Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

marosusu
20. kvě 2013

@trish22 no prvy cyklus merania som mala 9 dni tak 2 cyklus som nejak nemerala ale bol dlhy tiez iba 27 dni a teraz toto,..,a preco to je zlee hmm

sarriku
20. kvě 2013

Ahojky děvčata, jak sdílíte ty grafy prosím?

trish22
20. kvě 2013

@marosusu no lebo vajko sa ti nestihne zahniezdiť. ideálna dĺžka luteálky je 14 dní. Ale keď máš aspoň 12 už je to celkom o.k. U lekára si bola? Vie o tom že máš krátku luteálku? Lebo na to by ti mohol dať duphaston aspoň. A ten ti krásne predĺži luteálnu fázu a pomáha aj pri udržaní plodu.

ceresnicka10
20. kvě 2013

www.fertilityfriend.com/home/3ab8ae/ tak ja dnes zahadny pokles:(tak asi tiez nic z toho tento cyklus...Ale v noci spm si dala tabletku tak mozno z toho no uvidi sa dalsie dni

marosusu
20. kvě 2013

@trish22 chystam sa po MS na preventivku takze urcite budem hovorit s dr o tom,..,a ja este kojim v noci tak moze to mat asi nieco spolocne,.,. 😒

trish22
20. kvě 2013

@marosusu ahha jasne. To som nevedela ze este kojis 🙂 to je super. Pekne dlho. Samozrejme potom tie hormony pracuju inak. 😉

zora256
20. kvě 2013

@huncut
@tahivka Ahojte baby!
Ja viem,že je lepšie ke´d vzačiatkoch odíde ako pozdejšie,ale problém,je vtom,že muž nemá spermie ok :-/ a neche proti tomu nič robiť,takže asi mať ´dalšie ani nebudeme :-ú práve kvôli mužovi,nezdravo sa stravuje a nieje ochotný ani vitamíny brať...Takže mi je oto ťažšie,podľa neho ak máme mať druhé tak bude i bez vitamínov :-/
@trish22
Ahoj!A čo ti povedal lekár alebo si nebola?Tvoj muž je ok?Alebo berie niečo?

marosusu
20. kvě 2013

@trish22 hej hej ja som si vedoma len som myslela ze sa podari aj cez kojenie babo tak uvidime co povie dr na to 🙂 a dakujem

sarriku
20. kvě 2013

Ahoj holky, dneska jsem ráno jsem kontrolovala čípek, byl tvrdý a uzavřený, ale z pochvy jsem vytáhla bílkový hlen. Je možné, že jsem už měla ovulaci a něco tam ještě ulpělo?

trish22
20. kvě 2013

@zora256 zajtra idem k dr. a poviem mu o tom. ale viem čo mi povie. už som to mala. bol to mikropotrat a tým to celé uzavrie. po prípade mi dá duphaston. 😒 môj mm je o.k. Boli sme teraz na spg. Ale i tak mu dávam aspoň Macu. 😅

mariankamk
20. kvě 2013

@sarriku tazko povedat, BT teraz merias? na akej stranke si zapisujes teploty?

sarriku
20. kvě 2013

@mariankamk Ahojky, vkládám graf. Stoupání mám vždycky hodně pomalé.
Musela jsem vyfotit obrazovku a pak snímek oříznout😀 Nevím, jak se ty grafy sdílí.

mattuliatko30
20. kvě 2013

@trish22 no veru...zase príde isto v strede týždňa...čo moc nadšená nie som..minule bola slabučká..tak teraz čakám riadnu smršť... :((( to zase bude... ale nejako snáď zvládnem...čo narobím....dávam tomu tak jeden , dva dni... 😖

tahivka
20. kvě 2013

@mattuliatko30 @marosusu @mariankamk @trish22 ...tie poklesy sú určite tlaková níž :D čo som tak zbežne pozrela, tuším sme dnes všetky klesli, okrem @sarriku 😀 Hrozné - raz si želáme "Klesaj, klesaj!" a potom zas "Stúpaj, stúpaj!" Už sa nečudujem tým naším chlapom, že majú problém porozumieť ženám 😉

mariankamk
20. kvě 2013

@sarriku ten krcok sa este moze zmenit, vyskusaj si kludne viac dni po sebe, viackrat do dna, ci je krcok rovnaky alebo sa zmeni... dost nan vplyva, v akej polohe ho skusas, ci si pred alebo po malej/velkej potrebe...
v tomto pripade daj radsej na hlien, ak ho mas este plodny, snazte sa, ked je chut...
verejnu linku si vygenerujes cez Sharing - Home Page Setup... ak nebudes verejnu linku chciet dat sem, iba obrazok, tak sa ti tiez bude lahsie robit z verejnej linky - staci len obrazok ulozit do pc, v skicari otvorit, ulozit s priponou jpg a das sem. nemusis orezavat obrazovku a pod.

