Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

crazynaa
3. lis 2015

@werumka musím s dr to vždy vypočítáme, aby mi udržoval cyklus, já sama od sebe MS nedostanu ☹

werumka
3. lis 2015

@padly_andel Ahoj - v pátek a sobotu sis testy nedělala?

werumka
3. lis 2015

@crazynaa To je trochu zvláštní - pokud proběhne ovulace, tak prostě proběhne i menstruace. Já osobně bych počkala do 14. dne po ovulaci a pak kdyžtak šla na vyvolávačku. Tohle je v tuhle chvíli úplně zbytečný tah...

crazynaa
3. lis 2015

@werumka nene, i když mám OVU po Clostylu, tak mi MS nedorazí a doktor vždy počítá , abych měla max 34 DC , že musí cyklus udržovat a ne prodlužovat. Agolutin mimču případně neublíží, ba naopak. 🙂 Takže v tomto dr ráda poslechnu, protože je fakt důsledný ve všem a jsem tam i 3x za cyklus 🙂

werumka
3. lis 2015

@crazynaa Ale ona délka cyklu není důležitá 🙂 Důležité je, jestli proběhne ovulace. Že někomu probíhá až třeba 30. den cyklu a menstruace pak přijde až 45. je taky normální. Nevím, proč jsou ti doktoři tak ujetí na délku cyklu. Měli by být ujetí na to, jestli probíhá ovulace a kdy 😀 Samozřejmě, že vyvolávačkou nic nezkazíš. Ale z druhé strany pokud je nějaká pravděpodobnost dát svýmu organismu šanci, aby to zkusil sám, tak bych za to celkem bojovala. Pokud nechodí menstruace ani po ovulaci, pak je problém v progesteronu a tam by bylo lepší nasadit třeba utrogestan, duphaston nebo něco podobného. Ta vyvolávačka je prostě až krajní řešení.

crazynaa
3. lis 2015

@werumka progesteron mám v pohodě mám vyšší testosteron. OVU samo taky nemám, tak mám ten clostyl 🙂 Uvidíme, ta vyvolávačka mi nevadí, užtak jedu 3 roky, protože nechci žádnou proveru, ani nic podobného, tak si zajdu raděj na injekci 🙂 říkal, že injekce je šetrnější než braní hormonů denně.

crazynaa
3. lis 2015

@werumka měla jsem i Nosifol, ten je na testosteron fajn, ale nesnížil, takže mně už je to zkrátka jedno a podstoupím nyní cokoliv ☹

werumka
3. lis 2015

@crazynaa S tím zvýšeným testosteronem je to s ovulací složitější, to jo ☹ A tenhle cyklus jsi Clostil brala?

crazynaa
3. lis 2015

@werumka jj, beru 3tí cyklus, první mi nereagoval, to jsem měla jen 1-0-0 a ted mám 1-0-1 a to už mám ovu 🙂 jinak nic jiného neberu 🙂

werumka
3. lis 2015

@crazynaa A bralas ho někdy před tím? Nebo je to poprvé, co zareagoval? Ta ovulace na tom grafu vypadá dobře.

crazynaa
3. lis 2015

@werumka beru poprvé 🙂 no sama jsem zvědavá, jak jsem byla na folikulometrii, říkal, že mám pěkné folíky 🙂

werumka
3. lis 2015

@crazynaa No tak jestli máš poprvé opravdu prokázanou ovulaci, tak bych ještě fakt s vyvolávačkou počkala - bylo by super, kdyby ten cyklus mohl fungovat sám - vzestup teploty je úplně ok, takže progesteron taky, tudíž pokud nedojde k otěhotnění, tak po jeho poklesu menstruace přijde tak jako tak. Vím, že je těžký furt na něco čekat, ale tady bych ještě těch 5 dní počkala - aspoň dobře uvidíš, jestli zůstane teplota nahoře a můžeš testovat, nebo kdy dojde k jejímu snížení.

werumka
3. lis 2015

@crazynaa Zatím to totiž vypadá, že teplota konstantně stoupá, což by hrálo do karet těhotenství. Vyvolávačkou Ti veškerý tyhle vodítka zmizí.

