Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

benjina
25. zář 2009

andzi: přesně tak a mě by jenom stačilo kdyby řekl, že ano miláčik když ti to udělá radost a uleví se ti tak tam půjdeme, vždyt jsem neříkala, že zítra jdeme.On si přečetl úryvek a hned z toho byl velký závěr.To víš, šel mi zklýzet úrodu na FarmVille a zrovna vyběhla odpověd od tebe, ale tak neměl si číst co mu nepatří.

katrin: ano já si neztěžuji na své teplotky, vždyt říkám ,že mám grafy ukázkové a stále nic z toho.Jinak já mám mrchu už při teplotě 37,1 takže nemůžeš brát, že když řeknu pokles na 37,2 že to nic neznamená, ale nemyslím tento pokles ten mě nechává chladnou, až když to bude na 15DPO tak začnu plašit.

andzi
25. zář 2009

baby, ja som sa dnes u lekára stretla s takou vecou...sedela vedľa mňa jedna tehotná a ja som sa jej zadívala na to veľké brucho a ona tak divne na mňa potom pozrela, že čo jej čumím na brucho, ale potom asi pochopila, tak sa usmiala. neviem, či ste sa s tým už stretli, nikdy som tehotným bruchá neočumovala.

chrobacek
25. zář 2009

salute já dítě nemám.. ale manžel ano .. a přitom ted se mnou má špatné spermie ... no život je svině

benjina
25. zář 2009

chrobacek a byl na kontrolním spermatu a zkoušeli jste ten profertil? 😉

andzi: i já koukám babám na bříško, vždyt je to také krásné jak v tobě roste ten maličký a i do kočáru jsem ujetá na maličké děti a každé tedy kamarádce šahnu na bříško když jsou těhotné a neuvědomím si, že jim to může být nepříjemné, ale já jsem takové hned všechno ošahat. 😀

salute
25. zář 2009

Chrobáčku,no tak já dítě mám ,ale s prvním maželem se kterým jsem byla rok ..ted už jsem 17 let s druhým a on dítě nemá ano život je svině já vím ,ale ty jak jsi psala jsi v pořádku a tak mít miminko budeš neboj se nic...my jsme oba zdraví a nic nic nic,,,mě už je hodně let je mi 36 a manžovi taky ,tak máme tak dva roky ještě a pak už to asi definitivně vzdáme...to ,že má tvůj manža špatnější sperma nevadí dneska už to není velký problém....neboj se nic

chrobacek
25. zář 2009

benji my máme asi 4 sperm. běhěm půl roku ... profertil nebral... bral multi macu a ted jsem mu nasadila další věci ....

salute dva roky je dlouhá doba .... to se povede nám oběma to nepochybuju 🙂

evina0
25. zář 2009

ahojte uz som opet v praci a uz mam cosi aj zarobene pre babenko rano som uz stihla poobliekat stolicky na velkuu svadbu 😉
dnes som uz len zmerala ,mam jeden jediny test a ten padne za obet zajtra a ocakavam ze mi tie kolajnice konecne vybiju oci 😀 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/22e8ed
ako som vecer pisala tak uz rodicia aj svokrovci vedia na nasom malom pokladiku ,mm stale do mna sparkal aby sme to povedali ze je to vonku. musel so pochvalit ale zatial to je potichu uvidime podla ultrazvuku ci je v poriadku a tam kde ma byt ale citm zmeny 😵 😵zatial nevraciam aj ked dakedy sa mi dvoha zaludok 🤐. ten drobcek ma dnes od rana stegli tam vo vnutri 🙂 😉 😉 zvlastny pocit teraz uz taky iny ako pred mrchou. uz nech ho vidime som cela nedockava.

evina0
25. zář 2009

ben krasny grafik len tak dalej 🙂 🙂
inak na 12 DPO s citlivostou 25mil som ja mala tienik slabulilinky ale mala no to bola znacka woman secret ci ako. 😉

benjina
25. zář 2009

chrobacek: no tak asi bych mu opravdu raději koupila ten profertil, vím, že je na to dost dobrých i zlých ohlasů, ale třeba by to zrovna u vás zabralo.Jinak se divím pojištovnám, že ho neproplácí nebo aspoň nepřišpívá, vždyť ho doporučuje každý lékař, protože to je takový asi jediný lék pro chlapy co má vysoké procento úspěšnosti.

