Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 moja, tak bud 🙂 ja sa posnazim co najskor prist,ok? 🙂 a uz sa ti spustila normalna???

moni1007
14. srp 2012

@bordulka akurat som bola wc a nic.... nechapacka... dnes strasne chodim cikat asi od zimy, tak som tam stale alebo ze by zo zvedavosti sa mi aj cikat chce? tak ja si zatial pradlo poskladam

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 moja,no som zvedava na tu tvoje nechapacku 🙂)) ja by som ti tolko priznakov nasla... ale nejdeme sa teda balamutit... ale ak pride mrcha, tak ty budes uz asi 1dc zajtra :(

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no vyzera to tak, ze hej a tak som chcela ist do toho s tebou, ked uz musim... no uz sprchnuta? ja uz mam tiez skoro doskladane 🙂

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 som mohla este pockat... alebo? radsej v tom ostanem sama 😉 a ty bud za nas tehu, dobre sme si to rozdelili,nie? a uz som sprchnuta, aj ked by som mala este riad umyt, ale ked dlhsie stojim,boli brucho .... a zajtra sa zase k tomu nedostanem :( prideme az vecer s mm, takze taham cely den, snad sa tu zajtra stretneme

moni1007
14. srp 2012

@bordulka moja, tak som tomu dopomohla, dala som par brusakov 😉 😉 tak sme v tom spolu, spustila sa uz krvicka 😝 no ja tu mam tiez nejake riady, ja si tu necham uz na zajtra, dnes sa mi uz nechce... uz som sa uvelebila na gauci, tak uz sa nehnem. tak zajtra zas cely den? no snad vecer tu budem 😉

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 moja, dufam,ze sa takto "neriadis" kvoli mne :( co ak si tehu a tie brusaky sposobilo nieco ine... ja uz tiez velebim a drtim rozok :D takze budu zase bujne sny... a zajtra rano idem k tomu dr a potom hned do prace a taham do siestej, no kym pridem domov, tak bude nieco pred siedmou... :(

moni1007
14. srp 2012

@bordulka moja, nie... len mna uz to podbrusko dost boli, citila som ze je to mrcha, zbytocne to natahovat a robit si nadeje. a neboj tych brusakov s tym mojim brusiskom som vela nepsravila 😀 😀 😀 potom som sla na wc na velku a uz to bolo 😀 😀 tak ak budem mat cas, tak tu aspon kuknem. ok? alebo ti poslem sms, ja mam predplatene, tak ti mozem kludne napisat 😀 zajtra dobre pochod 😉

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 moja o chvilu tu riadne odpisem, len musim mm hlavu premasirovat :/

moni1007
14. srp 2012

@bordulka prid aj mne 😀

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 joj, jeho som rychlo odrychtovala 🙂 lebo to nerada robim... ja sa rada necham masirovat, to ked pridem k svokrovcom, tak sa striedame, koho bude svokra skor masirovat :D to je uplna pohodicka... tak naozaj sme v tom spolu? a ty mas aky program v telefone? inak ja som uz rozmyslala, ze by som ti niekedy aj zavolala, ale sa hanbim 😵

moni1007
14. srp 2012

@bordulka 😀 😀 😀 😀 😀 si ma rozosmiala, kludne mozes 😀 ako tebe sa smejem,ale ja som taka ista 😀 😀 😀 no ja mam len sms predplatene a potom len to co prevolam si zaplatim, kedze ja vela nevolam, mala som nekonecne hovory plus sms ale to som si uz nedavala, kedze uz nechodim do BA 🙂 a tvoja svokra je maserka? no ja zboznujem,ked ma moj masiruje, ja mu nerada masirujem chrbat, nikdy sa mi nechce, ale ked ma polozenu hlavu na mojich nohach tak len tak hladkama prstami tak pritlacama to marad, mojko kkeby bol doma, teraz mi prislo smutno 😒 no bolo par kvapiek krvicky, ak to neskonci tak ako v pondelok, tak som dnes 1Dc ale brusaky sa mi uz robit nechce 😝 😝

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 neboj, raz sa prekonam a zavolam ti, snad si budeme mat co povedat 😀 😉 svokra nie je maserka, ale ma dobre ťahy... jej sestra zase naprava kosti, resp. vyciti, ci mas nieco vyskocene, prasknute a pod., maju v rodine dar dotyku 🙂 ja mam tiez rada ,ked ma masiruju, ale ked mam ja tak sa mi nechce, to uz musi byt... minule som mojho dost dlho v posteli masirovala a dostala som aj kompliment, ze "mi nehovor, ze si sa to nikde neucila, ved masirujes lepsie ako vyuceny maser" :D moja a nebud smutna, o chvilu je milacik doma a budes si ho naplno uzivat... moja, brusaky uz nerob, daj si radsej vinko 😉

moni1007
14. srp 2012

@bordulka keby som otvorila vinco, tak ho nevypijem a zbytocne ho vylejem, ak nik nepride. a vobec nemam nan chut, je mi luto ho otvarat, aj ked mame taku malu zbierocku, cize jedno by nechybalo 😝 no aj ja by som chcela mat niekoho taketo v rodine,aj ked aj moj mi celkom dobre robi masaz a moj ma tiez chvali 😀 ale tak snad si budeme mat co povedat, si myslim... joj, si prezeram MS a zistujem,ze by som si tu stranku mala zablokovat. objavila som dalsiu uzasnu vecicku 😀 😀 😀

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 no to aj u nas je tak, to uz musi byt, ked si otvorime vino, ja vela nevypijem, mne staci jeden poharik 🙂 a my mame zbierku sampanskeho :D a moja, myslim, ze tebe staci mm, ked tak dobre masiruje, asi by som mala prist aj ja, nech posudim :D a MS je aka stranka a aku vecicku si objavila?

