Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
29. říj 2015

@werumka ty jsi zlatá. Děkuji

juliemichal
29. říj 2015

@crazynaa a v neděli budeš kolik DPO?tak jako já,že?tj 7DPO? 😀 no já bych taky v neděli zkusila testík,ale bojím bojím 😀 první cyklus beru inofolic a kyselinu listovou a odedneška ten utroš,ale bojím se,že to stejně nedopadne.manžel bere vitamín E 🙂 snažíme se o mimi 41 měsíců tak už tomu moc nevěřím ☹ jinak teď nevím zda jsem měla něco s prolaktinem anebo s testosteronem ☹ ach jo,škoda,že nemám zprávu doma ☹

@werumka no a já teď jsem v pasti vím,že jsem měla něco zvětšené anebo nižší,ale nevím co to bylo zda ten prolaktin anebo testosterom ☹ ale bylo to min rok ☹ a teď v caru mi dr nic neříkal,ale jak jsem se ho zeptala na clostyl zda by mi ho dal tak řekl,že ne,že u mě probíhá ovulace sama tak do mě nebude cpát prášky aby s toho nebylo vícečetné těhotenství ☹

juliemichal
29. říj 2015

@werumka a myslíš si,že u mě má cenu ještě měřit BT anebo ne?když už beru utrogestan?

@valeri10 a ty máš brát kolik tablet denně?já 3x1

crazynaa
29. říj 2015

@juliemichal taky 7DPO 😀 😀 já brala půl roku Nosifol forte a nic 😢 a přítel bere asi 3 měsíce éčko 🙂 taky budu testovat. Zítra jedeme na víkendd ke tchýni 😲 😲 tak tam to v neděli zkusím, ale tak nějak nevěřím,... takže jistě bude opět sněhobílo.

juliemichal
29. říj 2015

@crazynaa takže budeme testovat spolu co? 😀 už se na to těším 😀 no moc moc moc držím palečky aby jsi tam našla krásného ducha já u mě bohužel tomu už nevěřím a připravuji se na další zklamání ☹ ale nevzdám se,pokud to tento cyklus nevyjde tak jdeme další zase do caru a na IUI.před 2 měsíci bylo první po roce a teď 2 měsíce jsem měla pauzu s IUI a teď bych jsem se chtěla objednat znova kdyby se nepodařilo 🙂 budu na tebe v neděli myslet a držet palečky ♥ a jak dlouho se vy snažíte? 🙂

crazynaa
29. říj 2015

@juliemichal no tak zhruba rok a půl, takže taky toho mám až až.... nám IUI nebylo doporučeno hned po spermiogramu.Ne, že by bylo zas tak zlé, ale, že by byla mizivá úspěšnost. Včera jsem si koupla 3 krabičky testů 😀 😀 😀 jo, jsem debil, no 😀 😀 taky Ti budu držet palečky, já na sobě totiž nic nepozoruji, ani mi nic není, asi.... občas mě píchne na vaječníku, ale to je bezpředmětné. Přála bych si aspon toho ducha 😀 😀 😀 a ne stát pod světlem, u okna v šeru a hledat a domýšlet si ho 😔 😔

valeri10
29. říj 2015
valeri10
29. říj 2015

@crazynaa
@juliemichal jééé holky tak to si na Vás vzpomenu a budu držet palce. A budu zvědavá 🙂

juliemichal
29. říj 2015

@crazynaa 😀 😀 😀 jé já u tebe vidím úplně sebe 😀 s tím hledáním dušíka na testu 😀 musím se smát 😀 jinak to je taky dlouhá doba co se snažíte o mimi ☹ ach jo tak snad nám to vyjde konečně 🙂 a jak dopadl přítelovi spermiogram?manžel ho měl min rok 100% a teď jak jsme přešli do jiného caru tak ho měl taky docela špatný jen 7minionů pohyblivých spermii a to má být kolem 26milionů pohyblivých spermii ☹ ale jak bere teď 3 týdnem éčko tak se mu už i změnila barva a zhoustly ty spermie 😀 tak možná to pomůže 😀 no já mám ještě s min cyklu doma 10 testů 😀 min cyklus jsem si objednávala 20ovu testů (nemám ani jeden) a 30 těhu testů (a mám jich 10) tady na koníku 😀

