Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
10. dub 2016

@aguaverde a ktery jsi dc?ja min cyklus mela taky dlouho stejne nizkou teplotu ale ja mivam ovu 18 az 20 dc.

valeri10
10. dub 2016

@xoriska máj lásky čas 🙂.to jsem se teď upřímně zasmala vzhledem k naším situacím a plánům 🙂 🙂 🙂 🙂

aguaverde
10. dub 2016

@valeri10 sem 14Dc měřím 6 den a z toho 5dní mám těch 36.6..... ovu sem mívala cca 15dc ale ted to vubec nevypadá, včera na ovu testu druhá čárka nebyla vubec, takže počítám že ovu bede později..... ale zaráží mě právě že mám 5den stejnou teplotu..... měřila sem už u první i druhé dcery a tohle sem nikdy neměla, tak právě váhám zda je to kvuli tomu SP

xoriska
10. dub 2016

@valeri10 důležité je si to umět naplánovat 😀 třeba si říkám že když jsme se snažili minule léto a bylo skoro 40, tak to byl děs, ale u toho IUI se zase tolik nezapotis 😀.
@juliemichal záhada, u nás to taky viděl manžel a ten by si nic nenamyslel...

valeri10
10. dub 2016

@aguaverde ja mela taky dlouho stejnou teplotu tak jsem i zkousela jestli nemam rozbity teploměr.ale treba je to i po tom SP a tělo bude potřebovat vic času na vzpamatovani.nebo opravdu bude později.tak ted to bude chtít hodne trpelivosti a měřit a testovat

valeri10
10. dub 2016

@xoriska ty dnes perlis 🙂 🙂 🙂 🙂

aguaverde
10. dub 2016

@valeri10 taky sem zkoušela zda není teploměr rozbitý 😃😃😃😃 no já vydržím, to jo jen mě to zarazilo 😉

martinkamoj
10. dub 2016

@xoriska
@valeri10 Míšo, o těch 40kách mám něco k tomu co říct.. Nám se v tom malý povedlo. 😀 letos asi budu zase spoléhat na 40ky 😀 jak to tak vypadá... 😀 😀 😀

juliemichal
10. dub 2016

@xoriska přesně tak to je záhada 😀 má mamka právě skoro nikdy nic na těch mých tt nevidí a teď viděla krásně 😀 by mě zajímalo co to mohlo jako být 😀 😀

nita1984
10. dub 2016

Holky, u me vzhledem k fázi cyklu setrvalý stav 🙂 tohle čekání vážně nemám ráda.... ☹

juliemichal
10. dub 2016

@nita1984 já bych spíše u tebe soudila,že ovu byla 14DC potom tam máš krásný vzestup.

nita1984
10. dub 2016

@juliemichal jeeee, škoda, ze to.nevyšlo, dusík krásný, ale tak jsi v partě na IUI.... To už by skoro stalo za založení soukromě skupiny pro.nás, co jdou duben/kveten 😀

nita1984
10. dub 2016

@juliemichal nene, i podle dr. Byla 12 DC.

juliemichal
10. dub 2016

@nita1984 jo?podle teplot fakt to vypadá,že ovu byla až 14DC,ale když ti ji potvrdil i dr tak to je jiná 🙂
máš pravdu taky jsem s toho nesvá,že to nevyšlo ☹ BT stále krásně nahoře a na tt vůbec nic ☹
a máš pravdu to by se taková skupinka mohla založit pro nás co jdeme na IUI 🙂 🙂 a ty jdeš taky v květnu?nebo už teď v dubnu?já uvažuji nad dubnem,ale holky psaly,že jde většina s nás na IUI v květnu 🙂

nita1984
10. dub 2016

@juliemichal ona ten 14DC nespadla na linii, pořád se držela maličko nad. Takže ten 12DC dává smysl.
Vsechny tři aplikace se na tom shodly, dr. to potvrdila.
Já budu 1DC pravděpodobně 19.4. tak to mám jít na krev a pak 11-12 DC na UTZ, ale půjdu dřív, protože mívám ovu dřív... a to už by mohlo být IUI, podle toho co dr. říkala. Ale záleží jak to dopadne po pátečních vyšetřeních o jsem byla a taky po krvi.... takže buď přelom duben/květen nebo květen

