Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

dasa.77
27. lis 2015

@crazynaa to jsem si stačila všimnout 🙂
Grafy jsem si dělala snad 3 cykly ale před pár lety. Pak jsem se na to vykašlala,protože jsem byla ten případ,kdy podle teplot se v tom ani čert nevyznal. Teplota skákala nahoru dolů....dokonalá horská dráha. Ale podle UTZ k ovulaci došlo 😀
Teď jsem zkoušela měřit poslední cyklus,ale ne pravidelně.Jen proto,že mě zajímala teplota v určitých fázích cyklu. - TĚSNĚ PŘED MENSTRUACÍ, 1.DC, V DOBĚ PŘÍPADNÉ OVULACE a pak když už bylo delší zpoždění.
Tento cyklus budu pečlivější 😝

valeri10
27. lis 2015

@dasa.77 takže ms se rozjela?nebo ne?

crazynaa
27. lis 2015

@dasa.77 minuly jsem mela krasny graf. Ted mam denne 36.4. Dnes jsem se tak tesila, jak teplota vyskoci a nic. Tise doufam, ze zitra. Mereni je dobrym ukazatelem. Testy syte a kde nic tu nic.

dasa.77
27. lis 2015

@valeri10 dá se říct že ano ( lehce krvácím)...... dnešní den beru prostě jako 1DC..... ale zatím bez bolestí,jen vnímám tlak v podbřišku a občas tupou bolest 😉

werumka
27. lis 2015

@crazynaa To ještě nejsou trable, teplota klidně může stoupnout až zítra 😉 Ještě počkej, pořád je to normální průběh.

werumka
27. lis 2015

@dasa.77 A test jsi zkoušela?

crazynaa
27. lis 2015

@werumka taky me jeste obcas zaboli v podbrisku. No jsem strasne zvedava werumko 🙂

valeri10
27. lis 2015

@werumka
@crazynaa vidíš já ti říkala, že může stoupnout zítra 😀

crazynaa
27. lis 2015

@valeri10 prosiim, at to tak je. 🙂

dasa.77
27. lis 2015

@werumka několik 🙂 a byly až na jeden (nejspíš vadný kus,pak se rozpil) negativní
cyklus mám běžně dlouhý asi 32 dní. Předešlý a i teď ten poslední se mi nějakým zázrakem protáhl na 39 a 41. 😠

werumka
27. lis 2015

@dasa.77 Ono krvácení jako takové se často rozjede až když klesne progesteron - a tím i teplota. Teprve potom začne odcházet sliznice, což je i vidět. Je možné, že takové krvácení s rozjede až během dneška.

valeri10
27. lis 2015

@dasa.77 mě když se protáhne cyklus na 40 dnů tak ho mám anovulační

dasa.77
27. lis 2015

@werumka spíše než že by se rozjelo,tak ustalo 🙂

crazynaa
27. lis 2015

Tak posledni hodinove snazeni za nama a dej se vule bozi. Zitrek bych rada odpocitala 1dpo 🙂

valeri10
28. lis 2015

@dasa.77 @crazynaa holky jak jste na tom dnes?

crazynaa
28. lis 2015

@valeri10 36.7 jinak byla porad 36.4 tak nevim ☹

valeri10
28. lis 2015

@crazynaa ja myslim ze zitra bude zase o něco vyšší a ovu byla.davas si teoloty do nejakeho grafu ktery ti ovu vyznaci?

crazynaa
28. lis 2015

Tady 🙂
@valeri10

valeri10
28. lis 2015

@werumka
@crazynaa no vidíš vypadá to dobře uvidíme co na to werumka🙂

crazynaa
28. lis 2015

@valeri10 dnes už jsem úplně bez bolesti 🙂 no jsem napnutá 😀

valeri10
28. lis 2015

@crazynaa budu ti držet palce moc ti to miminko přeju🙂

crazynaa
28. lis 2015

@valeri10 moc děkuju, já Tobě taky 🙂 však to tady řešíme denně. 😅

crazynaa
28. lis 2015

@valeri10 a ty jsi ktery dpo? A budes testovat?

valeri10
28. lis 2015

@crazynaa jsem 8dpo a testovat nebudu.minuly cyklus jsem si udelala test a byla jsem dost zklamana.druhy den prisla ms
Ja mam ted rok ruzne dlouhe cykly tak ani nikdy nevim kdy ma prijit ms.min cyklus jsem mela poprvé utrogestan a dela mi těhotenske priznaky.proto jsem testovala.ted na to kašlu. Dnes jsem si udelala vánoční vyzdobu a tak se snažím nejak zabavit.cekaji nad prvni vánoce v novém dome tak se na to soustredim

crazynaa
28. lis 2015

@valeri10 to ja bych nevydrzela. Jsi dobra. Taky mame ozdoby a dnes jsem uz pekla. 😊

dasa.77
28. lis 2015

@valeri10 ahoj,tady je někdo ale zvědavý 😀
BT 36,8 (měřila jsem o hoďku a půl dřív,tak jsem přidala 1 desetinu) a kde nic,tu nic MS se nekoná 🙂

dasa.77
28. lis 2015

@crazynaa ona je opravdu lepší se "kousnout" a dělat,jako že se nic neděje,JDE TO. Taky se to naučíš (vydržíš) 🙂

crazynaa
28. lis 2015

@dasa.77 zatim nejsem v tom stadiu 🙂 takze pokud teplota stoupne, o vikendu testuju 🙂

dasa.77
28. lis 2015

@crazynaa Už o víkendu?????? Jako těhotenským testem? To bude asi hodně brzy.Zbytečně budeš ze začátku zklamaná. 😉

crazynaa
28. lis 2015

@dasa.77 asi jo, budu tak 7 dpo, ale vim, ze to nevydrzim a taky vim,ze nic. A kdovi jestli byla ta ovu, proto ta negativita :(