Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
7. dub 2016

@kajunka01 a neovlivňuje ten duphaston teplotu?jinak nevim.ja z takhle sloziteho grafu nic nevyctu☹

nita1984
7. dub 2016

FF tvrdí, ze ještě neví, ale druhá apka přisoudila ovu na 12 DC. Což bych řekla, ze odpovídá 🙂 tak snad ....

racek26
7. dub 2016

@nita1984 pravidlo 3 dny teplota vyšší než 6 dnů předchozích neodpovídá, ale možné je vše 🙂 , rozhodně nevzdávat a bojovat !!!!

juliemichal
7. dub 2016

@dasa.77 tam nejsou 3 čárky,ale 2 😀 😀 právě mi to bohužel nejde dobře vyfotit,však víš jak vypadají mé ovu testy 😀 😀
tento je dr max... no a dnes vypadá BT takto 😀 což by mi už měla padnout dolů 😀 😀 protože min cyklus jsem LF měla 11 dnů a předminulý 12 dnů 😀 a místo toho aby padala dolů tak jde nahoru což nechápu 😀 😀

nita1984
7. dub 2016

@racek26 proč by nemělo odpovídat? 13, 14,15 DC jsou teploty vyšší než předtím... sice 14DC jen o dvě desetinky, ale je 😉

nita1984
7. dub 2016

@juliemichal supeeeeeeeeer 😀

juliemichal
7. dub 2016

@nita1984 uvidíme jak dál bude zítřejší BT pokračovat 🙂 🙂 jsem zvědavá 😀 😀 pokud padne pod čáru tak je jasné,že ms dojde.ale min cyklus mi krásně pod čáru BT padla 11DPO 🙂 🙂

a holky dávám tu ještě na porovnání 2 grafy jeden kde mi padla BT 12DPO dolů je s ledna a druhý je s února 🙂 🙂 tak kdo se v tom vyzná,tak fakt v tom grafu tento cyklus je rozdíl 😀 😀

xivet
7. dub 2016

Já už jsem na svůj graf naštvaná, tak jsem si přála, aby už dnes teplota vyletěla a ono furt nic moc.

kajunka01
7. dub 2016

@valeri10 já nevím asi ne protože dr. sama rikala ze je to bez ovulace ty 3 mesice,tred nasadit clostik po MS a objednam se k dr na ultrazvuk ktery mi ani nerekla ze mam jit.,rekla at jdu az po trech mesisich clostiku ale ja ji reknu ze chci jit uz tento mesic po clostiku ze chci vedet kolik vajicek se tvori a jak velke spis 😀 co myslis ty??

valeri10
7. dub 2016

@kajunka01 Jestli bereš clostil tak na utz musíš. Jinak to nemá smysl. A musí se na něj každý měsíc. To ji doktor neřekl?

dasa.77
7. dub 2016

@valeri10 "nemela jsem nikdy nic,co by mohlo "zpusobit nepruchodnost"...... nooo,i to je nazor 😀

dasa.77
7. dub 2016

@juliemichal já vidím v grafech LF 12a 13 dní,tak ještě vydrž 😉

nita1984
8. dub 2016

@racek26 tak i WZ potvrdila ovu 12DC.

nita1984
8. dub 2016

Jediná FF tvrdí, ze ještě neví.

matysikovad
8. dub 2016

@juliemichal ????????? to je to tvoje špinění a gynex zkrátil LF na 10????? 😀 chápu to dobře?????

matysikovad
8. dub 2016

@nita1984 smaž teplotu 29.3 a bude vědět podle mě

juliemichal
8. dub 2016

@matysikovad jé já ještě nemám ms 😀 😀 dnes mám den zpoždění,ale na tt dnes nic není ☹ ☹ jako podle min cyklus už dnes mám den zpoždění a na ms to ani podle grafu nevypadá ☹

nita1984
8. dub 2016

@matysikovad v pohodě, dvě aplikace potvrdily 12DC, takže za.me v.pohodě. uvidíme co vyhodnotí FF za pár dní.

juliemichal
8. dub 2016

@dasa.77 nene došla mi vždy ms do 18 hod takže ráno a víc holčin mi psaly,že to mám počítat jako 11DPO a potom 12DPO.

dasa.77
8. dub 2016

@juliemichal DO 18 hodiny a nebo PO 18 hodině????
tak jasně že den,kdy MS dorazí je 1.DC (počítá se krvácení,ne špinění) a pokud dorazí po 18.hodině,má to být jako následující den.... a prostě když koukám do grafu,kdy máš zaznačeno krvácení,tak napočítám LF o den víc

juliemichal
8. dub 2016

@dasa.77 do 18 hod 🙂 🙂 psala mi to @werunka a vždy mi došla do 18 hod na druhý den.takže mi psala,že to mám brát v lednu jako 12DPO a v únoru jako 11DPO.

dasa.77
8. dub 2016

@juliemichal odpověděla jsi rychleji

matysikovad
8. dub 2016

@juliemichal já nechápu, co se mi tam zobrazuje za graf, vidím pod tebou těhotenství potvrzené z krve v grafu

juliemichal
8. dub 2016

@juliemichal právě mi vždy došla na druhý den ms po té BT co mi klesla tak prudce dolů a to mi došla ms vždy ráno 😀 takže to bylo do 18 hodiny... takže se to posunulo o jeden den 🙂 🙂 řešily jsme to tu minule..

juliemichal
8. dub 2016

@matysikovad no tak to jsem tam zadala já špatně 😀 😀 chtěla jsem tam dát ten test 😀 😀 a myslela jsem si,že to je právě toto slabě pozitivní těhu test 😀 na krvi jsem nebyla.

jankadvor
8. dub 2016

@juliemichal O co se jedná? Máš tam těhu graf potvrzený z krve.

dasa.77
8. dub 2016

@dasa.77 asi jsem natvrdlá....a nebo špatně značíš do grafu...třeba v tom únoru....máš tam vyznačeno jako první den MS 14.3., ale ještě 13.3. kdy už nemáš zapsanou teplotu musíš přece počítat jako poslední den LF a od ovulace je tento den právě 12tým

no,nechme to koňovi,ten má větší hlavu

jankadvor
8. dub 2016

Můj graf a na ovu testech mi sílí duch 😀

dasa.77
8. dub 2016

@juliemichal asi jsem natvrdlá....a nebo špatně značíš do grafu...třeba v tom únoru....máš tam vyznačeno jako první den MS 14.3., ale ještě 13.3. kdy už nemáš zapsanou teplotu musíš přece počítat jako poslední den LF a od ovulace je tento den právě 12tým

no,nechme to koňovi,ten má větší hlavu

dasa.77
8. dub 2016

@dasa.77 jinak se koukni ke mě na tu "krásu".....taky dnes na pokles brzy 😒