Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

nita1984
18. dub 2016

@milujicimamina měla by klesnout k předovulačním hodnotám... pokud nemáš předovulační hosnoty nemůžeš to posoudit. Každý to má jinak

smetanovak
18. dub 2016

@nita1984 no jedna holcina podle grafu mi psala ze 10 dni

nita1984
18. dub 2016

@smetanovak pokud 10, tak to už by MS být.mohla

xivet
18. dub 2016

@nita1984 Já mám tento měsíc taky takové zuby v grafu, zítra má přijít MS, tak uvidíme, ale už mě bolí prsa jako vždy před MS :/

nita1984
18. dub 2016

@xivet no, mě břicho na MS bolí už tři dny... ale zatím to nevypadá, že by se chystala... tak uvidíme co z toho bude

xivet
18. dub 2016

@nita1984 Držím nám palce, zítra se snad rozhodne.

matysikovad
18. dub 2016

@juliemichal ten druhý graf mi příjde blbost vzhledem k tomu pozitivnímu ovulačnímu testu? nebo jak se tvářil dr?

nita1984
18. dub 2016

@xivet díky, ale udělala jsem TT a negativní, takže myslím, že nic ☹ kdyby to klaplo, už by tam podle mě byl alespoň duch

juliemichal
18. dub 2016

@matysikovad že?mi taky přijde blbost ten spodní graf 😀 a jak jsem tam byla 22DC skrz krvácení a dívala se mi i na vaječníky a já ji tvrdila,že jsem po ovulaci tak by mi určitě řekla,že jsem teprve před ovulací graf vypadá takto a za 7 dnů hurá na gynekologii tak uvidíme jak to všechno dopadne 🙂 🙂

juliemichal
18. dub 2016
myjusiatko
18. dub 2016

@juliemichal test stale nic? 🙂

juliemichal
18. dub 2016

@myjusiatko no test jsem si dělala včera a pidi dušík tam je... teď pokud mi budou tento týden volat s nové práce,tak si udělám digitál abych tam zbytečně nechodila na pohovor 🙂 🙂

matysikovad
18. dub 2016

@juliemichal tak aspon pididušík? tj co? nemáš fotku?

juliemichal
18. dub 2016

@matysikovad nene vyfotit mi to nešlo ☹ no ve čtvrtek mi dr říkala,že jsem na začátku těhu,ale může stále dojít ms... mno tak uvidíme je to 50 na 50 ať už je pondělí ať vím co a jak 🙂 🙂

matysikovad
18. dub 2016

@juliemichal a c když má ten druhý graf pravdu a tehdy jsi měla // na tt, protože praskl teprve folikul a teprve byla OVU a pravdu bys byla uplně třeba 9DPO? ted mě jen tak napadlo

juliemichal
18. dub 2016

@matysikovad no pokud by měl ten druhý graf pravdu tak bych zase těhu nebyla,díky toho,že jsme už potom měli přerušovaný sexík,žádný nebyl s vyvrcholením.. no uvidíme co s toho bude 🙂 🙂 jinak já ani v tom lednu jak jsem byla těhu neměla žádný pozitivní tt 😀 😀 no necháme se překvapit 🙂 a taky kdybych spoléhala na tělo tak ovu byla 14DC,měla jsem táhlý hlen,čípek úplně vysoko,že se na něj vůbec nedalo došáhnout a bolesti podbříšku,ale na tělo se prý nedá spoléhat,tak kdo ví 😀 😀 uvidíme za ten týden jak to dopadne 🙂 🙂