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no jasne staci mi aj mm, ale ked on je casto prec. na modrej streche http://www.dekorstudio.sk/www-dekoracie-sk/esho... skvele by sa mi to hodilo do spalne, nechces mi kupit na jeziska? 😀 😀 😀 tak my si otvorime raz za cas, ale dam si jeden pohar a medzitym mm dopúije ostatok 😀 😀

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 moja ale ked pride, tak ti to snad vynahradi 🙂 vidiet, ze tam moc nechodim :( a mala by som... nech viem, co je trendy, ale potom ma to mrzi ze nie su prachy... a ty chces, aby som ti kupila taky drahy darcek, ked ty vyhras loto a ani moj podiel mi nedas? 😀

zuzanka9999
14. srp 2012

@tynamartina moja este chcem vydrzat kym prezijem tento tyzden,lebo neviem ci som ti to nespominala ale vo februari sommala samovolny potrat este skor nez som stihla ist na prve vysetrenia. pozitivne testy predmrchou a potom prisla. mrchu by som mala dostat cca stvrtok tak chcem vydrzat. nie jeto divne ze tak skoro pred mrchou uz mam pozitivne testy????

zuzanka9999
14. srp 2012

@hanya1 oki som zvedava a kolko sa snazite?

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no vsak to, ze ked by boli prachy, tak by mi tu strechu netrebalo zablokovat, ale kedze prachy nie su tak by to bolo vhodne, no veru, snad mi to vynahradi, sa normalne uz teraz naho tesim 🙂 no ved ty stale s tym podielom otravujes, tak ti ho teda niekedy poslem 😀 😀 😀

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 urcite vynahradi, skoci na teba hned medzi dverami 😉 moja a kedy mi ho posles? resp. v akej forme? 😀 ozaj, ma napadlo, koho si date s mm krstnych vasho baba?

moni1007
14. srp 2012

@bordulka nie. moju sestru, urcite. dovod napisem v IP 🙂 no veru posledne razy ked ppriiel domov, tak vzdy sa nevedel dosexikovat 😀 😀 😀

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 oki moja, tak uz len aby bola ovu prave vtedy, ked pride domov 😀 😀

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no ak sa neposunie tak to vychadza na stredu, tak neviem veru,ale tak skace, takze nejaka nadej je 🙂

lagunasa
14. srp 2012

@bordulka no zatial som ju mala bud 14dc a teraz posledne 13dc .... tak z toho odhadujem. a na aky vyletik? no 25.-26. mame celoslovenske stretnutie westikov pri Zvolene. tak tam idem s nasimi havkacmi. priatel nemoze lebo pracuje. budeme spav v teepee 😀 uz sa tesim.

lagunasa
14. srp 2012

@moni1007 aha. no mne sa veru spustila riadne a aj ma dost dlho brucho bolelo a vynimocne teraz cez mrchu aj krize co predtym vobec. takze zase nieco nove. ale uz mi to konci co je super.
samozrejme ze ti zelam aby si zajtra stupla a bolo to tehu!!!!!! ale zaujimave ze si ju este nedostala...... uvidis co zajtra .....
no a my nemame veru tolko zaclon. mame len tie co nam vysia 😎 . a pri nasich psoch by som dlho tu vonu aj tak neudrzala. teda nie ze by smrdeli ale napriklad ked si prdnu tak je po voni 😀 ale nevymenila by som ich veru za zaclony 😎
akurat sme sa vratili z vencenia. boli sme 1.5 hodinky s nasimi ostatnymi psimi kamaratmi. dufam ze budu spat ako zabiti 😅

lagunasa
14. srp 2012

@bordulka no my Dominika este nemame takze moze byt. a povodne som mala vybrate mena pre dievcata Ela, Ema, Lea ale zistila som ze uz su nejake moc komercne a Rebeku nepoznam ziadnu. okrem toho mi na vyske chalani hovorili Rebeka, ze som taka ubrblana tak ma to tak napadlo a potom mam este v zalohe meno Eliska. a k Dominikovi mam este v zalohe Oskar .

lagunasa
14. srp 2012

@moni1007 aj ja zboznujem chaty ale veru zatial nejak neni s kym tam ist a ist tam len dvaja to je nuda .... a aj tak vikendy ma priatel obsadene .... 😖 ☹

hanya1
14. srp 2012

@zuzanka9999 len 2 mesiac 😉

zuzanka9999
14. srp 2012

@hanya1 to ste este na zaciatku prahem vam to, my rok presne;)