Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

blablabla26
10. čer 2016

@juliemichal uvidíme,jak to dopadne...zatím ani nevím,kolikátý dc jsem,jen čekám na ms,abych se mohla objednat na ten utz.

Jeeee to už je krásná fazolka 🙂 to je dobře,jen tak dál 🙂

martinkamoj
10. čer 2016

@juliemichal boožínku to je krásné.. Já tu mám před sebou na fotce akorát tak folikul 😀

larena
10. čer 2016

Ahojte, pripájam sa aj ja....
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

juliemichal
10. čer 2016

@blablabla26 no možná budeš těhulka,jak to teď tak neřešíš,to bych byla moc ráda a moc ti to přeji ♥ ♥

je to nádherná fazolka moje milovaná a moc moc děkuji,20,6 jdu zase na KO tak jsem zvědavá jak dopadneme 🙂 🙂

@martinkamoj je to fakt nádherné a já jsem tak šťastná 🙂 🙂 neboj taky se za chvíli dočkáš takovéto fotečky,já se na ní musím stále koukat 🙂 🙂

larena
10. čer 2016

Dievčatá, stretli ste sa s tým, že podľa BT prebehla ovulácia, ale podľa hormonálneho profilu vraj nie?

nina8888
11. čer 2016

@larena ahoj ano posledný rok sa s tym potykam ... je to tazko dokazat ale stava sa ... hlavne ked je podla bt ovulka pozde .... po 35dc napr tak to je tezko prokazatelné

marla86
11. čer 2016

@larena To by mě taky zajímalo..., já moc doufám, že to tak je, že pokud teplota stoupne, tak ovu probíhá, proč by jinak stoupala?

marla86
11. čer 2016

Ahoj holky, co měříte už delší dobu. Chci se zeptat, máte luteální fázi opravdu pokaždé stejně dlouhou? Já měřim teprve (nebo už... 😖 ) tři cykly, a luteální fázi jsem měla12, 13 a ted až 15 dnů... Je to ok?

marrouc
11. čer 2016

@marla86 me se taky lisi. Cyklus mam presne 28dni a a kdyz jseem mela ovu misto 14dc 12 dc tak stejne ms dosla 28dc.

larena
11. čer 2016

@marla86 ja si meriam teplotu už cez rok a pol a luteálnu fázu mám stále rovnaku 13dní, ale 2krát sa mi stalo, že som ju mala len 12 dní....
pokial viem, teplota po ovulácii stúpa, lebo sa zvyšuje progesteron a ten produkuje žlté teliesko po ovulácii, ten som mala podľa hormonálneho profilu dobrý, zodpovedal druhej fáze, jedine prečo sa jej nezdalo, že nedošlo k ovulácii, bolo, že estradiol sa jej zdal dosť nízky, ale to som už mala 4 dni po ovulácii podľa BT, na odber 21.den cyklu už bol v normále ale keby to bol anovulačný cyklus, tak by mi nemeškala mrcha? dostala som ju presne na čas.

werumka
11. čer 2016

@marla86 Za prvé je důležité počítat první den cyklu až ve chvíli, kdy skutečně krvácíš. Pokud začneš krvácet až po 18. hodině večer, počítá se jako první den cyklu až následující den. To jsou často základní chyby, kvůli kterým se domněle posunuje luteální fáze.
Může se stát, že se třeba vlivem stresu nebo nemoci lf zkrátí o den. Ale rozptyl 12 nebo 15 dní jinak není obvyklý. Pokud se lf natáhne na víc, než 16 dní, jedná se většinou o těhotenství nebo hormonální výkyv (např.cysta).

martina16horysek
11. čer 2016

@juliemichal juu toto leti to je neuveritelne,kolikaty si vlastne tyden? To vis my uz jsme pekny a velky a tajnustkari nechce se nam ukazat stydlinek. Tak mame zatim to miminko 😉

juliemichal
11. čer 2016

@martina16horysek mi to vůbec neletí 😀 zítra jsem teprve 7+0tt 😀 😀 za 9 dnů další kontrola tak se už moc těším jak zase miláčka uvidím 🙂 🙂 a ty jsi už vlastně v kterém tt? 😀 😀 tak to asi bude holčička když je to taková stydlinka a nechce se ukázat 😀 chlapeček by se určitě už ukázal 😀 mi u kluků potvrdili pohlaví cca v 10tt nebo v 9tt vůbec netuším přesně 😀 a potom mi to jen na prvním screeningu potvrdili 😀 😀

nina8888
11. čer 2016

Holky prosím vás je mizne udělat něco.jako. Iui keď vysvetlím nevieme prečo neovulujem okrem pco tak chceme.pockat do září nebo října a pak stimulace a potom nechci iui s tom.pipetou či co to je ale či je možné mať v deň ovu proste Pohl. Styk
.. Muž má dobré a rychle spermie co si.o tom.myslite?

