Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

evina0
22. zář 2009

dobre rano som rano trpla ci teplota bude v pohode a bola 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/22e8ed
este zajtra kedy mi graf napisal zeby mohla este mrcha dorazit a hned sa mi bude lahsie dychat.Cirka na teste je zase o malinko silnejsia ,uz mam treti den jednu znacku.
Vcrea bol mm stasne zlaty lebo davali vecernik v telke a krici na mna "podte sa divat.to musite uz teraz kukat" 😀 🙂 🙂 zaso som sa rano citila jak panicka dostala som kluce od auta ze nech nejdem pesi ale zajtra sa prejdem mam to do prace asi 3.5 km tak mensia prechadzka.
v praci mam uz sefku..no pohroma takze tu nakuknem dnes 😖 len obcas.

jarmulka
22. zář 2009

Holky prosím,poradíte mi ?????? Měřím si bazální teplotu ,pozoruji čípek a hlen .... Dnes jsem 11 DC - celkem můj cyklus trvá 27 dní. Celou dobu jsem měla teplotu na chlup stejnou - 36.7 °C ,dnes ráno se zvedla na 36.9 °C . Předevčírem jsem měla čípek měkčí,ale né měkký a včera už byl špatně dosažitelný,byl dost vzadu ale zdál se mi stále stejně měkký. A hlen jsem měla předevčírem jako lotion a včera ten bílek jak popisují nauč. literatury - hóóóódně elastický . Tak jsme se včera milovali,ale cca od 1 ráno mě šíííííleně bolelo břicho,takový divný tlaky - až do dnešního rána - do 8 hodin,pak to přešlo a teď už jen cítím,že to břicho je bolavější,ale nic hroznýho. Myslíte si,že už jsem mohla mít ovulaci??????? Že by vycházela na přelom 10 - 11 dne cyklu???? Omlouvám se za román,ale chtěla jsem napsat co nejvíce faktů

benjina
22. zář 2009

albao: no tak doktor se na to hned podívá, trvá mu to asi tak půl hodiny a pak by mohl říct výsledky, ten můj gynekolog nám řekl hned výsledky, ale to bylo tak orientačně a né kolik procent a tak, tak nevím zeptám se jestli tam mám počkat než řeknou výsledky a nebo si potom bude muset přijít manžel, ale to fakt nevím kdy by tam šel když oni jsou tam jenom do dvou a on pracuje do dvou, tak uvidíme.Jinak ani já jsem na začátku neuměla rozpoznat hlen protože jsem se tomu nějak nevěnovala a dneska poznám ovulku jenom díky němu protože to ze mě vysí opravdu jak zvýkačka, takže i kdybych si neměřila tak vím kdy je, protože u mě je to tak, že když skončí hlen tak hned je ovulka.

benjina
22. zář 2009

evina: no manžel je opravdu zlatoučký, jinak konečně si začni zvykat, že budeš mamina, kolik testů chceš ještě prosím tě počůrat. 😀 😀

benjina
22. zář 2009

jarmulka: no tak možné by to určitě mohlo být a tak můžeš patřit mezi ty které mají silné bolesti při ovulaci, jinak příští cyklus si můžeš koupit i ovulační test aby ti to potvrdil, ten si udělej před ovulkou, protože on ti ukazuje, že ovulka proběhne mezi 24-36 hodinami.Teda pokud to bude ještě potřeba. 😀 😀

albao
22. zář 2009

evina: si mi vzorom 😀 Krasne to stupa, skusim dohovorit svojmu telu 😀

jarmulka: podla priznakov to mohla byt ovulka uplne v pohode. Ale potvrdia to az dalsie namerane hodnoty.