Jinak teď mi volal manžel a dělal jako by nic, včera jsme se kvůli tomu nebavili a dneska ticho po pěšince, miluji tyhle jejich přednosti. 😀 😀

chrobacek
25. zář 2009

benji..... ted bere vrbovku, eregmu max, selenzinek, vitamínE, ženšen, kyselinu listovou ... tak ještě profertil to by mě zabil 🙂))))

evina já mám vždy z tebe radost když tě vidím 🙂)) jsi taková moje naděje že se nám to taky povede

benjina
25. zář 2009

evina: no tak to víš, manžel se chtěl pochlubit oni ty chlapi neumí chvilku držet jazyk za zuby.Jak krásně svítí ty tt při tvém nicku je to krásné.No tak uvidíme jestli něco ukáže, ale pokud je IP dneska tak tam nic nebude, ale vem to čert.Prostě zkusím a pak vám řeknu co tam bylo a nebo nebylo.Já mám nějakou značku o které tady asi nikdo ani nepsal, ale paní lékarnice tvrdila jak je velice spolehlivý, tak jí budu hold věřit. 😀 😀

benjina
25. zář 2009

chrobacek: no právě složení toho profertilu je super a má to v jedné tabletce, mě by zabil kdybych mu dala tolik léků jak ty dáváš tomu svému.Když viděl tu kapsuli profertilu tak říkal, že jak je velká, ale papá to pocitvě až se divím on dost zapomíná na léky, ale tohle bere se zodpovědností. 😀 😀

chrobacek
25. zář 2009

benji já vím, ale mě připadá, že v profertilu toho moc není .. .nizké dávky toho ečka atd... přijde mi lepší to kombinovat víc věcí ,.... v eregme je i maca, koenzym q10, l aginin spousta bylinek... to v profertilu není

benjina
25. zář 2009

chrobacek: nepřemlouvám tě, jenom obdivuji toho tvého, že to tak poslušně bere,Jinak jsem byla na záchodě a mám tam takovou maličkou kapku výtoku zbarveného do světlo hněda nebo růžova, tak už zítra přijde zase paní špinící a všechno je už v háji.No co se dá dělat.U mě to nebude jako u eviny špinění v důsledky IP. 😖

chrobacek
25. zář 2009

benji po dvou ivf a jeho spermiogramu si nedovolí odmlouvat 🙂)) nemysli si že je nadšenej ale řekla jsem mu že to bude jíst a vůbec se nemá snažit odmlouvat !!!!

salute
25. zář 2009

chrobáčku a vám nezbyli mrazáčky,?Já jsem měla 3o vajíček ..velká úroda a pak mi dali 8 zmrazit ,ale nic...měla jsem krátký protokol...ted na jaro jsem zvědavá jak to bude už nemám nic všechno budu muset znova...pokaždé mi zaváděli tři mimísky....

chrobacek
25. zář 2009

salute ne ani jednou ... prostě je asi chyba u nás obou nebo já už nevím

chrobacek
25. zář 2009

asi to chce změnit car ....