crazynaa
3. lis 2015

@werumka jako myslíš? Jenže víš co, on je typ doktora co si vše píše do kalendáře a když někdo příjde mimo kalendář, tak jej nevezme a jen nadává, že jsem přišla špatně. Jako dr je to za slovo vzatý, ale..... na mě je moc hodný 😀 😀 myslíš, že když dostanu vyvolávačku teplota půjde dole? Protože říkal, že tuhle injekci někdy dostanou i maminky na začátku těhu

valeri10
3. lis 2015

@crazynaa
Tak mudrovi zavolej, že přijdeš až za pár dnů jak radí werumka

valeri10
3. lis 2015

@crazynaa mimochodem já na její radu dala 🙂

werumka
3. lis 2015

@crazynaa Nene, ta teplota vzroste - a zůstane vysoká, dokud agolutin nevyprchá. Po jeho snížení pak přijde menstruace nebo zjistíš, že jsi těhotná. Ale už to nebude reakce Tvého organismu, ale uměle vytvořená "hladinka". Teď si na tom grafu můžeš hezky sledovat, jestli teplota pořád drží vysoko a případně třeba za dva dny zkusit test. Nebo uvidíš, jestli po 14 dnech od ovulace začne klesat a přijde menstruace. Já bych třeba tentokrát doktorovi řekla, že jsem nemocná a přijdu až příští týden 😀 On za tu injekci taky dostane peníze od pojišťovny - a myslím, že to má opravdu smysl, když menstruace mešká, nebo je anovulační cyklus. Ale ne v případě, že všechno probíhá jak má.

crazynaa
3. lis 2015

@werumka možná máš pravdu, uvidím ráno 🙂 jsem na to všechno tak zvědavá, nejraděj bych pořád jen testovala, dokud by tam čárka nebyla 😀 hahaha 😀

werumka
3. lis 2015

@crazynaa To se každej den strašně vleče, co? 😀

crazynaa
3. lis 2015

@werumka nebo bych ráda, kdybych tam šla a udělal mi UTZ, třeba by viděl zvýšenou sliznici ☹ a řekla bych mu, že to chci zkusit týden třeba bez injekce, já nevím, potřebuju nějaký signál, že nemám ještě zoufat ☹

werumka
3. lis 2015

@crazynaa Proč bys měla zoufat? Sliznici Ti určitě měřil, když se díval na folikuly, ne? Ona pak změní svojí strukturu, aby byla schopná přijmou vajíčko. Ale to on na ultrazvuku nepozná 🙂 Vždyť ještě ani nejsi ve fázi, kdy by bylo něco vidět na testu (to nejdřív zítra, ale ideálně tak za tři dny). Pokud se teď bude teplota držet kolem těch 37 stupňů, je to na dobré cestě. Pokud klesne, tak aspoň dostaneš menstruaci dřív, než po injekci agolutinu.

crazynaa
3. lis 2015

@werumka já to snad nevydržím 🙂 jejdaaa, no ale oproti včera mi je dnes fajn, včera mě fakt všude píchalo, pak už i v zádech 😀 no ráno testnu opět a doplním zásoby odpoledne 😀 už jsem příteli hlásila, že musíme do lékárny 😀 😀 😀 má ze mě radost 😀 😀 😀

ladalav
3. lis 2015

tak holky, koupila jsme další testy, ale testovat budu asi až po zitru...uvidím zase co BT...možná když bude pořád vysoko, zkusím zítra...

crazynaa
3. lis 2015

@ladalav taky půjdu zítra pro další testy a zkusím zase ráno 😀

werumka
3. lis 2015

@crazynaa Kup si je na Ebay. Pošlou Ti jich 50 za 350 Kč a můžeš testovat až do soudnýho dne 😀

crazynaa
3. lis 2015

@werumka no vidíš, to je nápad 😀 😀 to mám tak na dva cykly 😀 😀 😀 😀 😀

werumka
3. lis 2015

@crazynaa No vidíš, a ještě Ti k těm ovulačním jako bonus přibalí 20 těhotenskejch 😀

crazynaa
3. lis 2015

@werumka zítra možná koupím ten clearblu, ale nemají ho všude, tak uvidím, jestli na něj natrefím 🙂 ale to uvidím podle teploty ráno, jinak už na to kašlu 😕

werumka
3. lis 2015

@crazynaa S clearblue počkej ještě tak dva, tři dny. Má nižší citlivost.

crazynaa
3. lis 2015

@werumka pořád jen čekání 😀 😀 😀 jj, počkám, strašně se těším, at už je to zklamání nebo ne 😉 není všem dnům konec 😵 však ono si mě jednou najde 🙂