79deja
18. dub 2016

@nita1984 jo potvora dosla v nedeli.No nevadi ze to nevyslo,aspon se muzeme v klidu prestehovat.Kveten je cas lasky tak se budeme tulinkovat a neni mozne aby se nepodarilo 😉 😉 😉

dasa.77
18. dub 2016

@juliemichal ale ale,co to vidim? nova prace???? To jsi to v te puvodni dlouho nevydrzela 😀
jinak kdyz sleduji tvuj graf a to co pises....ja bych se spise priklanela ke druhemu grafu,jako ze to chvilkove krvaceni mohla byt ovulace. Zajimalo by me,z ceho doktorka "poznala" podle jednoho UTZ,ze jsi PO ovulaci? K tomu,aby ji mohla potvrdit potrebuje videt folikul pred a pak ze uz tam neni. Tolik zkusenosti od meho Dr. A je to logicke. Pri folikumetrii se chodi na UTZ denne ci ob den,aby mohla byt potvrzena. 😝
A napsala jsi,ze Ti doktorka rekla,ze jsi na pocatku tehotenstvi. Pokud TOHLE OPRAVDU REKLA,tak nemusis polemizovat,zda jsi tehotna nebo nejsi a ktery graf plati.
Promin,ale tve teorie si hodne casto protireci.VYPNI TROSKU

marla86
18. dub 2016

@juliemichal proč přerušujete když se snažíte o dítě?

nita1984
18. dub 2016

@dasa.77 hele, moje dr. teď v CARu taky pozanla, že jsme po ovulaci, i když jsem byla jen jednou. Poznala to podle žlutého tělíska.

marla86
18. dub 2016

Holky prosím, můžete mi někdo vysvětlit, proč už se mi na ff zobrazila ovulace? Když nedošlo k zvýšení teploty? Čekám ovu až za týden.

klara215
18. dub 2016

10 dc...začínáme s testováním😉

holky, co myslíte, ovulace byla 16DC (hlen, čípek) nebo 17DC (nižší teplota)?

http://www.fertilityfriend.com/home/622320

martina16horysek
18. dub 2016

@juliemichal hezky tak snad bude opravdu už silit 😉 držím palce

matysikovad
18. dub 2016

@procsenajednoumusimregistrovat 18dc mysl, vydrz jeste aspon 2 dny

juliemichal
18. dub 2016

@marla86 no díky toho,že jsem si myslela,že jsem po ovulaci 😀 😀

@dasa.77 nene já nepsala,že mi řekla,že jsem po ovulaci 😀 ale psala jsem,že když mi kontrolovala 8DPO tj 22DC i vaječníky tak by mi řekla,že mám ještě před ovulací,že mám dominantní folikul ne? 😀 😀 a toto mi neřekla 😀 a jinak já bych ráda chodila do té práce kde jsem byla,ale dostala jsem nemocenskou a díky toho mě chtějí vyhodit ☹ díky toho,že mi plíce fungují na 50% tak díky toho mi primář s plícního dal nemocenskou... já bych ji vůbec nechtěla ☹ ☹

@martina16horysek moc děkuji,uvidíme jak to všechno dopadne 🙂 🙂

nina8888
18. dub 2016

@smetanovak ahoj uz som po tej konzultaci tak som dostala inofolic a utrogestan a ze prej musime nejdriv upravit rozhazany cyklus a ked dojde MS tak du na imunologii a muz na spermiogram tak uvidime co s toho o vyleze 😀 ale aspom sa to uz nejako hybe ...

@matysikovad myslíš až 18 DC ? Kvůli tomu hlenu? Nebo z čeho tak soudís? Snažím se v tom postupně orientovat, tak by se mi vysvětlení hodilo 🙂

mikejla_a
18. dub 2016

@juliemichal takže když je člověk po ovulaci, tak má prerusovat? proč jako? není to už pak jedno? nechápu...

xoriska
19. dub 2016

Tak holky , doufám, že se toto schyluje k ovulaci, jelikož tento měsíc tomu nerozumím, testy mi krásně sílili a včera ani ň ! Tak snad to potvrdí i test a hlavně se vyznačí ta ovulace, i příznaky mám 2 dny bolesti v podbřišku a bolející prsa.... MInulé 2 měsíce jsem sice dle testu měla ukazkovou ovulaci, ale teplota nic takového neukázala...