Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
14. srp 2012

@lagunasa moja, ty mavas ovulku vzdy takto? a ty sa chystas na aky vyletik? a neboj urcite to nejak dotiahnete 🙂 uz sa vam to blizi :D

tynamartina
14. srp 2012

@zuzanka9999 a kedy ti vychádza termín?

moni1007
14. srp 2012

@lagunasa nestrasis, ja mam teplotu na mrchu, takyupri ktorej vzdy dostavam, takze ja viem ze pride, aj ked je divne, ze som nemala uz rano.... a inak, cely cas myslim na to, ze je to presne ako si to ty mala, spinenie a potom mrcha. preto som aj pisala bordulke, ze mam pocit, ze ked sa mrcha spusti, tak si to naplno uzije, ze zo mna naraz vsetko vyjde a budu brutal bolesti 😒
ale zas som sa aj zlakla, ci tam nemoze byt aj nejaky problem, napr ako @bordulka posledne cykly v obdobi mrchy len spinila. aj ked najradsej by som bola za variantu ze mrcha nepride a rano stupnem, ale to by bol zarak... no ja aj ked som chodila do skoly, tak som takto menila zaclony, samozrejme, nie kazdy mesiac, kedze sme skoro cely mesiac neboli doma, ale mam rada, ked mi to tu rozvoniava a ked zmenim zaclonu, tak mi je ta zmena prijemna 😀

bordulka
14. srp 2012

@lagunasa pekne si si vybrala... Rebeka sa paci aj mne, ale Dominika uz v rodine mame... 🙂 myslim,ze aj moni chcela dominika,alebo dominiku 😉

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no teraz robi v ruzomberku. ale celkovo robia vacsinou v Ba. 🙂 no ani mna tu nema kto zohriat aj mne je zima 😀 😀 😀 neboj, nestresuj 😉

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 moja, radsej to s mojim spinenim neporovnavaj, lebo tvoje je nieco uplne ine 🙂 ty si mala ovulku, takze mrcha by mala prist normalne, u mna tie ovulky boli otazne, pretoze ja mavam malo progesteronu, preto aj tie teploty su take nizke... keby bol vyssi progesteron, tak by prisla aj normalna mrcha (keby som brala napr. duphaston), takze tvoje spinenie je bud predzvest mrchy ( s cim nepocitam) alebo len uhniezdenie - s cim by som bola spokojna :D

moni1007
14. srp 2012

@bordulka dobre si pamatas som chcela Dominiku a Lukáša 🙂
@lagunasa

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no nechcem to jasne porovnavat, len ma to napadlo, ze co ak sa mi ta stitka zhorsila a takto sa top prejavilo, ze nebudem mrchovat normalne... 😒

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 ja by som ta aj zohriala, ale vyzeralo by to divne 😉 ja som mam velmi rada chladno a som otuzila 😀 ked vsetci chodia vo vetrovkach, ja sa vyberiem v tricku 😀

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 moja, co "nepotrebujem" si zapamatam, ale nevyhnutne si nepamatam 😀 ale snazim sa nemat pri tebe hosypa 😀 😀

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no moj sa uz smial ked sme si spolu zacali smskovat, ze sme ako milenci 😀 😀 😀 😀 no ja mam rada teplo na byte, aj teply kupel, ale zas nemam rada horuce pocasie 😝 😝

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 moj uz tiez vyzvedal s kym si to pisem 😉 som mu povedala, ze s frajerom tak ze ta mam pozdravovat 😀 a vy si tam ako kurite? sami,alebo v celej bytovke?

moni1007
14. srp 2012

@bordulka sami si kurime 🙂 ale nechcem uz kurit, lebo tato zima bolu chladna tak sme vela minuli a ak ma byt aj tato zima taka, tak musim teraz setrit, ale fakt tu je kosa 😝 tak ze frajer pozdravuje manzela 😀 😀 😀

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 no ved aj my sme teraz spalili vela plynu a to sme mali aj trosku dreva... takze cakame v septembri vyuctovanie :( ale uz budeme vediet ako na to a snad sa nam podari usetrit na nejaku tu dovolenku 🙂 vcera sa ma mm pytal, ci by som s nim isla do pariza :D asi chce machrovat ze tam uz bol...