martina16horysek
12. čer 2016

@juliemichal my uz tahnem 22tt. Jinak nam na screeningu taky rekli na sedesat procent holcicku ale to jsem byla 12tt. A ted jsme byli na utz a neukazalo se. Tak hlavni je aby bylo zdrave. uz 7tt je super ze uz mate srdicko

juliemichal
12. čer 2016

@martina16horysek jé tak to je krásné,takže za chvíli budete mít miláčka u sebe 🙂 🙂 no já bych už příští měsíc rodila,kdyby se nestalo to co se stalo v tom lednu ☹ ale teď věřím,že je všechno v naprostém pořádku 🙂 🙂
já si myslím,že ta tvá prdelka bude fakt holčička 🙂 🙂 a jaké máš jména vybraná? 🙂 🙂 přesně tak určitě to tvé miminečko bude zdravoučké,já doufám,že i to mé bude 🙂 🙂 ale věřím,že ano 🙂 🙂 jj dnes 7+0tt takže začínám 8tt 😀 😀 a srdíčko jsme měli v 6+4tt 🙂

martina16horysek
13. čer 2016

@juliemichal no uvidime,uvidime. Hrozne to leti. My holcicku Elisku a chlapecka Ondraska. Ty uz si nad jmeny premyslela? Je mi lito,co se ti stalo, ale ted uz bude stopro vse v poradku, verim tomu. A uvidis,ze ti to taky rychle utece jak me 😉. Prvni pulka za nami 😉 ty uz mas skoro ctvrtku,ani se nenadejem a budem mit ty nase koblizky u sebe :-*

aguaverde
13. čer 2016

Holky to bude asi anovulační cyklus že? Normálně mívám OVU 16-17DC 😕

juliemichal
13. čer 2016

@martina16horysek mě to letí strašně pomalu 😀 😀 ale snad mi to po tom prvním screeningu taky poletí strašně rychle 😀 😀 tak to máte krásné jména 🙂 🙂
my máme pro chlapečka buď Samuela anebo Sebastiána a pro holčičku Melanie anebo Anitka anebo Natali bez e a bez i já jsem chtěla ještě Annu Marii,ale ta se manželovi nelíbila a on chtěl Julii a ta se mi zase nelíbila 😀
taky věřím tomu,že bude teď všechno v naprostém pořádku 🙂 🙂 a v lednu budu mít koblížka u sebe a ty už za pár týdnů 🙂 🙂 a kdy ty jdeš na další poradnu?já jdu 20.6 tak se už moc moc těším jak zase toho miláčka uvidím ♥

katty77
13. čer 2016

@aguaverde no, ovulaci tam nevidím, pokud nepřijde později, tj dnes, zítra, tak anovulák. A když přijde takto pozdě, tak zase budeš mít možná krátkou luteální fázi, ale to záleží na tom, jak dlouhý máš cyklus... :-/

aguaverde
13. čer 2016

@katty77 cyklus mívám cca 30-32 dní , no uvidíme, zatím sem právě vždy měla ovulační cykly....teď mě to přijde divný.....tak uvidíme no....

digisek
14. čer 2016

Holky kdy má teplota klesnout před MS? Až když přijde a nebo už pár dní před MS? Jsem dnes poslední den cyklu a BT pořád nahoře, a výš než min cyklus, co myslíte, je to dobré znamení nebo ten pokles může přijít až s MS?

nita1984
14. čer 2016

@digisek mě klesne vždycky v den MS. Ráno nižší teplota a během dne MS

marrouc
14. čer 2016

@digisek rano v den ms teplota spadne

winter
14. čer 2016

Mohu mít dotaz? Fertilityfriend mi zaznamenal ovulaci na úterý 31.5., ale podle bolestí v podbříšku musela být ovulka až v pátek 3.6. Ten den jsem měla takové bolesti, že jsem nemohla ani stát. Ovulační testy si nedělám, jen měřím teplotu. Je možné, že to FF vyhodnotil nepřesně?

myjusiatko
14. čer 2016

@winter Ano, je. Cara je prerusovana. Mozna kdybys tam zaznamenavala i hlen, tak by byl presnejsi. 🙂

werumka
14. čer 2016

@winter Ahoj, určitě ano, první vzestup nad linii (která je na hodnotě 36,6, nikoli tam, kde ukazuje FF) je 4.6. Tudíž ovulace opravdu odpovídá na 3.6.

larena
14. čer 2016

Tiež by som povedala, že ovulka bola v piatok 🙂

marrouc
14. čer 2016

@winter a graf vypada tehotensky. Rano bych prubla testik ☺

winter
14. čer 2016

Díky moc za příspěvky.