Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

crazynaa
6. led 2016

@dasa.77 Dasenko, opet 37, pekne si to semnou hraje 😀😀😀

dasa.77
6. led 2016

na profilu mám opět aktualizaci grafu
werumka nerozumím těm teplotám,byla jsem přesvědčená, že by se měly držet nahoře minimálně týden a místo toho mám celý měsíc nezvykle nízké teploty.

weyky
7. led 2016

Tak se mnou si to pěkně hraje,dnes mám teplotu zase 37,1,ale čípek mám vysoko a měkký,jako když začíná MS ☹

myjusiatko
7. led 2016

Ja dnes 36,83. Takze asi 2DPO? Uvidíme. 🙂

dasa.77
7. led 2016

@crazynaa já nemohla pomalu ani dospat a Ty nikde a nic nehlásíš 😀
dnes opět stejně

crazynaa
7. led 2016

@dasa.77 opet 37 . Testy 3 z jedne moci na vsech neco malo jen nevim jestli to neni ryska. Jsem 10dpo a beru je za negativni 😃

dasa.77
7. led 2016

@crazynaa tak teploty krasne,dnes jsi myslim 11.DPO,ne 10. ale i tak....ano,je brzy
a pokud mas delsi cykly,tak tim tuplem..vse jde malinko pomaleji

crazynaa
7. led 2016

@dasa.77 tož tady je 😀 😀 😀 😀 😀

mikejla_a
7. led 2016

@crazynaa to vypadá dobře, držím pěsti 🙂

crazynaa
7. led 2016

@mikejla_a no já Ti nevím 😒 a co na to @werumka ??? 😎 😎

mikejla_a
7. led 2016

@crazynaa pošli foto těch testu 😉

weyky
7. led 2016

A já zase budu čekat na ovu ☹

@crazynaa hodně štěstí,vypadá to krásně 😉

dasa.77
7. led 2016

@weyky 1.DC?

weyky
7. led 2016

@dasa.77 ano,dnes ☹

crazynaa
7. led 2016

tady je ovulační test, čárka je ve skutečnosti silnější a 2 drmax testy a jeden nevím a mamatest jsem asi omylem někam položila 😒

crazynaa
7. led 2016

Jinak bolest prsou, podbrisku a opet to me pichani v pipine 😊😊😊 na tech tehu to asi neuvidite 😏

pekkaa
7. led 2016

@crazynaa na maxovi nic nevidim a ten byva spolehlivy.. Zkus ale jeste pockat par dni🙂

dasa.77
7. led 2016

@crazynaa no,možná něco málo na tom prostředním,ten asi obsahoval více barviva,celkově je testovací pole trošku s nádechem

crazynaa
7. led 2016

@pekkaa jj, počkám, ale ve skutečnosti to tam je, no 😀 😀 😀

crazynaa
7. led 2016

@dasa.77 však já jen tak 😉 vím, že nic 🙂

dasa.77
7. led 2016

@crazynaa prdlačky a né že víš

crazynaa
7. led 2016

@dasa.77 já už se tomu nechci poddávat ☹ takže bud a nebo, at je to tak nebo tak 🙂 zítra jdeme pro výsledky do caru, řeknu mu, at mi nabere krev

werumka
7. led 2016

@dasa.77 Ahoj, koukám na graf, ale je to podle mě úplně ok. To, že jsou celkově teploty nižší nevadí (já mám před ovulací kolem 36,1 a po ní 36,5). Důležitá je ta křivka a ta je v pořádku. Pokud by došlo k otěhotnění, tak teploty po uhnízdění ještě pravděpodobně stoupnou. Ale jinak bych řekla, že je to v pohodě.

werumka
7. led 2016

@crazynaa Graf hezkej 😀 Na testech nic nevidím... ten ovulační je hodně slaboučký, zkus ještě testovat zítra. Ale ovulace určitě byla.

mikejla_a
8. led 2016

Holky tak já dnes takhle

smetanovak
8. led 2016

Já teda tomu nerozumím nejdřív nahoru a dolů a teď stagnuje😀 měl jste to taky takhle někdo?aVůbec nevím co se teda děje:D v břichu mě píchá jako bych tam měla stádo mravenců a jsem nafouknutá jako balon. Dnes jsem se objednala k doktorce. 😖

mikejla_a
8. led 2016

@smetanovak mě to přijde jak anovulak 😐

smetanovak
8. led 2016

@mikejla_a
Me taky no uvidíme 🙂

pekkaa
8. led 2016

@smetanovak nj, to mi pripomina me potom co jsem vysadila HAK ☹

smetanovak
8. led 2016

@pekkaa no vysadila jsem ji v záři