juliemichal
10. dub 2016

@nita1984 no mě by měla asi dojít ms nejpozději úplně nejpozději 12.4 😀 😀 no,ale podle LF mám dnes 2 den zpoždění 😀 😀
jinak uvažuji nad tím jít v dubnu anebo v květnu na IUI? 😀 😀 nechci být první s nás co jdeme na to IUI 😀 😀 snad ti ta krev dopadne v pořádku 🙂 🙂 fakt uvažuji zda se mám objednat tento cyklus jak budu 1DC na folikumetrii a potom na IUI anebo ještě tento cyklus to zkusit doma a jít až v květnu na IUI? 🙂 🙂 fakt nevím co dělat 🙂 🙂 no a snad ti ms nedojde a budeš těhulka a na žádné IUI jít nebudeš muset 🙂 🙂 držím palečky 🙂 🙂

nita1984
10. dub 2016

@juliemichal jooo, to by byo fajn ale po tch měsících snahy už asi ani nedoufám.... já půjdu hned jak to půjde, přála bych si nejpozději únorové miminko 😀 kvůli práci by to pro mě bylo výhodné 😅

nita1984
10. dub 2016

@juliemichal takhle to vypadá podle womenzone

valeri10
10. dub 2016

@nita1984
@juliemichal me to dle mych propoctu vychazi prelom dubna a května.zalezi kdy ted dojde mrcha.minule jsem mela zpoždění tak kdovi co bude ted.ale porad to počítám jak blazen sem a tam 🙂

nita1984
10. dub 2016

@valeri10 Tak to jsi na tom stejně jako já.... taky čekám kdy dojde a podle toho to bude.. nicméně čím dřív to půjde, tím rychleji chci jít....

juliemichal
10. dub 2016

@nita1984 neboj ono se to jednou určitě povede 🙂 my se o třetí snažíme už skoro 4 roky no příští měsíc 26 to už budou 4 roky a už taky nedoufám,že se to povede ☹ ☹ sice v listopadu se to povedlo,ale v lednu jsem o mimi přišla ☹ jinak 8x jsem měla biochemka... snad ti ms nedojde moc to přeji všem snažilkám co čekají zda ms dojde nebo ne 🙂

juliemichal
10. dub 2016

@valeri10 takže ty jdeš teď jak dojde ms teda pokud dojde,ale přeji aby nedošla jdeš na folikumetrii a potom by jsi hned šla na IUI?kolik jsi vlastně DC a kdy ti nemá dojít ms?mě by to taky vycházelo na přelom dubna/května 🙂 🙂

@nita1984 no tak na womenzone to vypadá daleko lépe než na ff 🙂 🙂 tady mi to už i docela sedí na 12DC 🙂 🙂

nita1984
10. dub 2016

@juliemichal tak pro mě bylo hlavní, že i dr. říkala, že to odpovídá. Akorát mě překvapilo, že když ví že ovu mívám aktuálně celkem brzy, že mě pozvala na UTZ ta "pozdě"... půjdu asi dřív bojím se, abych to neprošvihla a tím si nezhatila možnost na IUI už v tomhle cyklu

juliemichal
10. dub 2016

@nita1984 no já mívám ovu v rozmezí 12-15DC a do caru na folikumetrii mě zvou na 10DC aby se něco nezanedbalo a tam se rozhodne kdy mám dojít na IUI 😀 😀

nita1984
10. dub 2016

@juliemichal no právě.. ta půjdu tak 8 DC, ať je ajsno.

juliemichal
10. dub 2016

@nita1984 přesně tak raději tak brzo než pozdě,aby jste to IUI nepropásli 🙂 🙂

valeri10
10. dub 2016

@juliemichal jsem 12 dpo.normal mivam lf 13 dnu ale minule byla 15 nebo zpoždění nebo co ja vim.ms dosla i kdyz byla teplota vysoko takze tento cyklus ani nemerim.merila jsem jen par dnu okolo ovu abych vedela ze byla.

juliemichal
10. dub 2016

@valeri10 no tak držím palečky aby ms nedošla ♥ ♥ snad nedojde 🙂

79deja
10. dub 2016

ahoj potrebovala bych poradit jestli probehla ovulace zde je muj graf http://www.womenzone.cz/uzivatelka/deja/grafy?c...

dasa.77
10. dub 2016

@79deja na 100% a to 4.4. kdy ji graf vyznacil 😉