Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

pavlinpaj
30. lis 2015

Holky prosim kam do grafu zapisujete teplotu? Nebo mate nejakou aplikaci?

dasa.77
30. lis 2015

@pavlinpaj třeba graf na womenzone

crazynaa
30. lis 2015

@pavlinpaj taky mám womenzone a v telefonu Ovuview 😅

pavlinpaj
30. lis 2015

@crazynaa
@dasa.77 dekuji 🙂

pekkaa
30. lis 2015

@pavlinpaj ja mam Fertility Friend

pavlinpaj
30. lis 2015

@pekkaa kuknu na to,Dekuji 🙂

bibinka2208
30. lis 2015

Holky prosim o radu ohledne BT. V pondeli jsem mela BT 37,1 ale pozitivni ovu test az o den pozdeji... Jsem z toho nejaka mimo. Merim se porad ve stejnou dobu baterky slabe nejsou a teplomer mam po ruce takze z postele nelezu. Prosim o radu pokud nektera budete vedet. Snazime se o mimi. Jinak v patek jsem byla u doktorky na folikulometrii a ta mi rekla ze cyklus je ok ze ovu probehla ale nemuze mi rict ktery den...

werumka
30. lis 2015

@crazynaa Ahoj, ta poovulační křivka je hezká - zatím bych se na vyvolávačku nehnala. Děláš si pak akorát bordel v cyklu. Teď podle té křivky funguje jak má. Pokud by menstruace nepřišla do 14 dnů po ovulaci a ani nebyl pozitivní test, tak pak si pro ní jdi. Ale tohle preventivní vyvolávání je na prd a k normálnímu cyklu Ti nepomůže.

werumka
30. lis 2015

@valeri10 Jestli máš 10 dní po ovulaci, tak klidně desítkovým testem už testovat můžeš. Buď tam něco bude a bude to sílit, nebo tam nebude nic a můžeš s klidem chystat Vánoce.

werumka
30. lis 2015

@bibinka2208 Tam by se dala dohledat poovulační křivka, ale nesedí tam ty hodnoty z 22.11. a 23.11. - nespala jsi třeba méně, nebo jsi nebyla nemocná? Pokud by se tyhle dvě hodnoty nepočítaly, pak k ovulaci došlo 26.11.
Měříš dole nebo v puse?

bibinka2208
30. lis 2015

@werumka merim v puse... Nn spim denne minimalne 6 hodin.. Jsem z te krivky taky prave uplne mimo

bibinka2208
30. lis 2015

@werumka jinak ten prvi Ovu test v utery byla krasna dalnice a v tu stredu uz jen slabe dopoledne tak myslim ze ovu byla spis ve stredu nez ve ctvrtek ale zase ne matou ty teplotu. Jinak 100% vim ze cyklis nebyl anovulacni.. Rikala mi to lekarka... Tak bych rekla ze tento mesic se muzu s nadeji na mimi asi rozloucit co?

werumka
30. lis 2015

@bibinka2208 Ovulace nastane v rozmezí 24 - 48 hodin po pozitivním testu. Mohla být třeba ve čtvrtek ráno nebo v noci a pak to hned ráno ta teplota ještě nezachytí. V puse tyhle výkyvy někdy bývají. Jak říkám, pokud nebudeme počítat tyhle dvě teploty, tak máš hezkou poovulační křivku - ta se počítá z šesti předchozích měření před vzestupem. Pokud byl vzestup v pátek 27. 11. a ty dvě hodnoty bychom nepočítaly, pak linie nižších hodnot byla na teplotě 36,4. Rozhodně bych flintu do žita neházela, ta ovulace proběhla, teď ještě jestli proběhlo oplodnění 🙂

bibinka2208
30. lis 2015

Tak moc dekuji za odpovedi a rady 🙂 Ke prave rikala doktorka ta ovu pry 12-24h po testu tak jsem z toho takova zmat ena. Kazdy mi rika jiny cas... No uvidime 🙂 Moc dekuji 🙂

werumka
30. lis 2015

@bibinka2208 To záleží na konkrétním cyklu. Někdy můžou být třeba dva dny pozitivní testy a ten druhý den už přijde i ovulace. Někdy může být pozitivní jen jeden den a ovulace přijde až skoro za dva dny. Proto je dobré měřit tu teplotu, protože ta to ukáže přesně. Nemáš zač, ať se zadaří 😉

pekkaa
1. pro 2015

@bibinka2208 mela by si merit tam dole. V puse muze byt teplota dost ovlivnena okolni teplotou, jestli si treba mela v noci otevrenou pusu a podobne. V pochve je to stabilnejsi

valeri10
1. pro 2015

@werumka Já už mám na Vánoce všechno nachystané. Už pomalu přemýšlím nad jarem 😀

valeri10
1. pro 2015

@bibinka2208 já měřila v puse a byla to trága ten graf. Už měřím jen dole.

pekkaa
1. pro 2015

@valeri10
@bibinka2208 ja taky kdyz merila v puse tak traga... pak jsem zacala dole a bylo to uz videt hezky

crazynaa
1. pro 2015

Tak já nevím :( byla, nebyla....

dapaed
1. pro 2015

@crazynaa Koukej na můj graf. Mám ho teda nějaký nudný ne? 😀 Podle mě jsi ovu měla 25. ne?

valeri10
1. pro 2015

@crazynaa Já bych řekla, že ovu byla 27.11. a pokud nepůjde teplota pod 36,5 tak to ovu byla.

dasa.77
1. pro 2015

@dapaed já se u něj vůbec nenudím 🙂

A TEĎ PRO VŠECHNY: hlásím,že teda dnes dorazila klasická MS...na jednu stranu mám radost,na druhou ne,protože buď neměla dojít vůbec a nebo daleko dřív.Snad se to do konce roku vrátí do normálu.Kdyby jste se některá chtěla podívat na můj OTŘESNÝ graf,tak mi budete muset asi napovědět,jak ho tady dostanu 😀

dasa.77
1. pro 2015

tak jsem to nakonec zvládla 🙂
tím,že se graf nevešel celý do okénka při prohlížení, (kvůli své délce), myslela jsem si,že se tu ani celý nezobrazí
OMYL

pekkaa
1. pro 2015

@valeri10
@crazynaa souhlasim s valeri10. myslim, ze 27.11.

dapaed
1. pro 2015

@dasa.77 IP návod 🙂

crazynaa
1. pro 2015

Já nevím holky, ale je fakt, že mě ovu začnou bolet prsa a fakt mě pobolívají, ale nevím, no. Tenhle cyklus zmatky 😀

bibinka2208
1. pro 2015

@pekkaa tak ja nemam problem s grafem.krom tech dvou dnu... Takze zustanu merit v puse 🙂

pekkaa
1. pro 2015

@bibinka2208 jak chces.. Kazdopadne v puse ti to muze ukazovat uplne naopak a pak je to mereni k nicemu

werumka
1. pro 2015

@crazynaa Co furt řešíš, prosimtě, jasně že byla 😀 Jestli takovému cyklu říkáš "zmatky", tak věř tomu, že ty pravý zmatky Ti udělají teprv těhotenský hormony. To se teprve nebudeš poznávat 😀 😀

@valeri10 To je úžasný, jsi fakt rychlá. To bys mi mohla přijet pomoct, já totiž nemám lautr nic 😀 😀