benji: to tak pracovne hodiny lekarov aj mna obmedzuju. Niekedy jednoducho sa mi nechce v rpaci vysvetlovat " vite, asi mam vaginalny zapal, ... " 😀 😀 😀 Ale bolo by super, ak by to povedali hned. Ja osobne nerada cakam, neistota ma ubija. Ale cakanie je osud snaziliek 😝 😀

jarmulka
22. zář 2009

Holky,moc Vám děkuju!!!!!!!!! Jste zlatíčka!!!!!! 🙂 Mohla bych ještě jeden dotaz???? Zkontrolovala jsem čípek a je opravdu hodně vzadu a je o hodně moc menší,zkrátil se a taky jsem ,,našla,, toho bílkvého hlenu móóóc a ta elasticita!!!!!!! 🙂 - je to normální????

evina0
22. zář 2009

ben mam take lacne takze pohoda 2 za 1,30 eur a naco mi ostanu do buducna mam este 3 a neboj viacej nekupujem len chcem koonecne tu ciarku vidiet aspon taku silnu jak kontrolnu vies? stvrtok sa idem objednat k lekarovi aby uslo od meskajucej mrchy 2 tyzdne tak kazal. sestricka ma velmi dobre pozna tak mi poradi ci medzi tehulkami ci normalne na vysetrenie. 😉 a sefka bude KO ked je donesiem PN teda difam ze sa bude dat vybavit u lekara lebo zacinam sa citiet ako na kolotoci, a ako som pisal apraca aj prac doba nic moc,ledva s vyplazenim jazykom som to stihala ked som bola fit a naco tu budem makat za minim. mzdu ked mam moznost na PN aj s DNP ved si to platim vyse roka a este vraj stale musim tak preco to nevyuzit? aj mm vravi ze by ma chcel doma a aby som oddychovala aspon teraz na zaciatku. a mameste par objednavok na vyzdoby aj teraz piatok takze doma sa nudtit nebudem.musim sa nejako s lekarom dohodnut a mozno ani nebude treba a hned ma da na PN ked pokuka co bolo v minulosti 😉

mscat
22. zář 2009

benjina:aha..takže zas jsem o něco chytřejíš..fakt mě to vubec nenapadlo..myslela jsem,že prostě když jdu ráno na záchod už mi to ovlivní teplotu že tím může být vyšší.
tak super 🙂 děkuji..
takže si ted myslím trošku že ovu byla... 🙂

benjina
22. zář 2009

albao: no tak mě už je to celkem jedno jak to dopadne, profertil je na cestě tak i tak ho bude brát, prostě to mu neublíží.Stejně by jsme s tím nic nenadělali kdyby to bylo zlé, ale pořád věřím, že to bylo jenom těmi antibiotikami.Na jednu stranu by jsme aspoň věděli proč se nedaří a né jenom, že jsme oba zdraví a chce to čas. Doufám, že víš o čem mluvím. 😉

jarmulka: no tak v krčku se nevyznám, ale pokud tam máš ovulační hlen tak ještě klidně může být ovulka a nebo to může být ještě sperma ze včerejška. 🤐

evina0
22. zář 2009

albao ja som denne dohovarala a prosila aj ked sa to mozno niekomu bude zdat smiesne ale ja sa zato nehanbim.
vcera ked ma tak strasne bolelo brucho tuna v praci tak som sa bala presne som sa citila akokeby sa mrcha spustala stale som behala na wc ked som citila akokeby cosi slo a nic.ale navecer to preslo tak mi odlahlo. sestricka jedina vie okrem mm toto zatial tajomstvo a tesi sa so mnou dokonca mi vrevela ze sa nesmiem stresovat je to na prirode ak sa babeno nema udrzat tak radesj teraz ako neskor a mala pravdu 😒 aj ked to nerada priznavam ale je to tak.no verim MU ze ostane tam kde ma a lubime ho uz teraz 😵 😵

albao
22. zář 2009

benji: no hej, to je uplne na mraky. Vacsina ludi ti povie: uvolnite sa, to chce cas, ... 😕 akoby sme to uz nerobili 😝 Ale ona stastena si na nas zasadne, ja to VIEM! 😀

