Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
24. lis 2015

Nakupovani vánočních dekorací na lehke deprese doporucuju🙂.jsem vylecena🙂

valeri10
24. lis 2015

Holky neda mi to a musim se sverit.iz dva dny me boli bricho.vcera to byl podbřišek jako bych pres noc posilovala a dnes je to spíš bolest az k žaludku. Nema nektera zkušenosti s zaludecnima vredama? Ja kdysi mela malicky ale u toho mi bylo spatne a ted mi spatne neni.jeste me napadlo ze jsem mela dle utz poradne folikuly a uz mam po ovu tak mozna tu bolest dela ta tekutina co se objevi po prasknuti

valeri10
24. lis 2015

Jo a zacne to spis az odpoledne a zaboli i když si sedam.ja mivam bolesti pred i po ovu docela velke ale tyhle jsou jine

dasa.77
24. lis 2015

@valeri10 bolest může způsobit VELIKÝ folikul před prasknutím.Ne tekutina z něj po...

crazynaa
24. lis 2015

Ja mam pri ovu bolesti v boku v urovni pupiku. Ale fakt, takove pichani. Ted jsem si delala jeste test no pocitam sytost carky na zitra, tak dnes asi jeste vynechame. Muj sel na 3 rano do prace, pak prezouval auto, a opet vstava na 3. Tak ho nechci 3 dny po sobe uplne oddelat. Tak jsme si objednali pizzu a koukame na tv. Dnes by to stejne bylo k nicemu kdyz test je na pul.

valeri10
24. lis 2015

@dasa.77 aha tak to bude něco jiného. Dle bt uz ovu byla.no dam si dietku a uvidim

valeri10
24. lis 2015

@crazynaa ja mam bolesti cim dal vetsi pri ovu a je to fakt opruz. Zadna moje kamoska to nema tak vždycky kouka.i klidny vecer u TV je potřeba🙂

werumka
24. lis 2015

@valeri10 Hele, to může být mírnější forma hyperstimuláku - po něm tyhle bolesti bývají.

valeri10
24. lis 2015

@werumka co je hyperstimulak?

werumka
24. lis 2015

@valeri10 Hyperstimulační syndrom - určitě je napsaný jako nežádoucí účinek v příbaláku u Clostilu. ty mírnější formy jsou dost časté a patří k nim právě bolest břicha. Pokud by se to zhoršovalo, pak jdi k doktorovi. V případě těhotenství se může pak trochu zhoršit (protože ho zhoršuje hcg). Ale mělo by to odeznít.

valeri10
24. lis 2015

@werumka oje no to je zase cosi.no snad me to přejde do patku.zacala jsem dnes s utrogestanem.boze ja se z toho picnu.dekuju ti za informaci

werumka
24. lis 2015

@valeri10 Může to být i z toho Utrogestanu. Vím, že se doporučuje hodně pít, ale zkušenost nemám.

valeri10
24. lis 2015

@werumka ja piju dost.utrogestan mam podruhe a poprvé mi po nem nic nebylo.jen rozezranost a hyperaktivita🙂

valeri10
24. lis 2015

@werumka ale mam teda sto chutí všechny leky hodit do koše

werumka
24. lis 2015

@valeri10 Tu chuť hodit léky do koše dělaj právě ty léky 😀 U toho hyperstimuláku se doporučuje klidně i 5-6 litrů denně... je to na prdlačku, co? Ach jo, ráda bych nějak pomohla, ale nemám jak ☹

valeri10
24. lis 2015

@werumka pomohla jsi.me by tohle vůbec nenapadlo. Hned jsem klidnější. Zacnu vic pit a uvidim.kdyz tak v patek zabehnu k dr.ale myslim ze to přejde. Naštěstí to nejsou bolesti od rana tak se to da.horsi je přemýšlet co to zase je🙂

