Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

pancuska
19. kvě 2011

@katka159 to ti neviem presne povedat ci sa moze potom jest ale ja sa najem (hlavne jedlo ranajky,obed ,vecera)a len vtedy si to kvapkam inak maskrtim aj chvilku potom ako tie kvapky vypijem ale urcite viem ze sa ma pri nich viacej pit! no ja sice este deticky nemam a vydata som v juni to budu 2 roky a tak vas aspon syncek tesi....mna zatial len bratove deticky lebo tie su najmensie a tiez maju 3 a 1,5 aspon pride clovek pri nich na ine myslienky 😉

lea1333
19. kvě 2011

no babi tak ze GYNEX vam mozem len doporucit ci uz pre pocatie alebo na upravenie ciklu ale ak mozem poradit ak chcete pocat skuste nahovorit aj priatela alebo muzicka nech to papa aj on je to dobre na muzsku plodnost! 😉
napisem vam moj pribeh 10mes sa nam nedarilo pocat mam 27rokov a priatel 34 rokov potom mi par kamosiek odporucilo gynex tak som ho zacala brat v decembri a 22januara somm otehotnela a 10.februara boli na teste 2ciarky ako svet!tak ze urcite do toho chodte aj ked moj pribeh nedopadol dobre pretoze som v 11tt potratila a nasledne isla na kyret ale hned po navrate z nemocnice som zacala uzivat gynex tak a teraz sa uz snazime tak uvidime drzim VAM VSETKYM PALCE A SKUSTE TO NEMATE CO STRATIT!!!! 😉

katka159
19. kvě 2011

@lea1333 ja som o tom počula už že ked sa to berie tak je večie riziko potratu alebo mimomaternicové tehotenstva ale za skusenie nič nedame už ho od dneska papam...

katka159
19. kvě 2011

@pancuska neboj mi sme sa tiež na prvé snažili 2 roky a nakoniec motyka vystrerila už som mala ist na laparo a stalo sa bola som tehu...neviem ale večšina kamošiek čo poznam ked nemôžu mať svoje tak maju odpar aj k druhym jednoducho nenajdu si k nim vztah... aj Samkova krsna nemohli mat 11 rokov dieta a k samkovi bola uplne chladna nevedela ho pestovat ani nič ale ako zistila že je tehu tak obrat o 180 stupnov ....

pidacek001
19. kvě 2011

Tak u mě bohužel zkušenost taková, že to byly úúúúplně vyhozené peníze, nepomohl vůbec na nic. Ale je to asi člověk (a organismus) od člověka

lea1333
19. kvě 2011

@katka159 HEJ???to pocujem prvy krat ale ja som to dobrala v dec cize ja som cz tehu to nebrala!ale moze byt kamoska tak to dva krat potratila a potom sa nasrala a ked ostala treti krat tehu tak to brala cele tehu a ma zdrave dieta!!!! 🙂

nina4
19. kvě 2011

pidacek001 súhlasím s tebou , že to asi je aj o človeku a organizme ako som písala mne zabral Gynex 3 x 😀 no a sestre tej zatiaľ nič, ale zas aspoň MS jej chodí presne na deň ako začala brať kvapky .

nina4
19. kvě 2011

@lea1333 vidíš to by som nepovedala ,že sa to môže brať aj cez tehu mne to bylikár zakázal brať tak ako som zbadala // kvapkám bol koniec .Možno je to len o blbej náhode...

lea1333
19. kvě 2011

@nina4 asi tak...ano nesmie sa to brat ale tiez nechapem preco ked su to len bylinky_????ale ona to riskla a ma dieta!

pancuska
20. kvě 2011

@katka159 no ja zasa deticky milujem,sice mam jednu vinimku,dceru mojej kamaratky ktora je strasne drza aj napriek tomu ze je este mala,ale odpustam,snazim sa prekusnut,no niekedy sa to neda znasat a rodicia nic povedia,je to ich vizitka!!!neviem ci som ti spominala ze som mala mimomater.a tak laparku mam za sebou,ale verim ze uz nebudu problemy!!nie je to sice ani mesiac co som po laparke a zacala som verit bylinkam 😉 a teraz sa po ako dlhej dobe snazite?

pancuska
20. kvě 2011

@pidacek001 a ako dlho si ho brala? neboj netreba vesat hlavu!! 😉

katka159
20. kvě 2011

@pancuska ja neviem ale aj mojej kamošky malý je taky drzí on mu všetko dovoli nič mu nezakaže ja nehovorím aj Samko je hyperaktívný a neobsedí ani minutu ale jednoducho ked poviem nie tak nie a kludne dostane aj tri raze za sebou ved to je vizitka len rodiča všetko dovoliť nieje dobré pretože ked bude mať 10 tak nebude vedieť čo s nou a potom už je neskoro vychovavať.....a povedali ti že je dobre tak skoro po laparke otehotniť lebo kamoške povedali že až tak za 3 mesiace nepochopila som prečo....a mimomater si mala kedy a v kolko týždny to zistili?....mi sa snažime asi 15mesiacov a stale nič tak už sa neviem dočkať....a nad umelým nerozmýšlate ?kde ta operovali?

