Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

leeena_4
30. led 2011

@rebelie já být tebou tu laparku zkusím, jestli je tam problém, tak nemá smysl to oddalovat a spoustu holek hned po tom otěhu. navíc budeš i ty mít dobrý pocit, že jsi pro to zas něco udlělala a že se něco děje 😉

leeena_4
30. led 2011

@rebelie tak je asi pravděpodobné, že tam nějaké problém je a může to být i prkotina, jen je třeba na ni přijít a vyřešit ji 😉

rebelie
30. led 2011

@leeena_4 Právě, já chci vědět v čem to vězí... a třeba to pak bude na dlouho, ale budu tušit, kde je zakopanej pes... Určitě se jí zeptám minimálně na tu průchodnost vejcovodů, v půlce února budu moudřejší...

leeena_4
30. led 2011

@rebelie přesně tak a i klidnější, že se něco děje 😉

rebelie
30. led 2011

@leeena_4 Ono je to taky zrádné, tenhle měsíc jsem byla natěšená, že se něco děje a stejnak to nedopadlo... A to jsme se tak těšili, že bude Vendelín a Fridolín 😀 😀 😀

leeena_4
30. led 2011

@rebelie a proč měla být dvojčata? tak léčebná procedura je větší dění se, naž hezký grafík 😉

rebelie
30. led 2011

@leeena_4 Na ultrazvuku byly dva dominantní folikuly... a krom hezkého grafíku byl píchnut Pregnyl, tak proto jsem tomu tolik věřila... říkala jsem si, že dvojčátka třeba nevyjdou, ale že aspoň jedno se uchytí...

leeena_4
30. led 2011

@rebelie to by byla velká náhoda 😉 Kočko, já vím, že se už dlouho snažíš, ale nesmíš se k tomu tolik upínat, protože jsi pak hrozně zklamaná 😒 vím, že to jde jen hodně těžko, ale jde to 😉 uvidíš, že teď ti pomůže psycholožka a něco spolu vymyslíte a bude líp 😉

rebelie
30. led 2011

@leeena_4 Myslím, že by to náhoda ani tak nebyla... Doktorka, která fakt má léta praxe i v CARu, to viděla jako skoro jistý... Neupínám se, věř mi, ale nemumím se tvářit, že to mimi nechci... abych se tak mohla tvářit, musela bych znovu začít používat nějakou ochranu...

rebelie
30. led 2011

@leeena_4 Víš co, ono je to těžký, je mezi námi rozdíl přesně 9 měsíců snažení... loni v květnu bych taky mluvila trochu jinak... ono to člověka prostě časem začne trochu zmáhat...

leeena_4
30. led 2011

@rebelie já jen vím, jak složité je, aby se spojilo jedno vajíčko se spermií a aby se oplodnila v jeden cyklus dvě vajíčka je ještě složitější. Já vím s tím upínáním je to těžký, sama to vím a taky se snažím někdy marně 😉 😀

leeena_4
30. led 2011

@rebelie nemyslím, že je to jen tím, ale zkušenost samozřejmě nemám 😉 Já jsem fakt chorobný optimista 😉

kikasa
30. led 2011

@rebelie ta laparoskopia je dobrý nápad, hlavne ak máš pravidelný cyklus a vieš, že ovuluješ. Aj ja som bola v auguste na laparoskopii. Boli zrasty a jeden vajcovod nepriechodný. Teraz dufam, že sa raz podarí aj s jedným vajcovodom.

lifinka
30. led 2011

@rebelie nám Ivošek nešel 4 roky, po dvou letech jsem změnila dr., pak jsem brala clostyl 3 cykly pak 2 měsíce pauzy nastal 19.3.2007 a já podstoupiula laparku vejcovodů pak začla brát clostyl 2x1 a byla jsem těhule, i když na vejcovodech nic nenašli, prostě se profoukly a spermijky měly větší šanci dorazit kam měli, držím pěsti na laparku se optej, byla jsem obj, až za dva měsíce, trvalo to!!!

rebelie
30. led 2011

@leeena_4 Já nejsem v principu pesimista, i když chorobný optimista taky ne... asi jsem spíš realista, což v tuhle chvíli taky není úplně optimální... a mě vlastně zas tak nevadí, že mimi bude třeba za dlouho, i když bych si ho přála klidně hned, já prostě špatně snáším to snažení, který nepřináší žádný výsledky... jsem prostě divná, já vím...

rebelie
30. led 2011

@lifinka A jak jsi ty 4 roky přežila? To je asi to, co mě zajímá především...

leeena_4
30. led 2011

@rebelie nejsi vůbec divná, ani jsem si to nemyslela, měla to být slova útěchy, ale moc se mi to nepovedlo :-/, tak se nezlob 😉

rebelie
30. led 2011

@kikasa Jo, určitě se na to přeptám...