werumka
24. lis 2015

@valeri10 To je pravda, někdy mám pocit, že bolest způsobuje jen to myšlení na ní 😀 Zvlášť, když Ti někdo řekne, že by Tě něco bolet mělo a ač to do té doby nebolelo, tak v tu chvíli to bolet zaručeně začne 😀 Neboj, miminko přijde 😉

valeri10
24. lis 2015

@werumka me nevadí bolest ale to ze nevim co to je🙂

valeri10
25. lis 2015

@werumka Tak jsem si něco přečetla o tom syndromu a vypadá to, že je to ono. A taky je to čím dál horší ☹ . Já to tušila, že nemám brát žádné léky ☹

werumka
25. lis 2015

@valeri10 Skoč si k doktorovi na ultrazvuk, ať zkontroluje, jak to tam vypadá. Bude to lepší, než se trápit doma.

valeri10
25. lis 2015

@werumka no asi jo, ale musím počkat do zítra. Můj mudr má dovo a ten zastupující ordinuje až zítra. No ten clostil jsem brala naposled. To nemá cenu když na to tělo reaguje takhle.

werumka
25. lis 2015

@valeri10 Můžeš si klidně skočit i do nemocnice. Pokud je to tohle a zhoršovalo by se to, tak by to chtělo léky, aby Ti nebylo zbytečně blbě.

valeri10
25. lis 2015

@werumka no to já vůbec nevím do jaké nemocnice bych šla. Už tak jsem měla problém s tím zastupujícím doktorem. Mám doktorů plné zuby za celý rok. Od ledna se to se mnou táhne. Pořád nějaké problémy a teď ke konci roku ještě tohle. Příští měsíc na to všechno kašlu. Prostě mi to není souzeno.

werumka
25. lis 2015

@valeri10 Neházej flintu do žita, třeba jsi těhotná a proto to má takový průběh 😉

werumka
25. lis 2015

@valeri10 Ale jinak na Vinohradech by Tě určitě zkoukli. Uvidíš, jaký bude další průběh.

valeri10
25. lis 2015

@werumka tak to si nemyslím ani omylem. A ještě ten utrogestan do toho. Minulý měsíc na mě měl pozitivní vliv a teď jsem se rozbrečela v práci na záchodě. Prostě mi z toho hrabe a od příště vynechávám jakékoliv léky a snažení než se z toho zblázním.

valeri10
25. lis 2015

@werumka do nemocnice půjdu až polezu po čtyřech. Dalšího mudr aby mi tam čuměl už bych nerozdýchala. Musím prostě vydržet do zítra a hned ráno zavolám tomu zastupujícímu.

werumka
25. lis 2015

@valeri10 Já Ti samozřejmě nechci dělat nějaký zbytečný naděje, ale kolikrát má ta druhá půlka cyklu takovej intenzivnější průběh, když je žena těhotná.
Dej si přes Vánoce oraz a domluvte si, co dál. Na to musíte být vždycky dva. Můžete souběžně zkusit i tu adopci. Mnoho párů už se během toho procesu odhlásilo z důvodu těhotenství 😉

valeri10
25. lis 2015

@werumka no tak kdyby tohle byl příznak, že mám být těhotná tak to klidně bolestí ať lezu i po zdi 😀 . Manžel dítě moc chce, ale já na sobě cítím, že mě to hrozně ubíjí a v takovém rozpoložení si myslím, že to ani nejde otěhotnět. Tak tomu pár cyklů nechám volný průběh. Ani sama nevím co mě tak deptá. Měla jsem půl roku hrozné stresy a pak půl roku neskutečné spokojenosti a štěstí. Asi to byl na moji hlavu moc rychlý kolotoč 😀

werumka
25. lis 2015

@valeri10 Ono paradoxně "stres" je jak to, že jsi nešťastná, tak i to, že jsi šťastná. Zvlášť, když se to tak rychle vystřídá 🙂 Ale ony ty hormony strašně zamávají s náladama - člověk se často ani nepoznává. a pak když to odezní, tak si říká, proč tak blbnul.