Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

nita1984
6. dub 2016

@vggzg
@pekkaa jde to. Někde jsem na to našla návod. Je tam podmínka xy hodin spánku. Zkus googlit, ale úplně beznadějné to neni

smetanovak
6. dub 2016

upřímně teda už mě to moc nebaví😀☹

jankadvor
6. dub 2016

@smetanovak To vypadá na ovu 6.4. 🙂

nita1984
6. dub 2016

@smetanovak taky bych to tak viděla.... ale záleží co dalsí teploty....

smetanovak
6. dub 2016

@jankadvor @nita1984 myslíte? že z toho vyleze ovu? já už tomu nějak nevěřím:D je to tím že tomu asi vůbec nerozumím:D

nita1984
6. dub 2016

@smetanovak jsi 19DC to.klidně teprve ovu být může. Taky záleží jak dlouhé máš obvykle cykly

jankadvor
6. dub 2016

@smetanovak Jj, myslím. Ale uvidíš co řeknou teploty dalších dní 🙂 Já měla ovu minule hodně posunutou a ty to máš vyznačené podobně, jako já 28DC 🙂 Viz graf pro představu 🙂

xivet
6. dub 2016

Holky, vemte křišťálovou kouli a řekněte, byla už ovu 16DC? Už jsme docela vystřílení 🙂

nita1984
6. dub 2016

@xivet koukám, že tenhle měsíc jsou ty grafy celé nějaké divoké.... u nás něco podobného, ale dnes místo třetí vysoké zas nízká, takže ovu nepotvrzena 😖

jankadvor
6. dub 2016

@xivet No, já typuji na 18DC, počkej na další dny, co ti teploty řeknou. FF ti ovu vyznačí, jak mu to bude jasné.

xivet
6. dub 2016

@nita1984 Ale u tebe to vypadá, že už ovu byla 10DC, to nevadí, když pak po zvýšení teplota trochu klesne. Uvidíme zítra, držím palce.

@jankadvor Myslíš? To jsem nechtěla slyšet, jsme už vyčerpaní 🙂 No uvidíme zítra.

nita1984
6. dub 2016

@xivet myslíš??? I když předtím i ovu testy úplně negativní Ani duch.... a teď po vzestupu teplota zas dolů? Já myslela, že ovu potvrdí tři vysoké teploty po šesti nižších....

jankadvor
6. dub 2016

@xivet Jistá si nejsem, ale po zkušenosti z minulého cyklu vím, že mi FF ovu vyznačí, pokud budu mít pak delší dobu vyšší teploty 🙂

werumka
6. dub 2016

@nita1984 Ovulace jeste na 99% nebyla, měř dál 🙂

werumka
6. dub 2016

@xivet Ty teploty zatim ovulaci neukazuji, jak dlouhé máš teď cykly?

mikejla_a
6. dub 2016

@smetanovak vůbec se dnešek nedá tipovat na ovu, protože nevíme co teploty dal... může ti to ještě další 2 dny lézt pomalu nahoru a nad teploty se to vyhoupne až třeba za 3 dny... nebo to taky zítra vyletí... prostě těžko říct.

nita1984
6. dub 2016

@werumka toho jsem se právě bála... i když včera teda bolesti břicha docela výrazné.... zkusím zda mi v pátek při návštěvě CAR udělají UTZ. Nevím jestli ještě zkusit ovu testy, když nejspíś nebyla... to tempo sexování jaké máme teď dlouho nevydržím 😝 ale manžel nikdy nebyl spokojenější 😀

xivet
6. dub 2016

@werumka 26-28 dní, docela krátké právě. Ale já myslím, že zítra už teplota vyletí nahoru, uvidíme.

@nita1984 Nevím, jestli tě to uklidní, ale já mám ovu testy sněhobílé pořád a přitom ovulace určitě probíhá. Tak už jsem se na ně vykašlala. Ale ty už budeš zítra určitě vědět, na čem jsi. Podle mě je u nás dvou trochu problém, že měříme v puse, není to tak přesné, ale měnit to nehodlám.

nita1984
6. dub 2016

@xivet já právě ovu testy používala cca před rokem a to mi ovu vždycky krásně vyznačily i v souladu s BT... pak jsme to přestala řešit a teď se k tomu vrátila, když to neřešení stejně k ničemu nebylo.
Jinak to že měřím v ústech mi tu někdo vytýká skoro každý cyklus ale já to prostě měnit nebudu, i když to tu holky nechápou, prostě mi to vadí bojím sse zánětů a tak...

xivet
6. dub 2016

@nita1984 To je u tebe ale dobré, že je manžel spokojený, můj manžel už začíná protestovat 🙂

xivet
6. dub 2016

@nita1984 Naprosto tě chápu, taky si nedokážu představit měřít jinde, než v ústech. Je mi to blbé i před manželem, přece jen si chci zachovat nějakou důstojnost.

nita1984
6. dub 2016

@xivet manžel sice jo, ale co já? 😅 Dvakrát týdně jsem úplně spokojená. tyhle maratony nejsou nic pro mě...

nita1984
6. dub 2016

@xivet wau.. jsem happy že to má někdo stejně jako já.... když jsem jednou tohle napsala jako důvod dostalo se mi mega kritiky, jaká jsme blbá atd, že je to nesmysl a že stydět se před manželem je blbost atd...

jankadvor
6. dub 2016

@nita1984 Já měřila jen jeden cyklus v ústech. Pak jsem to změnila 🙂 Ale myslím, že je to jedno 😀 I když se mi zdá vaginální měření přesnější 😀

xivet
6. dub 2016

@nita1984 Tak každý to má ve vztahu jinak. 🙂 Každopádně nám držím palce, ať už zítra teplota stoupne a potvrdí se ovu!

nita1984
6. dub 2016

@jankadvor ono asi přesnější je.. ebo spí=s určitě přesnější je, ale jsou prostě věci které měnit nechci. Už to že kvůli měření vstávám i o víkendu a dovolené v 5h ráno je samo o sobě dost velká oběť

jankadvor
6. dub 2016

Holky, co myslíte, že z tohohle bude? Se mi to po MS ještě nestalo. Jo, a nemocná nejsem 😀

nita1984
6. dub 2016

@xivet hele pro mě je třeba koupelna a wc naprosté tabu pokud je tam druhý... ctím soukromí svého partnera a to samé chci i já... samozřejmě něco iného je, když jdeme třeba spoečně do vany... ale pokud se jdu koupat mám na to ráda svůj klid.... to taky někteří nechápou.... já zas nechápu, že někdo může mít WC v koupelně a když jeden sedí na hajzlíku, druhý se jde klidně koupat.... brrrrrrrrrr

smetanovak
6. dub 2016

@mikejla_a tak uvidíme no🙂

mikejla_a
6. dub 2016

@nita1984 však tvoje věc, nemyslím, že by ti tady někdo psal, že jsi blbá... každý se snaží jen dobře poradit.