crazynaa
29. říj 2015

@valeri10 no já už se nemůžu dočkat ted, ale stejně si myslím, že i kdyby coby, tak 7DPO je ještě brzo 😔

juliemichal
29. říj 2015

@valeri10 děkujeme,ale u mě určitě nic nebude nevěřím tomu 😀 taky to déle nevydržím než do neděle 😀 ale je to hodně moc brzo 😀 a taky bych s tím utrošem u tebe už začla hned zítra ráno 🙂 podle BT 🙂

crazynaa
29. říj 2015

@juliemichal já ani nevím, co se týče toho spermiogramu, ale něco bylo horší, hned jsem odevzdávala papír dr tuším, ale že pohyblivost... no dnes už mě to ničí to čekání, ale 4DPO, nechci se zklamat, ach jo. Je to peklo mít ty krabičky testů na pračce 😀 😀 a při každém čůrání na ně koukat 😀 😀 😀 😀 pro mě utrpení. já mám jednu krabičku testů z Tety jsou ale 25, a 3 z dr maxe 😀 😀 komedie. A to si hledám práci, takže moje myšlenky jsou jen tady a já nemám kde je zaměstnat.

valeri10
29. říj 2015

@juliemichal Když bude dobrá teplota tak utrouš si dám, ale testovat se určitě nebudu. Až pokud to nedostanu.

chelsi
29. říj 2015

@valeri10 JJ, testování jsou vyhozené peníze, když budeš 5 DPO 🙂

werumka
29. říj 2015

@valeri10 Já vim, jsem prostě nenahraditelná 😀 😀
Budu držet palec 😉

@juliemichal Pokud doktor ví, že probíhá ovulace, mělo by to být ok. V CARech většinou udělají kompletní hormonální profil, tedy včetně štítné žlázy. Pokud bereš utrogestan, ta nemá smysl měřit. Měřila bych zase ve chvíli, kdy ho vysadíš - co bude dělat teplota, jestli se bude držet dál nahoře, nebo klesne.

juliemichal
29. říj 2015

@crazynaa neboj se mě to čekání taky ničí 😀 já jsem na nemocenské tak taky bohužel v práci nejsem ☹ a fakt jak píšeš jediné myšlenky co mám tak to je mimi a zda to vyšlo 😀 no 4DPO by určitě nic na testíku nebylo 😀 a neboj se já taky mám chuť už testovat,ale musím to dát 😀 no já mám one stepy 😀 ale nevím zda jsou spolehlivé,ale dr max je spolehlivý testík 🙂 nejdřív bych zkusila dr max a uvidíš 🙂

@valeri10 to je pěkné,že to vydržíš do nedoražení ms 😀 já bych na to neměla nervy 😀 nejraději bych už testovala 😀 ale u mě vůbec netuším kdy ta ovulka byla.jak psala @werumka tak jsem mohla mít ovulaci i 10DC,ale chybí mi tam teploty ☹ tak vůbec netuším kolik jsem vlastně DPO 😀

juliemichal
29. říj 2015

@werumka no abych ti pravdu řekla jak jsem chodila min rok do jiného caru tak mi tam skoro žádné testy nedělali,ale jak jsem přešla do soukromého caru tak mi dělali komplet vyšetření,ale jedno vyhodnocení tam ještě neměli,ale nevím co to bylo.. dělali mi i test jak dlouho ve mě spermie vydrží a vůbec žádné spermie nenašli a to jsme měli sex asi 15 hodin před tím než jsem na ten test šla.ale je pravda,že jsme měli 2x sex s vyvrcholením poprvé a podruhé bez vyvrcholení tak nevím zda se ty spermie někde nemohli ztratit,ale to jsem laborantce neříkala právě.

