Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

zuzulienocka77
14. kvě 2014

@lindos nespraví sa to na každom teste, ale stáva sa to, že vidieť testovací kanálik. Skús ešte urobiť zajtra ráno a iným testom

lindos
14. kvě 2014

@zuzlienocka77 skusim dakujem 😉

adamnela
14. kvě 2014

@rybkaa tiez si myslim, ze by to bolo takto lepsie a nech radsej pride mrcha. Najlepsie aj hned by mohla, lebo toto cakanie ani neviem na co, je strasne...
@lindos podla mna to vyzera ako druha slabucka ciarocka a nie vada testu. A ako nepravidelne mavas cykly? Presne vies kedy mas dostat a vies kedy si mala ovulku?

lindos
14. kvě 2014

@adamnela viem uz odhadnut,merala som roky,ked sme sa 2 roky snazili o prvu dcerku, mavam 34-36 dnove cykly dnes som 31,len mi bolo divne,ze som mala pred par dnami bolesti ako pri kramoch,vedela som,ze este nemam dostat,len bolesti som mala a to iste bolo aj pri prvom tehotenstve na 25dc som mala bolesti a na 31dc som uz mala vyrazne // tak teraz neviem 😒

lienka3031
14. kvě 2014

@adamnela Ahojky..nie som casta prispievatelka, ale sem tam tu nakuknem..Nechcem Ta odradit, ale mne Agnucaston natiahol cyklus na 44 dni :( ..Pred jeho uzivanim som bola u lekara s tym, ze kazdy druhy cyklus mam dlhsi, tak mi predpisal/odporucil Agnucaston..brala som ho niekolko mesiacov az kym mi nenatiahol vsetky cykly a posledny na uz spominanych 44 dni..Teraz mam cykly do 30 dni..brala som asi rok inofolic a teraz len vitaminky a gynastan..ale kazde telo reaguje inak..drzim palce! 🙂

paskolinka
14. kvě 2014

dievcata, u mna to vyzera takto. len mi bolo divne, ze graf nechcel vyznacit ovu, az ked som to prestavila z "advanced" na "FAM"... a pritom je to podla mna dost jasne, ci?

rybkaa
14. kvě 2014

@paskolinka @senta_sofia @sjuzan77 ja som na tom rovnako.....každý deň tu vidím na koníku baby, s ktorými som bola v júlovkách 2014 a sme sa tešili na bábätká, teraz vidím ich fotky s bruškami a mi to furt chodí po rozume, že ako by som teraz ja vyzerala a čo by to bolo....podvedome som to cítila na dievčatko.....je zbytočné sa nad tým zamýšľať, viem, ale nejako to vždy príde na rozum.....rovnako v mojom okolí sa zrazu vyskytlo toľko tehuliek, že sa nestíham čudovať, kto každý ma už predbehol a aj také baby, čo na dieťa ešte nemali ani pomyslenie....no čo už, treba ísť ďalej, nepomôže nám smútiť, bábo nám to nevráti.... a správanie tvojej švagrinej @sjuzan77 ani nekomunetujem, také ženy by radšej ani dieťa mať nemali....nie kvôli tomu potratu, ale kvôli tomu zmýšľaniu....zásadne proti interupcii nie som, sama som na nej bola 😔 nehanbím sa za to, ani to neľutujem, bolo to strašne dávno, pred 12 rokmi, mala som 18 a stalo sa to ako "nehoda", nebola som na dieťa pripravená, aj keď vtedajší priateľ áno, aj rodina, ale ja sama nie....bolo to psychicky náročné, neurobila som to preto, aby som sa mohla zabávať a užívala si život, ale preto, že som vnútorne cítila, že to nie je dobre a že ešte proste nemôžem mať dieťa, aj keď viem, že by som sa oň postarala a vychovala z neho slušného človeka....ale tak som to vtedy cítila, preto som na zákrok šla, napriek prehováraniu rodiny, ja som to proste nezvládla....neľutujem to, lebo viem, že by som sa s tým nikdy nestotožnila a nedala bábu to, čo si zaslúži....teraz tento MA bol možno pre mňa trestom za to, čo som pred rokmi urobila... 😔 😔 😔 možno ma za moje správanie a konanie odsúdite, že si teraz nezaslúžim byť matkou....nejdem sa obhajovať, čo je a nie je správne, bolo to moje rozhodnutie a pre mňa v tom čase bolo správne 😢
@joannah13 ukáž nám grafík, chcela by som vidieť, ako sa teplota vyvíja v tehu 🙂
@lindos zatiaľ to vyzerá ako kanálik, keďže je to sivé a tenšie ako kontrolná čiarka, ale 9 dpo je veľmi skoro, počkaj na meškanie MS alebo aspoň na 12 dpo, potom znova urob test 🙂

ja dnes zase o čosi vyššie, pichá ma vo vajci kde bola ovu ak ďas... http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa

rybkaa
14. kvě 2014

@paskolinka zrejme by ti to graf označil pri nastavení advanced až po zadaní ďalšej vyššej teploty, neviem nad čím špekuluje, je to jasné 🙂

