Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

jankadvor
9. únor 2016

@werumka Utrogestan mám brát 2-0-2 🙂

werumka
9. únor 2016

@jankadvor Tak to je dost na to, aby celkem výrazně zvedl teplotu. Akorát moc nerozumím - ty sis píchla pregnyl až ve chvíli, kdy bylo podle grafu už po ovulaci? Nebo to bylo u doktora?

luidisek
9. únor 2016

Holky, myslíte, že ovu už byla? Měla jsem bolení v podbřišku a bílkový hlen, jinak ovu testy negativní...

jankadvor
9. únor 2016

@werumka Ovulaci si nehlídám. Jinak od začátku cyklu (od 1.DC) jsem hlídaná doktory v CARu a ti mi vždy řekli co mám dělat 🙂

werumka
9. únor 2016

@jankadvor Proto me to zajima - kdy jsi byla na ultrazvuku a podle toho stanovili, kdy dat pregnyl. Protoze podle grafu jsi v tu dobu byla uz po ovulaci. Tak jestli to podle ultrazvuku nebylo jindy.

jankadvor
9. únor 2016

@werumka Můžu ti sem hodit Stimulační protokol, ale je poněkud počmáraný poznámkami 🙂 Mě začala MS 17.12.2015, od té doby za 16dní jsem měla začít brát Proveru 5mg 1-0-1 po dobu 10ti dnů to jest do 25.DC. 8.1.2016 to jest 23.DC jsem měla začít brát Diphereline 0,1mg 1krát denně ve stejnou dobu. 30.-32.DC se mi měla dostavit MS, kdy jsem měla přijít na první odběr krve a UTZ, ze kterého zjišťovali kdy začít s Merionalem 75 m.j. To mi vyšlo na 20.1.2016 a pak jsem chodila na pravidelné odběry krve s UTZ (po 5dnech, po 4dnech a po 3dnech). Dle poslední kontroly mi určili kdy si píchnout ukončovací injekci Pregnylu 5000IU a den odběru vajíček (OPU). Protože jsem chtěla čerstvý transfer, začala jsem pravidelně brát Utrogestan 100mg 2-0-2, který se bere myslím až do TT. Po odběru vajíček (oocytů) mi do 6.2.2016 píchali Solu-Medrol 40mg/ml, abych neměla bolesti po odběru. Potom jsem si měla pravidelně volat, jak se vyvýjí vajíčka, kolik jich bylo oplodněno a kolik je embrijek (4.2., 6.2., 8.2. a 9.2.2016). Ale každá to máme jinak, a v CARu vám vše řeknou, ukáží, vysvětlí a poradí 🙂

mikejla_a
9. únor 2016

@jankadvor pocky takže ty máš odebrana vajíčka a vložené embryo ještě ne? nějak se v tom ztrácím

mikejla_a
9. únor 2016

@luidisek podle mě ne

jankadvor
9. únor 2016

@mikejla_a Já už mám vše za sebou 🙂 Odběr jsem měla 3.2.2016 a čerstvý transfer 8.2.2016. Ze 16ti vajíček máme 1 embrijko na zamražení 🙂 A to na fotce je to transferované zlatíčko :-* Má 11dní na uchycení :-*

mikejla_a
9. únor 2016

@jankadvor tak držím moc pesti! a má cenu si při tomto měřit teplotu?

werumka
9. únor 2016

@jankadvor Díky, já jsem si říkala, že je to nějaké divné. To IVF to vysvětluje. Takže reálně má cenu testovat až někdy 16.2., ne?

jankadvor
9. únor 2016

@mikejla_a Děkuji. Asi nemá, ale pro zajímavost je to dobré, zjistit co ta teplota bude dělat 🙂

jankadvor
9. únor 2016

@werumka Jj, graf ukazuje testování přesně na 16.2., a já mám testovat až za 11dni, čili 20.2.2016 🙂

crazynaa
9. únor 2016

Holky myslite, ze digital uz zitra neco ukaze?

dasa.77
9. únor 2016
mikejla_a
10. únor 2016

@crazynaa mě ukázal den před MS + 1-2 týdny

crazynaa
10. únor 2016

Dnes 12 DPO 🙂 papírový moc nezesílel od včera, jen malinko 🙂

valeri10
10. únor 2016

@crazynaa hezkýýýýýýýýý. paráda 🙂

mikejla_a
10. únor 2016

@crazynaa mě ze dne na den taky moc nesilel, porovnavej pak obden.. můžu ti sem hodit fotku své testovací manie 😀

hawah
10. únor 2016

Ahoj, tak taky přidávám svůj graf. S měřením jsem začla, abych zjistila, jestli vše funguje tak, jak má a asi funguje 🙂. Začátkem prosince dobraná poslední HA po 14ti letech braní bez přestávky a ani jsem nečekala, že to vyjde tak rychle. Na první kontrolu jdu tedy až 22.2., ale testík pozitivní už 3.2. a 6.2. už dálnice 🙂. Z příznaků jen lehce bolí prsa a sem tam dloubnutí v podbřišku a pocit nafouklého břicha. Snad bude všecko v pořádku 🙂

myjusiatko
10. únor 2016

@hawah gratulujem. 🙂

martina16horysek
10. únor 2016

Ahoj holky, přidám sem s dovolením také můj graf. Jsem deset měsíců bez antikoncepce a mě cykly jsou jak na dráze. Až poslední dva měsíce se mi to trochu srovnalo a začala jsem měřit bt. V prosinci jsem měla 37 dní dlouhý cyklus . A v lednu 44dni. Teď měřím a jsem z toho zmatená 😕. dnes jsem 30 DC. Děkuji za jakoukoliv radu či názor 😉

myjusiatko
10. únor 2016

@martina16horysek tiez som pouzivala womanlog, ale je strasne neprehladny. Prepisala by som si to, byt tebou, na fertility friend.
Podla toho tvojho grafu bola ovulacia mozno 5.2.? Ale ista si nie som.

jana113
10. únor 2016

Ahoj holky,
ráda bych Vás poprosila o vyplnění dotazníku, pro snažilky o miminko.

Děkuji mnohokrát Jana

Odkaz na dotazník:
https://faktory-ovlivnujici-vyber-ce.vyplnto.cz/

martina16horysek
10. únor 2016

@myjusiatko mě se to moc převádět nechce ☹ jsem ráda že rozumím aspoň tomuhle kalendáři 😀 a neumím anglicky ☹ . Ale podle hlenu a čípku jsem měla ovulaci 3.2., Právě se v těch teplotách nevyznám tak jsem to dala sem bo jsem ráda za každou radu i názor. 😉 hlavně jsem začala měřit abych vůbec zjistila jestli ovuluji 😉

mikejla_a
10. únor 2016

@martina16horysek tak zkus womenzone. cz tam ti to podle teplot i vypočítá

mikejla_a
10. únor 2016

@martina16horysek btw hlen můžeš mít 3-4 před ovulaci

martina16horysek
10. únor 2016

@mikejla_a tak to jsem taky nevěděla 😲 kuju za info

martina16horysek
10. únor 2016

tak ještě jednou....ale myslím, že skončím opět menstruací ☹

mikejla_a
10. únor 2016

@martina16horysek no vidíš, je to přehlednější.... asi se budete muset posnazit víc, než doufat v jeden sex 😀