Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

crazynaa
27. led 2016

Haloooo, help.... jak na ten pregnyl? :( nikdy jsem se nedívala, jak mi píchají injekci a přítel mi to píchne, ale taky neví ☹

myjusiatko
27. led 2016

@crazynaa Skus sa opytat v snazilkach.

luca16
27. led 2016

Holky, já to balím, nemám už na to sílu. Přestávám s testama, s všemožnýma přípravkama i s měřením. Jsem už psychicky unavená. Ať se Vám daří a snad se nám všem brzy podaří //.

hunnyb
27. led 2016

@luca16 tka tu jeste tnehle cyklus s nama vydrz 🙂 ale s tim netestovanim a nemerenim souhlasim.. taky se po tomhle cyklu na to vybodnu.. 🙂

werumka
27. led 2016

@luca16 Přece neopustíš anonymní alkoholiky! 😀 Ne, teď vážně - ty máš luteální fázi 10 dnů? To je celkem málo a může to být původ problémů. Zkoušelas brát vitamín B6? Jak dlouho máš po vysazení HA?

valeri10
27. led 2016

@luca16
@hunnyb vidim to stejně. Taky na to kašlu. Merit mozna budu ale testy ne a určitě ne žádný clostilbegyt

hunnyb
27. led 2016

@valeri10

@luca16 a vytovirme skupinu nemyslime a ono se to povede 😉 a budeme se rozptylovat cimkoliv jinym 😉 Co na to holky rikate?

hunnyb
27. led 2016

@valeri10
@werumka
@luca16

A kdyz ji zalozim tka se ke mne pridate? 🙂

luca16
27. led 2016

@werumka Ale opustím, už jsem psychicky vyčerpaná☹ LF mám 12 dnů, ale jak už je teplota takto nízko a stále klesá, nemá to budoucnost... brala jsem x měsíců gynex a nic... teď beru první měsíc nosifol a taky nic...

luca16
27. led 2016

@hunnyb Jo, ale za podmínky, že se budem bavit o všem možném jen ne o těhotenství a snažení se otěhotnět.

valeri10
27. led 2016

@hunnyb jo jo a ted by se mi hodilo tema jak zhubnout po brani hormonů

werumka
27. led 2016

@luca16 Ono obecně vrchol hladiny progesteronu je nějaký 7. den po ovulaci. Pak může začít teplota klesat, ale pokud se oplodněné vajíčko zahnízdí, tak může třeba během dvou dnů zase začít stoupat. Záleží, jak rychle se zahnízdí a jestli mu LF 12 dní stačí.

werumka
27. led 2016

@hunnyb Já se obávám, že do týhle skupiny úplně zaměřením nepatřím 😀 😀

pekkaa
27. led 2016

@luca16 mne pomohla cinska medicina. Pokud se budes chtit vratit k snazeni tak doporucuji😉. Zajdi si k opravdovemu odbornikovi na tradicni cinskou medicinu at ti sestavi bylinky na miru.
Ja jsem zkousela vsechno mozne co je dostupne na trhu a nic nepomohlo.
Je potreba to mit fakt na miru...
Tady stacil 1 mesic a otehotnela jsem😉

valeri10
27. led 2016

Holky jak dlouho se muzou dostavat hormony z těla? Clostil, , pregnyl, utrogestan? Je to běh na dlouho trať?

mikejla_a
27. led 2016

@luca16 nám pomohla kombinace já shatavari a manžel Maca kapky... zkus

hunnyb
28. led 2016

jak se mate holky dneska? 🙂 uz rano jsem se sla postavit do fronty k Lidlu 😀 meli dneska celkem hezke obleck na cviceni, tak jsem si poridila par tricek 🙂

myjusiatko
28. led 2016

@hunnyb co teplota? 🙂

hunnyb
28. led 2016

@myjusiatko 37,1 🙂 ale dost blbe jsem spala :( takze ji nedavam moc velkou vahu 😀

hunnyb
28. led 2016

Zatim hezke Tatry jak psala luca minule 🙂 tak kdyz to nedopadne, tak aspon hezky obrazek 😀

valeri10
28. led 2016

@hunnyb Já včera poprvé vlezla na orbitek a už se těším na večer, že si zase zacvičím. Musím shodit tu hmotu nabranou hormona 😠 . A taky se blíží léto a obávám se, že letos budu muset mít bohužel opět postavu do plavek 😠

hunnyb
28. led 2016

@valeri10 no ja si taky rikala.. ze sexy brisko muze byt dvema zpusobama a oba se mi libi 😀 😎 tak pockame a uvidime 🙂

hunnyb
28. led 2016

@valeri10 a jak to vypada s tebou a grafem? a jinak uz mi rekni do ktere skupiny se to mam jit kouknout na ty negativni reakce, at se inspiruju 😀 posledni dva dny mam tak dobrou naladu, ze mne to nerozhaze 😎

valeri10
28. led 2016

@hunnyb já beru utrogestan takže neměřím, protože ten teploty zkresluje. A jsem buď 7 nebo 8 dpo takže spousta času.

hunnyb
28. led 2016

@valeri10 jj to chapu 🙂

valeri10
28. led 2016

@hunnyb nejde o negativní reakce ani skupinu 🙂 . Máš to v soukromé zprávě 😀

hunnyb
28. led 2016

@valeri10 diky 😀 jdu si pocist 😀

jankadvor
28. led 2016

@hunnyb Nádherný graf 😉

myjusiatko
28. led 2016

@hunnyb Ak to zajtra polezie, tak by som testovala. 🙂

hunnyb
28. led 2016

@jankadvor
@myjusiatko
diky holky 🙂 uvidime teda 🙂 ale s testem stejne pockam az do MS 🙂