benjina
22. zář 2009

evina: i já si myslím, že nebude problém aby ti vypsal PN když ví jaké jsi měla problémy, jinak včera jsem šla okolo lékárny a tak jsem bojovala s tím, jestli zajdu koupit těhu testy, ale pak jsem to vzdala, to by byla velká náhoda kdyby to vyšlo, ale nebránila bych se, mám doma dost ovulačních tak to vyzkouším a pak bych si když tak koupila ten těhu. 😀 😀 Jinak Hcg stoupá ob den, tak nemusíš každý den, tak klidně počkej a pak už tam budou obě stejné. 😀 😀

albao
22. zář 2009

evina: prve materske obavy 😉 to ta caka este takych 20/30 rokov 😀 Ale tesim sa, ze zazraky sa deju 😉 😉

benjina
22. zář 2009

evina: přesně tak pokud se bábenku bude u tebe líbit tak zůstane a když by nemělo tak to opravdu neovlivníme, ale vím jaké máš asi pocity, já tohle mám a nejsem těhotná, když mám začít špinit a jsem před tím vlhká tak letím na záchod, že jestli jsem to už nedostala náhodou, ale tento cyklus jsem vlhká už od ovulky takže pořád lítám na záchod, až se mi manžel směje, že může vydělávat jenom na toaletní papír. 😀 😀 😀

albao: ano přesně tak, věta" nemysli na to ono to přijde samo" je opravdu na zabití, jak člověk co chce dítě na to nemůže myslet a ještě k tomu chodím na měření foliků na 12DC a pak mám hned na 13DC ovulku tak nemysli na to.A ovu hlenu mám na rozdávání tak mě to nutí myslet na to, ale pokud to nevyjde tento cyklus tak příští si dám do 12DC pauzu tak pár dní a pak budeme bojovat s bojovníčkama, vyzkoušíme to jinak. 😉 😉

albao
22. zář 2009

benji: no tieto pocity poznam, mam blizku kamaratku, co sa snazia 3 roky. Ziadna srand, aj ked chce byt clovek racionalny, pohlti ho to. Ale na to sme tu 😀 Keby som vysilovala, prosim prefackat 😀 😀

dzou
22. zář 2009

bre ranko moj dnesny graf...nic moc ... zacinam sa asi radsej pripravovat na mrchu...http://www.fertilityfriend.com/home/297b92

katkaajurko
22. zář 2009

ahojte baby - chcem sa spytat... myslite-ze je to problem-ked nejako stale sem tam spinim? ale fakt malo - jedna kvapka za den.... alebo som si dnes nasla taku ako keby jemnucku vlasocnicu cervenu na papieri... a spinila som aj minuly cyklus v obdobi implantacie moznej.... sa bojim co to je... ☹

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

benjina
22. zář 2009

albao: no tak na profackování jsme tady kolikrát víceré tak se neboj 😀 😀

drzou: prosím tě vždyt jsi teprve 6DPO tak na mrchu si tak týden ještě počkáš a může se toho změnit, nedělej ukvapené závěry.

benjina
22. zář 2009

katka: no tak někde jsem četla, že špinění v období ovulace a Ip je normální, ale toto tvoje fakt nevím proč je 😒 .Asi by jsi se měla spíš zeptat doktora čím to může být způsobené,já mývám špinění až po ovu.

albao
22. zář 2009

dzou: preco? vitaj v cakarni ... 😉 aj ja cakam, graf mam ako vzdy, nic eztra, ale stale sa teploty drzia pomerne hore, tak cakam.