adamnela
14. kvě 2014

@lienka3031 dakujem za skusenost..Ked ja uz neviem co si mam nasadit a aby to nebolo tak velmi financne narocne. ten inofolic je dost drahy :/ A kolko si denne uzivala, jeden sacok alebo dva? A ake vitaminiky teraz este uzivas?
@lindos no nie kazde tehu je rovnake...Skus tak o 2 dni a uvidis, co tam bude. Drzim moc palce 🙂

lindos
14. kvě 2014

skusim dakujem kocky,kazdopadne by to bolo velke prekvapenie 🙂

adamnela
14. kvě 2014

@rybkaa grafik pekny, len tak dalej... 🙂 Neboj nikto Ta nebude odsudzovat, stavaju sa aj take veci a mam aj ja v rodine taku skusenost a nikdy by ma nenapadlo, aby som ju odsudzovala...Tiez to bolo v podstate z takeho hladiska ako si mala ty a ona dokonca zostala tehu s chalanom s ktorym ani nechodila, len tak sa spolu zabavali a nerozdelilo ich to a nakoniec aj tak zostali spolu a su manzelia a maju synceka, kory sa narodil az do manzelstva 🙂
@paskolinka @senta_sofia @sjuzan77 @rybkaa no aj ja som si myslela, ze ten MA mam za sebou, ale prave teraz to zacinam viacej pocitovat a mam v blizkosti aj baby, ktore maju termin ako som mala mat ja a jednej dokonca mozno pojdeme v juli na svadbu, tak vzdy tak porovnam, ze ako to mohlo byt u mna...Ale co uz, vratit spat sa to proste neda a musime ist dalej a verit v to, ze vtedy naozaj nebola ta spravna chvila na dietatko, ale ta este len pride...Treba naozaj mysliet pozitivne, naozaj nic ine nam ani neostava...

lienka3031
14. kvě 2014

@adamnela No ja ked pocujem agnucaston, tak hned spozorniem..Inofolic som brala 2 sacky denne, je to financne narocne, ale podla mna to celkom nastartuje pekne ovulku..ale zasa..u kazdeho to je inak..V novembri sme boli u bylinkarky a ta mi odporucala Vit. E 2x denne, kyselinu listovu (klasika), gynastan a rakytnikovy caj..a na noc obklady🙂)..cyklus mam momentalne ako hodinky uz dlho (snad to nezarieknem hihi)..tak uz len sa dockat🙂..Gynastan sa mi zda byt celkom fajn, ale tiez som pocula, ze sa stalo, ze cyklus rozhadzal, tak tazko dobre poradit :/

lienka3031
14. kvě 2014

@adamnela a este som zabudla, tento mesiac skusame aj maccu..MM ju berie uz dlho, ale skusam ju aj ja🙂..pocula som, ze ma priaznive ucinky aj u zien..

adamnela
14. kvě 2014

@lienka3031 no ved ja som rada, ze si mi napisala, aby som si to nahodou este nedokafrala viac...Ja som si tiez vcera kupila vit. E 200mg, ale zacala som si davat 1 tbl.denne, Ty kolko uzivas? A papam aj kys. listovu a pijem alchemilku a striedam to aj s rebrickom obycajnym. A Gynastan mas na mysli cajik? A rakytnikovy caj som si tiez kedysi kupovala, asi musim zasa kupit..A na noc ake obklady?

lienka3031
14. kvě 2014

@adamnela ja beriem E 200mg 2x denne (tak mi kazala)..Gynastan cajik - ten ma tusim aj alchemilku..ten obklad je z bravcovej masti a horucej palenky🙂)..ale s obkladom by som neexperimentovala - najlepsie je za nou vybehnut a poradit sa, lebo kazda sme ina a mame iny problem.

adamnela
14. kvě 2014

@lienka3031 no mozno aj ja zvysim teraz tu davku toho vit. E a ostatne necham tak ako mam.
A inak ja mam doma aj toto, asi to zacnem uzivat, co povies? A aj vy ostatne babenky, co poviete na toto?
http://www.slimandfit.sk/index.php?route=produc...

zuzulienocka77
14. kvě 2014

@adamnela
@lienka3031 alchemilku pijete do ovu a gynastan a rakytníkový čaj celý mesiac, alebo iba určité dni? Aby som sa neprečajíkovala 😀 😀 😉

verunka_korunka
14. kvě 2014

Holky, po tydenim zpozdeni MS asi dorazila. Ale je to divne... Neboli me bricho (normalne se skoro svijim v krecich), krev je na muj vkus prilis cerstva a tekuta aneni ji moc... A nakonec bazalni teplota zustala porad nahore... 36,9 (stale stagnuje stejne vysoko). Mela jste to nektera podobne?

