taky záleží na kvalitě ultrazvuku... nevím. Já bych si snad zítra zašla na krev znovu.

juliemichal
18. kvě 2016

@werumka od IUI jsem dnes 13 dnů 😀 ale možná to je fakt ten 12 den.no na kvalitě UTZ podle mě fakt taky záleží,možná ho má fakt dobrý 😀 😀 určitě si to nemohl splést ze zakončením dělohy 😀 😀 ještě když ví,že jsem v lednu potratila 😀 😀 uvidím jak to budu stíhat,zítra si musím zajít ještě na plícní aby mi dal jiné fukary,když jsem těhu ☹ ☹ a ještě další věci zařídit,ale asi by bylo nejlepší kdybych na tu krev zašla znova.

werumka
18. kvě 2016

@juliemichal No jestli jsi byla na IUI v pátek 6.5., tak první den od IUI nastává až po 24 hodinách - tj. v sobotu. A tak dále Takže 12 dní. A tomu by ta hladina HCG odpovídala.

nina8888
18. kvě 2016

@werumka brala som ho unoru a breznu. a beru od 16 -25dc minuly cyklus som ten gynprodyl brala poprve a dal mi rano a vecer tabletu a bolo mi s toho hrozne mala som neuveritelne zavrate musela som znizit davku a davat si len 1tabletu vecer pred spanim ... a taky mi to jako moc neprospieva vaha mi stupa pomalu nahoru co se mi moc nelíbí i kdyz hodne cvicim tak ja neviem vubec se mi to nepozdava ted som 10dc a mam tam cystu a od 16dc mam zase začat brat ten gynprodyl...

juliemichal
18. kvě 2016

@werumka ano byla jsem 6.5 na IUI.takže jsem teda 12 dnů od IUI?to je divné,ale už to chápu jak jsi mi to vysvětlila 🙂 🙂 ale teda když ta hodnota HCG takto odpoví tak jak tam může být už ta tečka? 😀 😀 dr se ještě na ty výsledky krve díval a řekl mi ať si jdu odložit a jdu na UTZ.a ani to nemusel hledat a říká ano jste těhotná a ukázal mi tu tečku tak jsem ho poprosila o fotku,vytiskl mi ji a ještě mi ukazoval na té fotce kde je mimi.já jsem s toho už fakt jelen.

werumka
18. kvě 2016

@nina8888 To je důležité s tím clostilem - po jeho užívání totiž někdy vaječníky vypadají tak jako kdybys měla PCO a zároveň se po něm můžou tvořit cysty. On ten clostil má prodloužený účinek - ne jen v těch cyklech, kdy ho bereš. Závěry o vaječnících bych dělala až tak po čtyřech měsících od posledního cyklu s clostilem. A zvlášť jestli takhle blbě reaguješ na hormony... uvidíš, co řeknou ty další výsledky z krve 😉

werumka
18. kvě 2016

@juliemichal No já bych byla jelen taky, ale třeba to fakt pozná takhle brzy 😀

juliemichal
18. kvě 2016

@werumka třebas ano 😀 třebas má fakt kvalitnější UTZ,kdo ví 😀 😀 no akorát je divné,že včera tam nic nebylo a dnes už ano 😀 třebas se to schovávalo nebo něco 😀 ale určitě by se nespletl 🙂 🙂 tomu zase věřím,že by se nespletl hodněkrát co jsem měla dušíky na tt mi řekl narovinu,že těhu nejsem,že tam nic není.a dnes mi řekl toto a dal mi fotečku.kdyby si nebyl jistý tak mi ani tu fotku nedává ne? 😀

werumka
18. kvě 2016

@juliemichal A Ty jsi byla na ultrazvuku i včera?

valeri10
18. kvě 2016

@juliemichal na konci 4.tydne to měří cca 1 mm.to se mi teda nějak nezda

juliemichal
18. kvě 2016

@werumka ano včera jsem byla taky na UTZ.včera tam vůbec nic nebylo a díval se i na vaječníky atak.potom jsem šla na krev do nemocnice a dnes jsem tam byla díky menším bolestem v podbříšku a prosila ho o nemocenskou.tak mi udělal ještě UTZ a říkal,že už to tam jde pěkně vidět 🙂 🙂 včera tam právě nic takového nebylo 😀

juliemichal
18. kvě 2016

@valeri10 dnes mi to neměřil tak vůbec netuším kolik to může mít mm.... já jsem s toho taky jelen,že mi už ukazoval,že to tam je.....

valeri10
18. kvě 2016

@juliemichal dle literatury to ma byt 1mm.to si myslim nezachyti zadny utz

juliemichal
18. kvě 2016

@valeri10 tak to nevím,já se v tom nevyznám... ale taky jsem si četla na těhu kalkulačce,že by to mělo mít 1mm.. ale zase je fakt ta tečka strašně moc malinká,tak eventuálně by mohla mít cca 1-2mm škoda,že ji neměřil.