Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

werumka
29. říj 2015

@juliemichal Ahoj, tohle bohužel na ovulaci nevypadá - před vzestupem musí být 6 dní nižších teplot. A ty tam nejsou... Nemusí to být nutně nad 37, ale ten vzestup minimálně o 0,1 stupně tam být musí. Ty programy jedou podle určitých pravidel, ale toto pravidlo šesti nižších teplot je nejjistější.

juliemichal
29. říj 2015

@werumka ahojky děkuji 🙂 akorát teď teda nevím zda se mám řídit tím grafem anebo pozitivním ovu testíkem,který jsem měla v sobotu?jsem s toho fakt jelen 😀

valeri10
29. říj 2015

@juliemichal No já asi nemám nervy jít k někomu jinému. Přeci jen jsem chodila k doktorům kvůli té konizaci takže toho mám docela plné zuby.

juliemichal
29. říj 2015

@valeri10 no tak to se ti teda vůbec nedivím ☹ taky bych raději chodila k tomu svému mno ☹

werumka
29. říj 2015

@juliemichal S ovulačními testy to chce trochu cviku. Jednak je důležité, abys měla test s citlivostí, která Ti vyhovuje (ty hodně citlivé můžou u mnoha žen ukázat pozitivitu víckrát v cyklu a ovulace se pak blbě hledá). Pak je důležité, jestli tam byly další příznaky ovulace. Vždycky je dobré potvrzovat podle dvou faktorů (třeba teplota + hlen nebo teplota + ovulační test)

juliemichal
29. říj 2015

@werumka aha tak to moc děkuji,tak jsem to asi teď teda zapinkala začala jsem dnes brát utrogestan ☹ dr mi právě říkal,že jak budu mít pozitivní ovu test tak si mám za 2 dny začít brát utrogestan ☹ ach jo ☹ a kdybych v tu sobotu měla nižší teplotu (to jsem si vypila) tak se mi to asi hodně zkresluje nemohla by být v sobotu ovulace?asi ne,že?

werumka
29. říj 2015

@juliemichal Jednoduše řečeno - s jistotou Ti ovulaci dokáže vzestup teploty, ne test... Ten Utrogestan Ti teď tu teplotu zvedne určitě. Jinak z mé zkušenosti to pití ovulační test moc neovlivní. Ať piju jak chci, tak to vždycky spolehlivě vyjde. Ale je to třeba tak, že jeden den druhá čárka není skoro žádná a další den je najednou silnější než kontrolní.

juliemichal
29. říj 2015

@werumka jj to mi určitě teplotu zvedne tak už nebude třeba měřit BT,protože by to bylo zkreslené.
jo,ale já myslím alkohol,že jsem měla v pátek 😀 a proto určitě ta sobotní teplota je hodně zkreslená 😀 a teď už si ani nepamatuji zda jsem si něco nedělala s těmi teploty co jsem měla tak nahoře,protože jsem si myslela,že jsem měla 10DC ovulaci tak se někdy stane,že si upravím trochu teploty 😀 bože já asi fakt nejsem na to měření BT 😀 no a jak jsem si vzala ten utrogestan tak mi to určitě teď bude bránit ovulaci pokud teda nebyla ☹ ale myslím si,že ano v neděli jsem měla hodně nízko čípek a divný hlen tak to určitě ovu byla 😀 a od dalšího cyklu pokud budu měřit tak si opravovat teploty nebudu,potom to dopadá tak jak to dopadlo 😀

valeri10
29. říj 2015

@juliemichal mě dr na ten můj graf řekl, že k ovu mohlo dojít. příští cyklus si mám dát clostil a pokud po něm neotěhotním tak umělé ☹

juliemichal
29. říj 2015

@valeri10 jé tak to jsi moc hodná,že ses ptala na mě doktora 🙂 moc děkuji 🙂 a řekl,že mohlo dojít k ovu tak jak to mám vyznačené? 🙂
jéva tak to je mi hodně moc líto ☹ přeji aby jsi otěhotněla co nejdřív a nemusela na umělé ☹ u mě taky hrozí umělé ☹ a co u tebe není v pořádku,že by jsi musela jít na umělé?

valeri10
29. říj 2015

@juliemichal Neví se co mi je. hadám, že mi nějakým kiksem nedojde k ovu jestli teda teď nebyla, protože folikul jsem měla. Hormonový profil byl v pořádku tak když nezabere clostil tak si myslím, že by mě asi poslali na laparoskopii nebo co já vím.

juliemichal
29. říj 2015

@valeri10 když nedochází k ovulaci tak to neznamená,že by jsi hned měla jít do umělého 🙂 neboj se určitě tě clostyl nakopne a ovulaci mít budeš 🙂 toho bych jsem se nebála 🙂 a tu laparoskopii bych jsem si vydupala a šla bych na ní 🙂 já jsem byla 2x za těch 41 měsíců na laparoskopii ohledně průchodnosti 🙂 a dopadlo to v pořádku 🙂 jinak jsem byla i na odstranění cysty a hned mi udělali i průchodnost 🙂
a taky si nemyslím,že by jsi šla hned do umělého 🙂 podle by ti udělali 3x IUI a potom umělé tak se neboj a hlavně se nestresuj ju? 🙂

crazynaa
29. říj 2015

Můj graf, tak nevím co z něj vyčíst, Ovu proběhla na 100% říkal dr, dnes jsem 4DPO, měřím digitálem, vyndávám hned jak pípne, ale mám ještě nechat prý chvíli měřit :/ kdoví :(

werumka
29. říj 2015

@juliemichal A jak dlouhé máš jinak cykly? Bez Utrogestanu?