valeri10
29. říj 2015

@chelsi já myslela, že nebudu testovat ani 7 DPO 😅

valeri10
29. říj 2015

@juliemichal Vydržím. Protože jsem z toho min anovulačního cyklu byla tak rozhozená, že jsem si na celý listopad naplánovala tolik akcí, že snad ani nebudu doma 🙂

crazynaa
29. říj 2015

@juliemichal já vím, že by tam nic nebylo, víš co, kdyby aspon nějaké já nevím špinění, výtok, už by ve mně byla malá dušička, že by to možná vyšlo.... ☹ ale zkrátka nic ☹ tak uvidíme, ale myslím na to pořád, to je jasný.... prostě to do neděle vydržím, musím, ty jsi mi inspirací, že to vydržíš 😀 😀 😀

juliemichal
29. říj 2015

@valeri10 tak to je super,taky bych něco takového potřebovala 😀 ale není co.s dětmi ven chodím dnes asi půjdeme jak dojde manžel s práce pouštět draky,ale stejně stále myslím na to zda to vyšlo anebo ne ☹

@crazynaa neboj v neděli testneme spolu a dáme tady testíky zda tam něco bude 🙂 budeme držet spolu a zvládneme to aby jsme netestovaly dřív než v neděli 🙂 no já jsem včera měla nějaký divný výtok a bolí mi od včerejška podbříšek.teď se mi nějak motá hlava a je mi na blití ☹ ale to určitě budou ty vitamíny co do sebe peru 😀 a neboj jednou nám to určitě vyjde 🙂

valeri10
29. říj 2015

@juliemichal Tak já tajně doufám, že se budu muset ze všech těch akcí vymluvit 😀

juliemichal
29. říj 2015

@valeri10 to moc držím palečky aby se ti to splnilo 🙂 těším se na tvůj pozitivní testík 🙂 jéva je to divné teď se mi nějak začala motat hlava a je mi nevolno ☹ nechápu co to je ☹ jsem asi fakt celá divná 😀

valeri10
29. říj 2015

@juliemichal no já na sobě cítím každou změnu tlaku např. před bouřkou a tak a taky mi někdy z ničeho nic bývá špatně po ránu někdy od žaludku někdy na omdlení. Jsem asi velká cíťa. I tu ovulaci cítím hodně

juliemichal
29. říj 2015

@valeri10 no já to mám prvně tento cyklus ☹ je to fakt hnus ☹ jinak na sobě skoro nic nepociťuji a neboj se taky jsem velká cíťa 😀 když mě něco bolí trochu tak to nedávám 😀

valeri10
29. říj 2015

@juliemichal Mě bolest nevadí. X let jsem trpěla na migrény. Ale spíš ty tlaky. To si pak člověk přečte pár článků a už má příznaky mrtvice 😀

juliemichal
29. říj 2015

@valeri10 no migrény znám 😀 ty mám 3 dny před ovu a potom 3 dny před ms,je to hnus 😀 ale jsem ráda,že u toho nezvracím.

dasa.77
29. říj 2015

@juliemichal jo,vlezly si zpátky 😀 😀 😀 😀
a teď vážně,ztratit se nemohly,pokud žádné nenašli,tak je možnost,že se tělo pro nim brání,tzn. že můžeš mít hodně protilátek
Tohle by měli taky řešit v Caru- imunologie-
Pamatuješ si,co jsem Ti psala??? Co máš jíst,co dělat a naopak nedělat? Zatím Ti to moc nejde 😝 😀

valeri10
30. říj 2015

@juliemichal tak dnes 36.7.dala jsem si utrogestan a prestavam merit

juliemichal
30. říj 2015

@dasa.77 ano ano pamatuji psala jsi mi ať neberu listovku,že to je v jídle 🙂 no,ale já jsem neponaučitelná a tvrdohlavá tak to do sebe peru dennodenně 😀 no imunologii mi a manžílkovi udělali a všechno v pořádku.a máš pravdu zatím mi to moc nejde a budu si muset na to dát pozor 🙂

@valeri10 tak to taky pěkná teplotka to bych si taky dala utrogestan 🙂 držím palečky 🙂 jak dlouho ho budeš brát? 🙂 už jsem na to zapomněla 😀