Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

zibi
16. črc 2010

@tesy ja sa tiez niekedy zobudim skor a potom zaspim..niekedy idem vecer aj na wecko..a nedeptam sa tym co teplota ci hore ci dole 🙂 ..niekedy ked mam zly spanok alebo idem na wecko..tak si do grafu zaznacim ze som merala skor a oznaci mi to prazdnym nie plnym kruzkom, aby som vedela ze tu teplotu mam brat s rezervou... 😉
inak ked vstavas skor tak si daj napr. na pol 6 meranie a mas kompromis..neverim ze buntosis o 4 rano v kuchyni.hihi 😀 😝 ale ked vyzdrzis lezat do pol siestej tak si meraj o pol siestej a mas kompromis a hotovo.. 😉
....ono meranie sa ti zda tazke a komplikovane kym nemas prve vysledky..ale ver je to ako droga hah 🙂
ked spoznas ako reaguje tvoje telo, ovulku, kedy sa treba snazit, aby bolo babo a LF ci mas dost dlhu ...tak ver ze ta to zacne bavit..a mozno patris k tej mensej skupinke zien, ktore sa takymto fanatizmom strhnut nedaju hihi 🙂 🙂 🙂

lauritka
16. črc 2010

@riana12 ja mam po 0,60 /ks z UK 🙂 tak ak budes potrebovat poslem 🙂

riana12
16. črc 2010

@zibi tak super, ze nespinis 🙂 duphik, zda sa, pomaha... len tak dalej 😉

lauritka
16. črc 2010

zibi ano dufik je dobry.. a nechces testnut ?? 😀

riana12
16. črc 2010

@lauritka ja by som radsej brala, ze by mi to niekto osobne dal, nechcem, aby mi postou taketo vecicky chodili 😅

riana12
16. črc 2010

@lauritka inac ty si aka pokusitelka 😀 chuda @zibi 😅 😀 😀

zibi
16. črc 2010

@lauritka no ty si opica.. 😀 😀 😀 dobre pokusujes..ja som uz tolko prachov pominala na testy...chcem testnut az ked sa teplota bude drzat hore aj na 28dc lebo naco zbytocne skor..minuly mesiac som testovala a bola osm zbytocne zmatena a sklamana potom tak kaslem na to..uviidme ci dojde pani mrcha alebo to vyslo..hihi
inak dufik sa mi zda ze zabral lebo ho beriem asi styri mesiace a zabarl az tento mesiac aj ked este spinit zacat mozem.ale dufam ze nie.. 😉

zibi
16. črc 2010

idem baby off musim este povybavovat veci ..a stretneme sa poobede alebo vecer

zibi
16. črc 2010

@lauritka keby som potrebovala ja by som potom kupila...lebo pat kusov som kupila za 5.71 eur... tak ked tak sa ozvem..ale dufam ze ich nebudem potrebovat..
...ale na dalsi cyklus mi chcel pichnut pregnyl 🙂 🙂 ale mm uz nebude doma..tak si myslim ze podla ovu testov asi budem dalsi cyklus robit.... 🙂
nechapem preco mi nemohol pichnut tento cyklus pregnyl a mali by sme istotu..otras doky..fakt 😝 😔 😕

lauritka
16. črc 2010

no ved to pride incognito v obalke 🙂 nikto nebude vediet co tam je 😉 🙂

riana12
16. črc 2010

@lauritka mam zvedavych ludi u nas doma, preto 🙄

petuska123
16. črc 2010

ahojte baby co nove????uz som spat z dovolenky 😀 😀 😀 😀 konecne

riana12
16. črc 2010

@petuska123 ahoj petus, no hlavne ako sa mas ty? 🙂

petuska123
16. črc 2010

@riana12 no mam sa celkom ok...na 4 den pobytu som mala uraz na raftingu tak momentalne krivam...som muselaist do nemocnice v turecku som spadla a narazila nechet na nohe tak mi ho museli celi strhnut tak ze tak...prst neboli len je to skarede a krvave
😠 😢

pitruskaskarolinkou
16. črc 2010

Ahoj kočky, můžete mi moc prosím poradit? Nemám vůbec zkušenost s grafy a měřením BT, rozhodla jsem se první cyklus měřit a bojuji s grafem na Fertilityfriend. Už jsem se s tím jakž takž poprala, ale pořád ne a ne přijít na to, jak nastavím u toho grafu délku cyklu, automaticky mi to tam háže délku 16 dní a já to potřebuji změnit na 28 dní.. 😨
Měla by tam být roletka length cycle a tam by to mělo jít změnit, ale já to tam prostě nemám 😒
Nevíte, kde můžu dělat chybu ? 😅
Moc děkuji za veškeré tipy 😉

riana12
16. črc 2010

@pitruskaskarolinkou graf sa ti bude automaticky predlzovat, ako tam budes postupne zadavat teploty 😉

riana12
16. črc 2010

@petuska123 uff, neprijemne 😒 prajem co najrychlejsie zahojenie 😉

lauritka
16. črc 2010

riana ved hadam listy ti neotvaraju 🙂

riana12
16. črc 2010

@lauritka cudovala by si sa 😅 nie vzdy, lebo vedia, ze ma to najeduje, ale tak ista si nikdy nemozem byt 😅 😠

zibi
16. črc 2010

@riana12 tak si to daj poslat do prace a mas svaty pokoj 😉

zibi
16. črc 2010

@riana12 a je to sice indiskretna otazka ale to kto ti otvara tei listy..mamina alebo segra brat?lebo to je fakt porusovanie listoveho tajomstva za to je aj podmienka myslim hihi 😉