rebelie
30. led 2011

@leeena_4 V pohodě, už nebulím, šetřím si to na tu doktorku... ale veselo mi teda není...

leeena_4
30. led 2011

@rebelie co si něčím udělat radost? já po pátečním negativním testu šla s holkama na hokej a radostičku s novými věcmi jsem si taky udělala 😉

rebelie
30. led 2011

@leeena_4 Dělám si radost pořád... o to nejde... ale nic, holky, neřeště mě, nemá to smysl. Jste moc hodný, vážně. Nechci tu bejt za někoho, kdo si toho neváží, jen se nejsem schopná úplně přepnout na to růžový vidění... Jdu se projít ven, čerstvej vzduch taky dělá zázraky... Mějte se pěkně a množte se 😀 .

lifinka
30. led 2011

@rebelie můžu ti říct, že to bylo děsný, každý kolem mě těhotný, v práci a tak co kdy bude miminko??? A já už jsem to pak nedávala, někdy jsem se v práci i rozbrečela, takže pak už všichni věděli, že to nejde....ale já si pak řekla, že jednou miminko bude, měla jsem problém v ms a ovulce, prostě bez vyvolávačky jsem nemenstruovala.Pokud máš kolem sebe fajn lidi, co tě podpoří, tak se to dá zvládnout, ale pokud spadneš hluboko na dno, pak se z něj těžko vylézá, takže ti říkám jedno, pokud máš problém tak ho začni hned řešit a běž k psycholožce a bude zase dobře ona tě podpoří a hlavně mm, který je stále s tebou, by měl být příkladem a snažte se chodit do kina a společnosti, prostě si to užívejte, my se celé 4 roky snažili sexovat na rozkaz dr., a bylo to hrozné, ale nevzdali jsme to, takže to prosím nevzdávej a bojuj!!!jinak co třeba léčitelka, nikdy jsem tomu neveřila, ale v listopadě jsem byla poprvé a nevěřila jsem, co jsem vše během půl hoďky zažila!!!Zkus se poptat zda nějakou někdo nezná?naděje umírá poslední 😵

leeena_4
30. led 2011

@rebelie potřebuješ se s tím poprat po svém viď.. tak hezkou prochajdu 😉

rebelie
30. led 2011

@lifinka Jseš fakt machr, žes to vydržela 4 roky... na to bych asi neměla... Já už to nedávám teď. My právě žádnej problém nemáme, nebo aspoň nebyl objevenej, takže já nemůžu mít ani ten pocit, že se to řeší... Lidi kolem sebe mám, moc fajnový, i když já je nechci už otravovat svojí sebelítostí... Manžel je skvělej, je hrozně hodnej, opravdu. Do společnosti chodíme, ale užívat si bezdětnýho života už úplně neumím, prostě mi není 17 a toužím už po trochu jinejch věcech... Já vím, že některý kamarádky, co maj děti, mi to jako by záviděj, že si můžu dělat "co chci", ale to, co pro ně má cenu zlata - třeba jít do kina - si já už tolik nevychutnám... pro mě by mělo cenu zlata utírat dětem zadky... ( i když vím, že až to bude, taky budu snít třeba o kinu)... Léčitelů se v tomhle stavu bojím, ale tu psycholožku zkusím a uvidíme, co z toho bude...

rebelie
30. led 2011

@leeena_4 Tak nějak. Jenže ono to "po mém" nějak nefunguje a to je právě ten zádrhel... Já vždycky byla takovej buldozer, co se nezalekne žádný překážky, ba právě naopak, a má pocit, že všechno jde, jen chtít... a on se ten stroj nějak rozbil, nebo co... Když nepomůže psycholožka, půjdu do opravny stavebních strojů 😀

lifinka
30. led 2011

@rebelie a to že je s vámi vše ok, víte od dr?

lifinka
30. led 2011

@rebelie napsala jsem to blbě, jestli jste to už s dr, řešili a udělal potřebná vyšetření!

rebelie
30. led 2011

@lifinka Jo, otázka je, co jsou podorbná vyšetření... spermiogram máme, hormonální profil 2x také, několikero folikulometrií, dala jsem jí i grafy BT a samozřejmě chodím na pravidelné prohlídky, kde nikdy nebylo cokoliv v nepořádku... a HA už neberu víc jak 5 let... Jen ta laparka, to jsme ještě neřešili...

lifinka
30. led 2011

@rebelie tak se na to dr. zeptej, operace se neboj, není to nic hrozného jen pak bolí bříško, ale to zvládneš, Zkus zavolat dr., zda nemůžeš podstoupit laparku, držím pěsti, uvidíš pak hned budeš těhu i kdyby tam nebyl problém!

rebelie
30. led 2011

@lifinka Já k ní jdu v půlce cyklu na folikulometrii, tak se jí zeptám osobně... stejnak by mě neposílala hned, tedy předpokládám, že to chce nějaký předoperační vyšetření a že to nějakou dobu trvá...