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no my sme nemali na radiatoroch tie somarinky na regulovanie, tak sme nemohli zavriet radiatory, nech sa napriklad v spalni nekuri, tak tento rok to bude snad lepsie 😀 no vidis aky je ten tvoj pozorny, snad vam aj nieco vyjde, bud ta chata, alebo ten Pariz 🙂

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 a uz tie somarinky mate? 🙂 my ich sice mame, ale neda sa s nimi ani pohnut :D a ja mam tiez rada zimu v spalni, preto tam spim a mm v obyvacke 😀 len dufam,ze si na to moc nezvykne... a neboj, chata vyjde urcite, uz teraz to ma zarezervovane, to by si nenechal ujst... a ten pariz ma tak nelaka, skor by som sla k moru..

moni1007
14. srp 2012

@bordulka hej, hej mame, dali nam ich predchadzajuci najomnici, lebo oni ich niekde zapatrosili, tak nam dali nove 😝 len skoda, ze az po zime... no my tiez v spalni mame radsej chladok 😀 aspon sa mozme viac tulkat a lepsie sa nam spi 🙂 jaj, tak jednu dovolenku uz mate zajednanu 🙂

moni1007
14. srp 2012

@lagunasa
@bordulka
@mattuliatko30
no tak uz ma boli podbrusko, za chvilu je to tu.. novy zaciatok 😀

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 tak hovoris, ze ste sa celu zimu netulkali, lebo vam bolo moc teplo :D a to bude taka dovolenka, ze ja si ju moc neuzijem... odmala mam strach z chát, resp. vsetkeho v lese, alebo pri lese... cez den ako tak vydrzim, ale noc bude kruta... a urcite si ma mm ani vsimat nebude, budu tam jeho kamarati... tak snad mi to potom vynahradi.. a vy kam pojdete na tu chatu?

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 paci sa mi ako si to nazvala, nie to, ze ta boli podbrusko :(

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no tulili sme sa,ale nie tak akoby tam bola zima 😀 😀 😀 😀 jaj, no tak bude zas mozno viac sranda. ked vas tam bude viac... no my ideme tu do jednej dediny, je to vlastne chata po tatovych rodicoch, ale nechala si ju jeho sestra. oni tam travia kazdy vikend, a teraz idu na dovcu, tak ze tam mozme ist a ked nie, tak este mame jednu vplane, len neviem ci ta nebude obsadena, zbojnujem chatovacky 😀

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no co uz. ved som to cakala 😝 aj ked ste mi verili a vkladali do mna nadeje 😉 len nam sa asi ten zaciatok posunie o jeden mesiac, len teraz rozmyslam, kedy ist k zenskemu, vychadza mi to az po tej chate a to bude uz po ovulke asik, ale vsak to nevadi, snad ma objedna na HP a mozno mi este pobrdi ovulku 🙂

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 moja, sme sice rozdielne, ale mam pocit, ze si moja osudova zena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tu chatu mate fajn, aspon za nu neplatite velke prachy a mate to blizko domov, keby nahodou nebol ohnik :D a veru, ja som do teba vkladala velke nadeje, a stale pretrvavaju... a ak pojdes k dr po ovulke, tak ti zbytocne bude brat krv, iba ak na HCG 😀

zuzanka9999
14. srp 2012

@hanya1 je to dost pravdepodobne skus si urobit na 10 dpo testik 🙂budem drzat palceky

moni1007
14. srp 2012

@bordulka nemyslela som, ze mi hned bude brat krv, skor ze ma objedna na HP 🙂 lebo keby som tam isla teraz po mrche, aj tak by mal objednal az na 3 az 5 den mrchya teraz pocas mrchy to je zbytocne, urcite by ma chcel pozerat... tak si necham este taky volny cyklus bez merania, sledovania, taky dovolenkovy a mozno ak bude sexik sa aj zadari. a potom na konci pred mrchou pojdem k nemu, 🙂 no moja, toto uz je mrcha isto. tak uz nevkladaj nadeje, jedine do dalsieho cyklu 😉 aspon sme zacali spolu 😉

zuzanka9999
14. srp 2012

@tynamartina jaaaaaj tak uvidis hlavne nech to je zdrave. podla tehotenskej kalkulacky mi to vychadza na 23.4.2013:) bola by to sranda lebo 21.4.2013 mame prve vyrocie svadby 🙂))) ale este uvidime este mi ani nemeskaju. som zvedava ci budu meskat a ak ano tak tyzden po meskani volam dokimu.

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 ja viem,ze si to takto myslela 🙂 to mas ist aj na rocnu prehliadku? moja drzim palce nech sa zadari a tej mrche povedz, nech strati tvoju adresu 🙂 ale zase ma potesilo, ze ideme spolu 🙂 moni, musim do sprchy, budes este potom tu?

moni1007
14. srp 2012

@bordulka ak mam byt, tak budem 😀 😀 😀 nie na prehliadke som bola na jar... ale tak ktovie ako to bude 🙂 nemohla som ta v tom nechat samu 😀

tynamartina
14. srp 2012

@zuzanka9999 no tak to bude krásny darček na výročie svadby 🙂 . Nepridáš sa k aprílovkám do súkromky?

hanya1
14. srp 2012

@zuzanka9999 ok urobim a dam vediet 😉