lauritka
16. črc 2010

no to teda fakt ako vravi zibi, ja by som zabila, keby mi niekto otvaral listy 😠

tesy
16. črc 2010

Verim, ze je to ako droga. A vzhladom k tomu, ze meram divne teploty, kazde rano s napatim cakam, ci nameram 36,8 alebo 36,7. 😉 Cista loteria 😀 Ine teloty asi u mna ani neexistuju- teda zatial... HAK som brala len niekolko mesiacov, avsak po vysadeni mam pocit, ze mi totalne rozbli organizmus. Objavuje sa mi spinenie pocas cyklu , ktore som nikdy predtym nemala a trochu bolesti podbruska. Predpokladam, ze ovulka tento mesiac uz asi nebude. Alebo je este nejaka sanca po 16 DC? Pred nasadenim HAK som mala 26 dnovy cyklus.

tesy
16. črc 2010

a hlavne mi chyba trpezlivost.. Nie som pesimista, ale uz teraz mam pocit ze to bude dlha cesta..

pitruskaskarolinkou
16. črc 2010

riana12 - moc děkuju za vysvětlení 😵

riana12
16. črc 2010

@zibi ty si hlavička 😵 žeby som si dala do práce poslať? 🙂 baby, bola som u dokiho, mám 16mm sliznicu, zobrali mi krv na hCG,zajtra si mám zavolať... v pondelok pôjdem na vyvolavacku, dala som si už pre istotu predpísať algifenove kvapky 🙂 dokimu som hovorila, že meriam BT, že ak bola ovu, tak pred dvoma dňami a on ma schladil, že to nie je veľmi pravdepodobne 😒 som zvedavá teda na ďalšie teploty 🙂

jankabry
17. črc 2010

@riana12 Koukám, že už jsi byla u dokiho 😉 ! tak držím palce, aby bylo všechno OK! Jediné co ho napadlo, bylo, že bys mohla být těhu? no sliznici máš dost vysokou .. ty jsi netestila vůbec? ono ted podle teplot nejde moc usuzovat .. vypadá to spíš že se Ti tělo zbláznilo :-/ i když to na ovulku vypadá. Teploty můžou zase klesnout a pod ☹ Samozřejmě Ti moc držím palce! jen přemýšlím, co s Tebou může být!

Holky já jsem dneska 6DC, snad už jenom špinění. Mám za sebou první MS s menstruačním kalíškem a spokojenost největší! Neměním ani za nic! Sice ze začátku to chtělo vychytat zavádění a hlavně vytahování, ale naučila jsem se to za jeden den. Stačí ho vylévat tak 2x denně, i když já teda teď ten první cyklus s ním nevěděla, jak to bude fungovat, tak jsem kontrolovala tak po 4 hodinách a v pohodě.

Jinak mám teda super dilema, i když ani moc ne 🙂 Rok hledám normální práci na hlavní pracovní poměr. Do teď jsem vždycky dělala na dohodu o provedené práci a zbytek na ruku - takže se mi nic nezapočítávalo do důchodu, platila jsem si zdravotní pojištění sama :-/ Ve středu jsem dostala mail, že mám práci 😵 ! Samostatná obchodní asistentka - prostě sekretářka 🙂 ve firmě, která dělá úpravy skla - matování, pískování, malování atd. strašně mě to bude bavit. Vlastní kancelář .. no super! Nastupuju 26.7. tři měsíce mě bude zaučovat kolegyně, kterou budu nahrazovat - vrací se zpět na Slovensko ..
Je to všechno strašně super! jenže my se teď začali snažit .. a já potřebuju 270dní být zaměstnaná na hpp, abych měla nárok na PPM - peněžitou pomoc v mateřství a mohla si pak vybrat 3letu variantu mateřské a nemusela hned na tu 4letou ...
fakt murphyho zákony fungujou vždycky 😀
ono snažení nemusí vyjít hned - viz. tenhle cyklus že jo 🙂 ale zase .. no nemusela bych nikomu nic říkat, počkala bych stejně až do 12tt nejdřív, než bych to někde oznamovala po té prosincové zkušenosti :-/ a to to stejně nepůjde poznat a přejdu ze zkušební doby normálně na neurčito. Takže by se to dalo .. ale
poraďte! 🙂

riana12
17. črc 2010

@jankabry ja som netestovala vobec, iba som si parkrat este davnejsie urobila ovu testiky... ale najskor boli negativne, na poslednych sa ukazala slaba testovacia ciarka... ale to som len kvoli ovu testovala...

urcite do prace nastup a netrap sa, co bude, ked otehotnies... radsej sa s cistym svedomim venuj praci, ved si o tom snivala rok! 😵 riesit tehu a pracu budes az potom, ked budes tehu 😉

pajinka111
17. črc 2010

ahojík všem,čárečka je už skoro stejná tak asi stoupáme 😉 ,15DPO jsem měla HCG 146,tak snad je to v pořádku
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

petasllov
17. črc 2010

@zibi, tak ti prajem, aby ti to už vyšlo. s pajinkou by ste tu boli už aspoň 2 tehule.
ja zatiaľ čakám, kým nebude aspoň tých 14 dní LF za mnou a potom budem testovať, ak nepríde mršuľa.
http://www.fertilityfriend.com/home/2ecdbd