katkaajurko: ja som mala raz krvacanie 4 dni po menstruacii. Normalne krvacania dalsie 3 dni. Vystrasilo ma to, ale gynekolog mi povedal, kedze je to len raz, a dalsie cykly ok, nemam sa trapit. Aby si vylucila moznost potratu (povedzme, ze patris medzi zriedkave pripady krvacania pocas menzes), tak si sprav test. Inak by som to pripisala hormonalnemu chaosu, stresu, namahe ... ak sa to zopakuje, tak asi sa treba poradit s gynekologom. 😉

katkaajurko
22. zář 2009

ja viem,budem tam musiet ist 😒

benjina
22. zář 2009

katka: no tak test by byl asi zbytečný vzledem k nízkým teplotkách, takže možná je to opravdu jenom výkyv, minulý cyklus to mohlo být IP, ale i tak by to mělo být jenom jeden den, tak fakt nevím.

albao: no já mám grafy pořád ukázkové a ani tak nic z toho, vždy ráno si přeji aby tam byla jiná teplotka než jsem zvyklá a pořád jsou tam ty stejné, takový stereotyp v BT 😀 😀 Jinak tento cyklus mě tak popíchává mezi pravým vaječníkem a maternicou, tak si dávám maličkou náděj, ale uvidíme jak to bude za pár dní. 😀 😝

katkaajurko
22. zář 2009

BT mam ale dole...tehotna nemozem byt predsa -a ja som mala silny menzes teraz....

akurat to spinenie a bolesti napravej strane prisli po juli - to som mala anovulak - sem tam sa objavia,potomustupia..a vtedy ked ma picha na pravej strane tusim aj potom trochu spinim-ale fakt len jednu kvapku... ja mam strach ze je to cysta-ze vtedy pri anovulaku - nepraskol folikul - a to tam zostalo..normalne by sa mal s mrchou vyplavit ja viem..ale ja mam podozrenie ze nie ☹

albao
22. zář 2009

benji: hod link! kolko si teraz DPO? Nadej zomiera posledna! 😉 😉 Tak pred 3 dnami som mala naozaj pocit,z e som v tom. Ale nejak ma to preslo. Takze si nerobim velke nadeje, ale nevzdavam to.

dzou
22. zář 2009

baby tak sa ukludnujem... a cakaaaam ja viem ze je este skoro..ale tak chapete ze som na nervy... 😀

evina0
22. zář 2009

ben moja ja som tiez bola od ovulky akasi vhka a cudovala som sa preco nemam hlien taky kremovy ako po ine cykly.potom sem tam bol hlien taky zltsi ako to mam popisat a sem tam sa stalo ze som si nasla na toaletaku akokeby bielkovy co som vedela ne zemoze byt a dalsia vec co mi nesla do hlavy ze ma odo ovulky pobolievalo v podbrusku nie stale len sem tam ale v minulosti som bolesti mala az pred mrskou a hlavne 1 den mrchy.a posledna vec co sa mi nezdala boli citlive bradavky stae nie orsy len bradavky na dotyk.ale kedze som neverila ze by sa mohlo zadarit som tieto veci prikadala ze sa telo zblaznilo ked ma normalny cyklus po liecbe vidis 😵 😵 liecbou to nebolo 🙂 🙂 a kedsom slabo spinila 6 DNPO tak som myslela ze mi asi cosi chyba ci sa rozbieha mrcha ale v piatok som chytila nervy na testy a povedala som si nic zato nedam ak cosi je s o mnou cosi na e´teste uvidim aked nie uz rezervujem tu laparku na 100 %
ben inak ja som prvy krat v zivote nsala pozitivny ovulancy test aj to ta ciarka bola slabsia nez kontrolna a ked som toto iste uvidela na tehu teste cely den som nechapala a triasli sa mi ruky.bola mi zima tak..

albao
22. zář 2009

dzou: velmi dobre chapame, ze si na nervy 😀 😀 Aj ja som 😎 Mozme si dat relaxacne cvicenie: nohy na stol, dlhy naaaadcyh, dlhy vyyydych ... 😉 Aj tak mi to nepomohlo 😀 😀 Cakanie je otrava 😀

albao
22. zář 2009

baby, vy tu opisujete hline a ja s av tom nevyznam. Bezim na WC, skusim to odhadnut 😀 😀 😀