GS MimiStar, máte zkušenost?

ajcak
19. zář 2014

Ahoj holky, prosím nemáte někdo zkušenost s GS MimiStar? Děkuji za příspěvky 🙂

ominki
1. říj 2014

Ahojky, začala jsem ho brát před měsícem, mám doma 2 krabičky. Ale kromě toho mi ještě doktorka předepsala Clostilbegyt a Pregnyl, takže jsem podpořena na více stranách, aby to vyšlo.

1slunecnice
1. říj 2014

Já jsem začala brát minulý týden a piju ještě kontryhelový čaj 🙂 Dr. mi GS dala, protože jsem předtím hodně let brala antikoncepci a prý je v tomto případě fajn. Jsem v klidu a pohodě a těším se 😎

jahodarka
6. říj 2014

Ja jsem taky na mimistar slysela samou chvalu, kamaradka vysadila antikoncepci a zacala rovnou brat prave mimistar a bylo to raz dva.. 🙂 Ale tezko rict, jestli to bylo tim nebo ne.. Kazdopadne ja to pomerne zkoumam, protoze kdyz jsem nemohla otehotnet, zkousela jsem vsechno mozne a musim rict, ze tohle se mi moc libi, kdyby to tenkrat bylo, rozhodne bych do nej sla. 🙂

lacime
13. říj 2014

@ominki
@1slunecnice
@jahodarka Holky a ten GS MimiStar je i na předpis, nebo jen za hotové v lékárně? A kolik to cca stojí, prosím? Děkuji 🙂

jahodarka
13. říj 2014

@lacime ja myslím, ze jen za hotové, tuším cca 350,- Kč. Jsou to vitaminy, ty myslím na předpis nebývají, ale zkus se zeptat. 🙂

lacime
15. říj 2014

@jahodarka Tak jsem pozjistovala, ze tedy cena je kolem 400 Kc a je tam 20 tablet a maji se brat az tri denne, takze na to zatim asi kaslu, mozna pozdeji, kdyby se nedarilo, ale je to docela dost penez, no :( :( Mam ted GS mamavit s kys.listovou a ten stoji 150 Kc na mesic...

jahodarka
16. říj 2014

@lacime aha, tak to jsem netusila, ze se jich bere tolik. Fakt tri denne? 😕 proboha proc? Vzdyt podle slozeni by jedna mela stacit. Jako jedna denne by ta cena jeste sla, ale tohle je fakt masakr . Pokud nemate zatim zadny problem, mamavit urco staci. 🙂

jahodarka
16. říj 2014

@lacime jeste jsem koukala, ze tady se daji objednat vzorky zdarma http://www.gsmimistar.cz, tak to muzes zkusit. 🙂

monasupinka
19. říj 2014

Holky, jděte raději do vitamínů Inofolic 🙂 antikoncepci jsem brala 4 roky a mám nějaké rozházené hormony teď...už je to 2 roky, co ji neberu, ale stejně mám velké problémy s tím, abych to vůbec dostala 🙂 byla jsem bez menstruace půl roku a pak mi doktorka doporučila Inofolic, Mamastar a nebo ještě jeden vitamín, který tady tu novinku s vitamínem Inositol začal, ale ten je právě kvůi tomu zbytečně drahý....a když jsem hledala na netu, který z těchto tří vybrat, zjistila jsem, že Mamastar je snad ještě dražší, protože v jedné pilulce, je mnohem méně obsahu toho vitamínu, proto se mají brát až 3 pilulky denně 🙂 nejlíp prostě vyjde Inofolic 🙂 a v různých lékárnách mívají akce 3+1 zdarma a tak 🙂 pak vás to jedno balení vyjde do 300 🙂 a je to úžasná věc 🙂 normálně mi rozběhla menstruaci bez hormonů a dostávám to 🙂 hurááá 🙂 snad vše funguje tak, jak má a snad se nám brzo podaří i to mimčo 🙂 jo a Inofolic je jako rozpustný prášek, ale vůbec se toho nebojte, já tady ty rozpustné věci nenávidím a nikdy to nevypiju, ale toto je úžasné 🙂 je to úplně bez příchutě 🙂 a já si to dávám ještě do čaje 🙂 takže pohoda 🙂 snad jsem vám poradila trošku 🙂

renca_1
21. říj 2014

tak jsem si porovnala obě varianty jak GS Mimistar a Inofolic oba obsahují v jedné tabletě/sáčku:
Inositol 2g Inofolic a 700mg Mimistar a
kyselinu listovou Inofolic 200mg a Mimistar 266mg
k tomu má ještě Mimistar nějaké vitamíny jako jód, zinek horčík, B, C atd. a Inofolic nemá nic ... nemám žádnou zkušenost spíš jsme se dívala na recenze a podobné diskuze a před třemi dny jsme si koupila Mimistar právě kvůli jódu, ale na oboje jsme slyšela jen chválu. Neužívám tedy tři tablety, zatím zkouším jen jednu tak uvidíme 🙂

1slunecnice
16. lis 2014

@renca_1 Ahoj, mně se Mimistar taky víc líbí proto, že obsahuje víc látek, hořčík, listovku a ten inositol, je to dobrá kombinace 🙂

renca_1
8. pro 2014

@ajcak
@1slunecnice
@ominki
@lacime
po půl roce snažení jsem začala brát GS mimistar, nedobrala jsem ani jednu celou krabičku a nyní jsme 10tt., možná je to jen shoda náhod, možná to chtělo opravdu podporu, třeba jen tu psychickou 🙂

1slunecnice
17. pro 2014

Tak to je krásná zpráva, moc gratuluju 🙂 Těžko říct, Mimistar asi účinkuje na víc frontách, fyzické i psychické 🙂

sarka49
6. led 2015

Holky, já jsem po dlouholetém braní HA vysadila a za půl roku začala užívat GSMimistar - 2 měsíce, chvíli pauza a teď obyč. k. listovou a těhotná nejsem. Není to zaručené. Teď se budeme s manželem o miminko snažit 6. měsíc, tak už to snad klapne. Začínám o všem dost přemýšlet, co kdyby to bylo až za dýl.. Na psychice mi to moc nepřidává...

ledynka
7. únor 2015

Uvažuji nad ním..

baraoui
9. dub 2015

Holky, nestalo se některé z Vás při užívání mimistart, že měla problémy s močákem? Pálení, časté chození atd.? Děkuji

pavlinabusser
19. zář 2016

@sarka49
Ahoj,mam to stejne.Snazime se 2roky a brala jsem uz vselicos a nic nepomohlo.Tak zkusim tyhle vitaminy.Kamaradka mi doporucila Gynex kapky.Jsou pry fakt super a nejez ze vse daji doporadku ale podporujou i psichyku.Takze pujdu do Vitaminu a Gynexu a uvydim.Jinak drzim palce.

sarka49
19. zář 2016

@pavlinabusser držím pěsti 🙂

sies
8. říj 2016

Zatím beru mimistar s gynexem 2 měsíce a nic, doporučuje se aspoň 3 takže to chce asi více trpělivosti a taky i peněz 🙂