juliemichal
29. říj 2015

@werumka cykly mám 28-30DC bez utroše,ale min cyklus jsem měla 6 dnů zpoždění tak jsem eventuálně mohla mít ovu i těch 10DC právě.to bylo ve středu a v sobotu jsem měla pozitivní ovu test ☹

werumka
29. říj 2015

@juliemichal A ten Utrogestan byl nasazený z jakého důvodu? krátká luteální fáze?

valeri10
29. říj 2015

@crazynaa řekla bych, že se trochu podobá tomu mému, ale já z něj nedokážu nic vyčíst. asi zajdu na nějaký kurz jak číst v grafech 😀

valeri10
29. říj 2015

@juliemichal Já nestresuju spíš jsem naštvaná, že mi to tělo nefunguje jak má. Nebo mám vadný teploměr 😀

crazynaa
29. říj 2015

@valeri10 no Ovu byla i dle dr i dle testu, ale teplotně nevím, měřím první cyklus 😀

valeri10
29. říj 2015

@crazynaa tak když byla ovu a teplota neklesne tak to bude těhotenství, ale nevím jestli usuzovat už 4 dpo. Taky ti to pořádně skáče. Já taky měřím první cyklus. a mám z toho hlavu jak pátrací balón. Bez měření mi bylo teda líp 😠

crazynaa
29. říj 2015

@valeri10 nj, ale nemám nad 37, jak každý píše a řeší 😀 já nevím.... no před ovu jsem měla 36.2 atd... no od zítra zkusím měřit a nechat tam teploměr zase i po pípnutí jako dneska. První měření mi ukázalo dnes 36.7, a pak říkam, říkal, nechat déle a měla jsem 37

juliemichal
29. říj 2015

@werumka utrogestan mám kvůli toho,že jsem měla 4x či 5x za 41 měsíců biochemické těhotenství a taky kvůli toho,že to tak dlouho nejde 🙂 prý pomáhá 😀 LF mívám 15 dnů 🙂

@valeri10 tak to se ti vůbec nedivím taky mě to štve,že to tak dlouho nejde a přitom mám s manželem 2 dětičky 🙂 a teď tak dlouho se nám nedaří ☹

juliemichal
29. říj 2015

@crazynaa jé tak to prvně slyším,že se má nechat teploměr déle a nevytahovat hned jak pípne 😀 a taky se divím,že ikdyž ti pípl tak ti ta teplota šla víc nahoru 😀 já mám taky divný graf,ale ovu mám vyznačenou,ale nějak divně 😀 😀 a taky mám ovu potvrzenou testem ☹

werumka
29. říj 2015

@juliemichal Ta to by odpovídalo té ovulaci kolem 14. dne. Je škoda, žes neměřila dřív, třeba by se ukázalo, že ta ovulace byla opravdu ten 10. den cyklu. A nějaké další příznaky ovulace jsi pozorovala?

crazynaa
29. říj 2015

@valeri10 no pokud měříš taky digi tak to zkus, to mi říkal na gyndě 😀 😀 😀 jsem z toho jelen.... ach jo, už kdyby bylo aspon úterý 😨

werumka
29. říj 2015

@crazynaa On ten graf vypadá trochu chaoticky, ale tu ovulaci v něm najdeš. Máš tam hezkou linii nižších hodnot - jediná hodnota, která z toho vyčnívá je 24. 10., ale to se prostě někdy stane, že jeden den ta teplota ulítne. Jinak je tam potvrzený vzestup od 26. 10. a drží se i po třech dnech, kdy dnes teplota ještě stoupla. To je úplně ok 🙂

juliemichal
29. říj 2015

@werumka jj to by tak odpovídalo 🙂 no měla jsem trochu bolesti.čípek v neděli nebyl skoro k nahmatání (prstíková metoda) a na druhý den už zase byl ve stejné poloze jak bývá.. už jsem ho nahmatala lépe (prstíková metoda).jinak ovulační hlen nemívám,žádné hleny a ani výtoky na sobě nepozoruji ☹

crazynaa
29. říj 2015

@werumka takže nemusím mít mylně nad 37 při těhotenství??? Jejdaaa, to je mazec, nechci se pozorovat, ale nedá mi to, snažili jsme se pá,so, ne 🙂 tak bysme se mohli trefit 🙂 přesně, jak na folikulometrii předpovídal 😅

juliemichal
29. říj 2015

@crazynaa jj měřím digi,ale vždy jsem ho vytáhla po pípnutí 🙂 i minulý rok co jsem měřila 😀 nikdy jsem ho tam déle nenechávala 😀 a jak dlouho ho tam necháváš ještě po tom pípnutí? 🙂

werumka
29. říj 2015

@juliemichal No, je ještě možné, že pokud bys měla nedostatečnou funkci žlutého tělíska, tak ta teplota po ovulaci tak nevyběhne - což by vyřešil ten utrogestan - a vysvětlovalo by to i ta biochemická těhotenství.