evina0
25. zář 2009

chrobacek prajem Vam to aj Benji, proste vsetkym cakajucim maminkam. netreba sa vzdat nikdy nech to stoji nervy,cas, prachy,obetovanie proste vsetko co treba ale prvorade je mat psychiku v pohode a netlacit na pilu. je dovolene mysliet nato no neprehanat to. aspon takto sme to mi vravili tento mesiac.vytiahli sme bicykle hadam po roku a sli do hor na cykloturustiku.dala si poharik dva slivovice nie ako v minulosti ze nechem co ak..ak sa to stane zenska intuiciu to povie a ked nie meskajuca mrska to da vediet.ale mi co svoje tela pozname ako hodinky aj hlien a BT to zistime skor 🙂

benjina
25. zář 2009

evina: no tak to já si už neodepírám ať se to týká čehokoliv, dřív jsem se bála a teď už ne, jak nebudu těhotná začnu chodit cvičit a žít a né jenom sedět doma, už mě to nebaví, sice nemám práci, ale to nevadí nějak bylo a nějak bude. 😀

evina0
25. zář 2009

ben spravne myslenie netreba sa len tymto zaoberat by sme osaleli len riesit babo a nic viacej.jasne ze treba tomu pomost a trafit plodne dni a ostatne je na prirode ako sa zachova 😉

evina0
25. zář 2009

ben akouart som si vsimla ze mam akoze termin 1 juna na den deti 😀 😀 😀 to je sranda a nahoda

benjina
25. zář 2009

no tak vidíš pěkně to oslavíte porodem no dobré 😀

Máte někdo zkušenosti s ovulačním testem a těhotenským testem naráz.Jestli jste zkoušeli jak ukazují.Jestli je třeba ovulační silnější než těhotenský a ukáže dřív.Moje švagrová to dělala a myslím si, že měla ovu test silnější než těhotenský, ale nejsem si jistá. 😀

salute
25. zář 2009

ovulační testíky ukážou čárky dvě pokaždé ...ještě po umělku jsem si taky dělalatt a byl krásný ,ale asi jenom dva dny ..to byla nádhera ted už je jenom bílo...holky ještě mě napadlo jediné co za ty léta nemám udělaného je laparka!!myslíte ,že tam by mohl být ten problém??jinak nikdy jsem nemarodila po gyneg.stránce vše v pořádku ..žádné záněty ,operaci nic

benjina
25. zář 2009

salute: no tak to s tebou až tak nesouhlasím s ovu testy, protože mě ukazuje dvě čárky, tak tři dny během ovulace a pak už nic, ale to záleží na každém jaký má vysoký hormon LH

salute
25. zář 2009

benjínko já to zkoušela a ukazují mi pořád ,ale ta druhá čárka je slabší...právě aspon jen tak malinkou radůstku jsem měla z těchto testíků a říkala jsem manžovi ,že takhle aspon by měl být test těhotenský ,ale ...to bych si jí tam musela namalovat tu druhou...

benjina
25. zář 2009

salute: no tak já bych také brala aspoň takového ducha jako mi ukázal předchvilkou ten ovu test, nudila jsem se a zkusila aspoň ten.Mě ukáže až tak dva dny před ovulkou druhou čárku a pak v den ovulky jsou stejné čárky a po ní je ještě taková slabší a pak už právě nic.Ale i simib mi minule říkala, že ona tam má tu slabou také pořád, ale asi opravdu záleží na těle, minule psala syll, že ona ovu testy používala místo těhotenských a pak si až koupila těhu a potvrdilo se jí to, ale to jenom tak ze zvědavosti. 😀

benjina
25. zář 2009

salute: přemýšlela jsem nad tvojí otázkou a pokud jdeš na IVF tak tam ti uloží to vajíčko přímo do dělohy tak to by nemělo mít co společného s vejcovody co se zkoumají při laparce ne. 😉 Tedy apsoň podle mě.Moc se tomu nerozumím.

salute
25. zář 2009

benjínko tak tak já vím jenom si pokládám pořád otázky proč nám to nejde!!!ptala jsem se na to hned v caru a říkali mi ,že i kdybych měla srůsty atd,tak ,že umělku to nevadí ...nevím snad se dočkám ...no vidíš tak tam máš ducha??hihi tak třeba bude i na těhu testíku ..kéžby vid,?,ale třeba tam bude!!!

albao
25. zář 2009

salute: moja kamoska ma cerstvu 40 na krku a po dllych rokoch cakania ma po umelom krasne 5-mesacne brusko 😀