lienka3031
14. kvě 2014

@adamnela este by som sa skusila pozriet na ten gynastan caj. Ten produkt nepoznam a ani som o nom nepocula, tak sa zial k tomu neviem vyjadrit:( ale tak snad babu budu vediet viac🙂..drzim palce nech sa vsetky skoro dockame vytuzeneho vysledku🙂

lienka3031
14. kvě 2014

@zuzulienocka77 Ahojky..ja alchemilku nepijem vobec, iba gynastan a rakytnikovy 2x denne cely mesiac 🙂

adamnela
14. kvě 2014

@zuzulienocka77 no ja pijem alchemilku do ovu vacsinou. Ale napr. dnes kedze som uz 30 DC bez ovulky tak oddnes zacinam pit, nech pride radsej mrcha, ale inak len do ovulky. A tie ostatne pijem tak priebezne, neprehanam to zo ziadnym z tych cajov.
@verunka_korunka a skusala si tehu test? Nemozes byt tehotna? Mam kamosku co zaczila presne to iste ako Ty a teraz je v 23 tt.

zuzulienocka77
14. kvě 2014

@lienka3031 ďakujem 😉 a tieto čajíky piješ, aby si si napravila cyklus, ci aj na naštartovanie ovulky?

zuzulienocka77
14. kvě 2014

@adamnela super, máš pravdu netreba to preháňať, veď toľko ani vody za deň nevypijem 😀

joannah13
14. kvě 2014

@rybkaa http://FertilityFriend.com/home/4bf3a0 drzi se to stale krasne navrchu. Dnes sem zaklapla budik a spala dal a asi za hodinu az merila.. no ale cucim, uz si tojo v zivotenprozila moc, uz stacilo a ted prijde to stesti se vsim vsudy
@lindos ja takovy test mela take 9DPO a je z toho tehu. Tak drzim pesti i teplotka pekna
@adamnela ja brala i Nosifol nebo jinak Inofolic, mohna ze i tim se cyklus lepsi, verim tomu teda, i kdyz je to draha sranda.. ach jo, at uz to je brzo ok..

rybkaa
14. kvě 2014

@adamnela mne inofolic dosť pomohol, neviem si ho vynachváliť, po kyrete rozhádzaný cyklus, ms len ako špinenie, teraz všetko ok....síce mi nepomohol zatiaľ otehu, ale teším sa, že aspoň zrovnal cyklus....aj keď mnoho báb vraví, že im nepomohol, mne áno, asi je to veľmi individuálne...je síce drahší, to je pravda, ale neľutujem tie peniaze. Teraz ho beriem tretí mesiac, mám ešte jednu krabicu a pol, to doberiem a končím, hádam to ostane ustálené a nedokazí sa zas cyklus 😀 a brala som normálne len jeden sáčok, myslím, že brať dva sáčky je zbytočné a je to len marketingový ťah na zvýšenie predaja, nikde v návode nie je napísané, že treba dva sáčky, všade sa uvádza, že denná dávka je 1 sakel 🙂
@verunka_korunka skús test, možno je to len špinenie v tehu, ako sa maternica rozťahuje....alebo tam niečo bolo a teraz to odchádza 😔 hádam ale nie! predtým si si robila testy? mala si na nich niečo?
@joannah13 paráda, ako pekne sa to drží, aj ja chceeeeem 🙂 tak....čosi som už preskákala, aj dobré aj zlé, nech je už teraz len dobre, nám všetkým 🙂

adamnela
14. kvě 2014

@rybkaa no ja stale o tom dost citam, uz mi z toho sibe. Niekde aj baby pisu, ze inofolic su vlastne vitaminy skupiny B a ze je to takto zbytocne predrazene, ale inofolic obsahuje aj ten inozitol a ten je asi podstatny v tomto pripravku. A Ty ho uzivas non-stop aj cez mrchu, ci ako to je?

lienka3031
14. kvě 2014

@zuzulienocka77 neni zac🙂..ja tieto cajiky pijem na udrzanie ukazkoveho cyklu🙂)

zuzulienocka77
14. kvě 2014

@lienka3031 a ešte jedna otázočka 😵 ten vitamín E tiež papáš celý mesia? ďakujem si veeľmi zlatá a držím palce 😉

rybkaa
14. kvě 2014

@adamnela ano beriem ho stále, každý deň (jasné, niekedy aj zabudnem 😀 ) ale aj cez mrchu, je to v podstate len kyselina listová, tú som brala pred otehu, počas tehu aj po kyrete a tá mi cyklus neupravila, tak som skúsila inofolic, navyše má ten inozitol a zrejme ako vravíš aj ty, ten je to podstatnejšie v celom výrobku. Zapojila som sa aj do súťaže a majú mi poslať inofolic aj na mesačné testovanie, tak na neho čakám, čiže ešte budem mať škatuľu navyše, ak by som aj otehu, budem ho ešte chvilku brať, kyselina listová je aj vtedy potrebná 🙂

lienka3031
14. kvě 2014

@zuzulienocka77 ano, cely mesiac🙂..aj manzel ho ma naordinovany🙂..dakujem a aj ja velmi drzim palce nech sa nam vsetkym coskoro zadari!!🙂