Gynex, Jeřáb ptačí, kontryhel a další přípravky

maikkynna
7. říj 2013

Ahoj holky, existuje spousta přípravku, které se mohou pomoci k tom,u aby jsme konečně otěhotněly. Já osobně užívám kyselinu listovou a piji konryhelový čaj a čaj z maliníku. měla jsem nepravidelnou MS a po užívání těchto přípravků se mi MS relativně upravila. Uvažuji, že si koupím jeřáb ptačí, ale nevím, kde je v Brně k sehnání. Budu ráda, když se připojíte a napíšete svoje zkušenosti s různými přípravky 🙂 Popřípadě konkrétně s těmi, co vám pomohly 🙂

jooola
8. říj 2013

Mám zkušenost se všemi. Kontryhel mi pomohl k nárůstu sliznice. Pila jsem ho dlouho, snad skoro rok. Pije se od 1DC do ovulace 2 hrnečky denně. Jeřáb ptačí - dá se koupit v jakékoli prodejně Zdravé výživy a myslím, že i v lékárně. Po využití jedné lahvičky (vyjde na měsíc) jsem zjistila, že jsem těhotná. Bohužel na začátku 6-tého týdne to samo odešlo, prostě bylo něco špatně. Teď jsem zkusila Gynex. Ze začátku mi po něm nebylo úplně dobře, ale přešlo to. Posunul mi ovulaci z 16DC na 18DC. Dřív jsem vždy před menses špinila, teď po Gynexu sice taky, ale mnohem méně. Teď jsem zase najela na Jeřáb v kombinaci s lékořicí, tak doufám, že už bude cyklus úspěšnější a // na tt najdu a zůstanou tam 🙂
Kyselinu listovou užívám už 2 roky, určitě to neškodí je to vitamín.

maikkynna
autor
8. říj 2013

@jooola Ahoj, děkuji za příspěvek 🙂 Já se dnes chystám koupit jeřáb ptačí a tak trochu doufám, že mi pomůže. Snažíme se o mimi pátý měsíc... vím, že to není dlouhá doba, ale chci tomu pomoci 🙂

jennyska
8. lis 2013

@maikkynna @jooola

Ahoj snažilky,

mohla bych Vás poprosit, zda byste se staly součástí naší Wiki knihovničky Modrého koníka tím, že napíšete své případné zkušenosti s kapičkami gynex? 🙂

Stačí svou zkušenost vložit zde: https://www.modrykonik.cz/gynex/ . Pomůžete tak ostatním ženám, které na MK hledají informace o gynexu a v knihovničce, kterou si tady společně tvoříme, hledají radu, tip, pomoc, zkušenosti. Čím více takových zkušeností v knihovničce bude, tím přínosnější bude tato přehledná forma informací 😉

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji krásný den!
Janča