Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
19. kvě 2016

@werumka aha 😀 😀 jsme si dělaly předevčírem srandu,že já jsem ve 4tt a mám HCG 26,50 a ona,že je ve 13tt a má HCG 29,50 😀 😀

werumka
19. kvě 2016

@juliemichal A nebylo to volný beta hCG? To je totiž něco trochu jiného 😉 odebírá se při NT screeningu.

juliemichal
19. kvě 2016

@werumka jéva tak to vůbec netuším zda to bylo volné beta HCG,ale brali ji to díky screeningu,takže to asi ono bude a říkala,že i díky toho se dá zjistit nějak pohlaví 😀 😀

werumka
19. kvě 2016

@juliemichal free beta hCG je podjednotka hCG a jeho koncentrace je jiná a používá se k jiným účelům. Např k diagnostice Downova syndromu.

dasa.77
19. kvě 2016

😀 😀 😀 😀 😀 tak jsem dočela........

dasa.77
19. kvě 2016

@juliemichal to,co jsi tady dala je strara lekarska zprava...co z ni mame vycist? 😉
ve stredu budes chtrejsi,hlavne se zbytecne nestresuj

juliemichal
19. kvě 2016

@werumka děkuji a Wendy mi říkala,že prý podle toho HCG se dá určit pohlaví... bohužel si nepamatuji jak jsem to měla já u Míšy jak jsem byla na screeningu 😀

@dasa.77 já tu lékařskou zprávu dávala Valeri jo ptala se na ten potrat co jsem měla v lednu 😀 právě nám bylo divné,že jsem to ani s krve neměla potvrzené s ničeho 😀 jen právě tuto zprávu mám 😀 😀 jinak vůbec nic 😀 😀 a máš pravdu ve středu budu chytřejší a určitě se stresovat nebudu 🙂 🙂 sice teď to bude utíkat strašně pomalu,ale ve středu určitě budou pozitivní zprávičky,věřím tomu 🙂 🙂

blablabla26
20. kvě 2016

@juliemichal to víš,že ve středu budou pozitivní zprávy 🙂 Hlavně se nestresuj a čísla na papírech hod za hlavu 🙂

blablabla26
20. kvě 2016

Dnes opět nahoře...(včera jsem zapomněla na noc zavřít topení,proto je o chlup vyšší asi,ale na dnešek už bylo vypnuté)
Napadlo mne,nemůže tohle dělat třeba i cysta?

pavlinka65
20. kvě 2016

@blablabla26 S cystou zkušenosti nemám,ale graf mi tedy přijde jako těhotenský. Test jsi si dneska teda nedělala? Asi bych to rozsekla znovu tim digitálním, nejlíp z ranní moči. Úplně 100% výsledek bys měla z krve 🙂

blablabla26
20. kvě 2016

@pavlinka65 Vypadá no...ale jak mi ty testy vycházejí nevycházejí,tak už nevím,co si myslet.Dnes jsem nedělala,mám v plánu tak zítra,možná pozítří...to lovení duchů mě unavuje.Digitál se mi další kupovat nechce a na krev hned taky nepoběžím,prostě počkám 🙂 Na začátku června mám jít na preventivku po roce na gyn.,tak uvidíme....jestli to do té doby nedostanu.

juliemichal
20. kvě 2016

@blablabla26 zlatíčko moje moc ti děkuji za uklidnění,jsi fakt zlatíčko 🙂 🙂 věřím tomu,že bude vše v pořádku a máš pravdu ty čísla na papírech fakt hodím za hlavu 🙂 věřím doktorovi tak určitě ta midi pidi tečka je můj miláček,ale teď aby se ještě krásně vyvíjel,určitě bude 🙂 🙂

a ten tvůj graf mi taky připadá jako těhotenský.dělala sis další testík? 🙂 🙂 já sice na cysty trpěla,ale bohužel jsem si neměřila BT tak vůbec netuším zda by toto mohla dělat cysta nebo ne.

blablabla26
20. kvě 2016

@juliemichal určitě bude všechno v pořádku po všech těch trápeních,co už sis prožila 🙂 🙂 Těš se na středu a vše hod za hlavu 🙂

Test jsem nedělala...no uvidíme...kdyby to opravdu dělala cysta,asi bych si to šla hodit už 😠

blablabla26
20. kvě 2016

Tak jsem si našla,že to může být i cysta 😒

Proto, pokud trvá období vyšších teplot déle než 18 dní, s největší pravděpodobností se jedná o těhotenství.
(Druhou, ale zřídka se vyskytující příčinou déle trvajícího období vyšších teplot, je přítomnost cysty žlutého tělíska. Tento druh cyst zapříčiňuje, že bazální teplota zůstává zvýšená a menstruace nepřichází.)