mariankamk
20. kvě 2013

@tahivka vidis, takto som na to nepozerala, je aj v predpovedi na dnes tlakova niz? 😀

zora256
20. kvě 2013

@trish22 Ahoj!No práve :-/ Ja som Duphaston brala do marca tohto roku od vlaňajška a v marci mi povedal,že mám brať Inofolic a aj to 2x denne a vyjde jeden mesiac na 50eu :-/ a toľko nato nemáme,ale u nás je problém aj u muža nad macou aj ja uvažujem,len enviem ako muža nahovoriť aby ho do seba dostal...A koľko sa má brať denne z neho?

tahivka
20. kvě 2013

@zora256 S tvrdohlavým chlapom je to ťažké 😠 ale v tomto sú asi skoro všetci rovnakí - akonáhle sa jedná o ich "mužskú pýchu", nedokážu sa cez to prehrýzť. Aj ten môj bol v panike ,keď som mu zahlásila, že od leta ideme behať po lekároch a hľadať pomoc u nich. Tak sa, chudák, vystrašil, že ledva mi skončila ms, už bol na mne 😀 a nezliezol, až kým som nezahlásila, že je po ovu 😵
Ja už som od dokyho doma, zobral mi krv, ale na sone nič nebolo vidno 😒 Len, že sliznica je vysoká a uvidíme v piatok. Žiaden dufík, žiadne lieky, len čakať, ako sa to bude vyvíjať. Keby mi aspoň tá BT tak veľmi dnes neklesla, takto budem ako na ihlách...a od včera večera mám divné bolesti v oblasti vaječníka a smerujú do stredu bruška. No ako som ráno vravela, treba brať všetko pozitívne, ak to má vyjsť, vyjde to, ak nie, nič nie je stratené - pokusov máme dosť (snáď).

tahivka
20. kvě 2013

@mariankamk kvôli Tebe som vygooglila predpoveď, ale tam hovoria o výši 😕 No ak to písal pán Ilko, tak je dnes presný opak 😀 http://www.meteo.sk/predpoved-pocasia/europa/sl...

zora256
20. kvě 2013

@tahivka AHoj!
TAk to máš ešte ok aj tú bt 🙂Neboj budeš vporiadku 😉 A krv Ti nebral lekár?A už Ti mešká ms,či ešte nie?

sarriku
20. kvě 2013

@mariankamk 🙂 Ahojky, děkuji. No právě že včera byl měkký a vysoko.
Teď jsem se byla vyčurat a ještě jsem ten čípek zkontrolovala.
Zdál se mi měkkčí než předtím, ale je obklopený lepkavým spíš krémovějším výtokem, trošku krupičky bílkového, ale nenatahují se a když zmáčknu mezi prsty, objeví se lepkavé bílé kapičky. Promiň za naturalistický popis, bez něj by to ale nešlo.

mariankamk
20. kvě 2013

@tahivka podla SHMU bola vcera tlakova niz nad SK, tak mozno BT reaguje dodatocne 😀

mariankamk
20. kvě 2013

@sarriku skus si nahmatat dvoma prstami (ak ti to nebude robit problem) presne vchod do krcka maternice a koncekmi prstov nahmataj hlien odtial...
totiz, ak hmatas iba vokoli krcka, tam sa s cervikalnym hlienom moze miesat aj ten posvovy, preto to moze byt aj skreslene tak, ze sa zda, akoby si uz plodny hlien nemala alebo ze sa zacina kazit...

tahivka
20. kvě 2013

@zora256 ťažko povedať, či mešká, či nie 😒 po MA som mala len dve ms - jednu s 35 DC, druhú s 26 DC, no predtým to bývalo okolo 28 dní, takže by sa dalo povedať, že som už po termíne (dnes 30DC) Krv zobral, ale výsledky s betaHCG najskôr zajtra alebo v stredu, zavolám si tam (ak sa dovolám, to je vždy problém). Vraj v piatok by už aj mohlo dačo byť na sone vidno, tak uvidíme...no to by muselo byť HCG až okolo 1 000 a myslím, že tam asi ešte nebudem (som cca 4 tt +1)

tahivka
20. kvě 2013

@mariankamk no jasnééééééé, však BT sa meria skoro ráno, to určite ešte pôsobila tá níž 😵

sarriku
20. kvě 2013

@mariankamk Tak jsem to udělala. Bylo to kluzké. Našla jsem bílkový hlen, smíchaný s lepkavým, nenatahuje se, je zakalený, jsou to spíš jen takové vlásky bílkového hlenu...díky za pomoc, to mě nenapadlo, já myslím, že byla.

mariankamk
20. kvě 2013

@tahivka tak zajtra pojde BT hore 🙂

mariankamk
20. kvě 2013

@sarriku este to ale znaky plodneho hlienu ma, kludne poistite, niekedy sa hlien kazi tesne pred ovu...

tahivka
20. kvě 2013

@mariankamk ak nie, za uši ju vyťaháme!!! 😀 My ju do tej potrebnej výšky dostaneme - po dobrom i po zlom!!! 😀

sarriku
20. kvě 2013

@mariankamk 😀 Sex proběhl dneska v noci asi ve dvě ráno😀 Já myslím, že to se počítá. S manžílkem se uvidím až zítra odpoledne, ale to už si myslím že budu vědět na čem jsem. (Doufám, že stoupne teplota, změní se výtok atd.)) Tak zatím 😉.