juliemichal
20. kvě 2016

@blablabla26 děkuji jsi mé zlatíčko a určitě máš pravdu,další trápení,kdyby se stalo třebas to co v lednu bych už nedala,ale tomuto bojovníčkovi věřím,že bude vše tak jak má a bude všechno v pořádku,musí 🙂 🙂

já jak si pamatuji tak jak jsem měla cysty tak jsem neměla na tt žádného ducha.... takže u tebe to taky podle mě nebude cysta,ale mimíšek 🙂 🙂

blablabla26
20. kvě 2016

@juliemichal jste bojovníci oba,tfuj tfuj tfuj,určitě vše dobře dopadne 😉

tak duchy vyloženě nemám..nebo měla jsem,ale na mokrých testech a jak to zaschlo,jsou z nich jen rysky,takže nic a včera test dr. max nic,prostě bílo..

juliemichal
20. kvě 2016

@blablabla26 máš pravdu určitě jsme bojovníci a dopadne to dobře 🙂
víš co ti řeknu?já jak jsem si dělala ten digi test tak ten den jsem si ráno dělala i dr max test a víš jak to dopadlo?na dr maxu úplně pidi midi dušík,který nešel ani vyfotit,tak jsem to brala za negativní a chtěla jsem to rozlousknout zda jsem těhu nebo ne.. tak jsem si koupila digi počítala jsem s tím,že bude negativní,když na dr maxu jen pouhý pidi midi dušík a digi byl pozitivní 😀 😀 takže já dr maxům osobně nevěřím... pro mě byly fakt nejlepší testy mamatesty jak jsem byla těhu s kluky... ty byly fakt přesné... uvidíš,že u tebe to bude v pořádku a budeš taky těhulka a nebude to určitě cysta,pokud na cysty netrpíš,tak proč by se ti měla udělat cysta? 🙂

blablabla26
20. kvě 2016

@juliemichal taky už nevím,čemu věřit a čemu ne...no prostě to asi fakt nechám osudu,budu dál měřit a uvidí se...
Na cysty netrpím,ale nějak si tu teplotu a negativní testy vysvětlit musím 😀

juliemichal
20. kvě 2016

@blablabla26 já měla u kluků pozitivní testy jak jsem měla týden zpoždění 😀 😀 takže je ještě čas 🙂 🙂 a nechej to tak a uvidíš na začátku ledna co ti dr řekne 🙂 🙂 stále budu věřit tomu,že jsi těhulka 🙂 🙂 a já ti to moc přeji 🙂 🙂

blablabla26
20. kvě 2016

@juliemichal moc ti děkuji za podporu sluníčko 🙂

juliemichal
20. kvě 2016

@blablabla26 vůbec není za co zlatíčko,fakt věřím tomu,že to je mimíšek 🙂 🙂 a nemysli si,že je to cysta 🙂 bude to určitě v pořádku 🙂 🙂 jéva já se tak bojím té středy,ale věřím tomu,že to bude určitě v pořádku,musí 🙂 🙂 a ještě k tomu,když za jeden den byl v UTZ takový pokrok v úterý na UTZ nic a ve středu už ta malinkatá tečička 🙂 🙂 teď to určitě dopadne dobře jak u mě tak i u tebe 🙂 🙂

blablabla26
20. kvě 2016

@juliemichal já tomu zatím radši moc nepropadám a nevěřím...můžu být pak už jen příjemně překvapená,ale ne znovu zklamaná 🙂

Doufám,že nám sem pak hned hodíš fotečku,at se pokocháme 🙂

milujicimamina
20. kvě 2016

@juliemichal Juli muzu byt tehu i pres ms se sliznici? Jeden den? Jinak spinim sem tam jsem 6dpo a boli me porad bricho dnes uz bily vytok

milujicimamina
20. kvě 2016

@juliemichal ne 6dpo ale 6dc

dasa.77
20. kvě 2016

@milujicimamina no to se ptáš té pravé 🙂)))

milujicimamina
20. kvě 2016

Ale podle grafu asi ne že

milujicimamina
20. kvě 2016

@dasa.77 proc?😊

milujicimamina
20. kvě 2016

@dasa.77 ja jen ze je to zvlastni ta ms a je mi spatne v pondeli jdu k doktoru na kontrolu radeji

dasa.77
20. kvě 2016

@milujicimamina hele,mám to teď bohužel stejně....... místo MS jen špinění třetí den,takže mi stále běží původní cyklus
taky mám chvilky,kdy mi není dobře a někdy až na zvracení,ale po slabě pozitivním testu byl další test negativní a tak to beru jako hotovou věc, jen se s tím musí tělo nějak vypořádat. Přisuzuji to teď větší fyzické námaze a stresu.Navíc se cítím hrozně unavená 😉
Ovšem BT hodně napoví

milujicimamina
20. kvě 2016

@dasa.77 prave , a co myslis moje bt? Asi to tedy necham byt a bude ale špinění se mi nelobi rak raději zajdu