pancuska
21. kvě 2011

veru deti su vizitka rodicov.....no mne v nemocnici povedali ze uz sa po 1 menzese mozeme zacat snazit....a moj gyn povedal ze radsej az po 2 alebo 3 aby sa mi zpevnila dostatocne maternica....zistili mi to v 5tt,ono by to uz vtedy malo vidiet ze to je v maternici a ja som mala nieco niekde inde.... nakoniec to bola aj hemoragicka cysta{krv} operovali ma v TN ale uz by som tam nesla....nechali ma cakat 16 dni az kym mi neurobili laparku a 23 dni som krvacala,oni stale cakali ze sa mi to vstrebe samo ale akosi nevstrebalo a cysta rastla a mala som vacsie a vacsie bolesti,najskor ma nechali v nemocnici 5 dni potom ma poslali domov na tyzden a potom som tam zasa sla z bolestami a tak mi tu laparku urobili a nakoniec vysvitlo ze som mala vo vajickovode aj tu cystu aj ten plod a tak mi zobrali aj vajickovod,gyn mi potom na kontr.povedal ze som mala krv uz aj v dutine brusnej aj v malej panve.....neviem nad umelym este nerozmyslam,moj muz ani nechce aby som este nad takymi vecami rozmyslala to nechame az nakoniec ale verim ze to potrebovat nebudem.....a uvidis ze ani ty....tiaz sme sa pred mmt snazili 20 mesiacov kym na to vyslo ale neboj sa ja verim ze bylinky nam pomozu..... 🙂

pancuska
23. kvě 2011

@katka159 este som sa chcela opytat tu tvoju kamosku kde operovali? 😉

meginka7
23. kvě 2011

Ja užívam gynex necelé dva mesiace a cyklus mam celkom pravidelný zatiaľ. Snažíme sa s partnerom o bábatko ale zatiaľ márne. zistili mi polycystické vaječníky a mám strach,že sa nám to ani nepodarí...

katka159
23. kvě 2011

@pancuska vieš čo ju operovali v prahe a druhy krat v zlíne ona je z čech a ake bylinky uživáš okrem gynexu?

katka159
23. kvě 2011

@meginka7 ahojky ale neboj určite to raz pride a kolko sa už snažite?

petra273
23. kvě 2011

@pancuska ahoj, já měla něco podobného, skoro celý měsíc se ve mě hrabali, hcg stále stoupalo, nikdo nic neviděl, už jsem byla docela zoufalá, až potom jeden doktor (ještě že měl službu), to uviděl ve vejcovodu a hned mě brali na sál. Bolesti jsem taky měla už nesnesitelný, a primářka mě chtěla poslat domů, ještě že jsem tam zůstala. Takže do Neratovic už nikdy více 😢 Doktor mě ubezpečit, že se nesetkal s opakováním mimoděložního těhu, ale stejně se bojím. Taky piju bylinky a ted si chci koupit ten gynex, tak snad se zadaří. Držím nám všem palce 🙂

meginka7
23. kvě 2011

@katka159 zatial sú to iba dva tri mesiace,ale čítala som,že niekedy po gynexe baby otehotnejú hned a my stále nič. Najhoršie je,že už sa neviem sústrediť na nič iné iba na bábo. Momentálne sa zase už bojím,že to dostanem. ☹

pancuska
23. kvě 2011

@katka159 okrem gynexu mam namiesany caj z alchemilky,nechtika lekarskeho a mysi chvost.....2lyzicky necele si vyluhujem asi 2x za den niekedy len raz....ale pri tych kvapkach treba pit vela tekutin.....ja uz budem mat v stredu 2tyz co pijem Gynex a ty? uz cakam aj mrchu to bude prva po laparke 😉

pancuska
23. kvě 2011

@petra273 ahoj viem si to predstavit ako si sa musela citit a co si vsetko prezivala!! toto je to nase zdravotnictvo,ale ja som si potom aj zacala mysliet ze asi zakaju ze im nieco strcim do vacku ale za toto? asi nas ma panbozko rad ked nam to tam neprasklo a nakoniec nam to zoperovali!!!! ale ked budeme tehulky aspon si to vsetko budeme vediet vazit viac ako tie co su tehu raz dva!!!!aj ja verim ze coskoro budeme tehulky a nie snazilky.....uvidim co na to povie Gynex 😉 zatial nic nehovorim 😎

pancuska
23. kvě 2011

@meginka7 neboj sa pride to ked to budes najmenej cakat!!! 😉

meginka7
23. kvě 2011

@pancuska a dá sa na to nesústrediť? 😒 mne to veľmi nejde..

pancuska
23. kvě 2011

@meginka7 urcite!! ja som sa zacala sustredit az po pol roku a ked to neislo ani dalsi rok tak som uz mala hlavu v smutku.....ale pocula som ze aj vitamin E je dobre papat,kyselinu listovu.....ja som uzivala femibion 800 a po mesiaci som zostala tehu ale bohuzial to bolo mimomater......neboj sa este nic nemas stratene!!!

meginka7
23. kvě 2011

@pancuska dakujem za podporu 🙂 ja papám Elasti-Q kyselinu listovú tak dúfam,že to pomôže..Všetky kamošky dookola sú bud tehotné alebo už majú doma bábätká a veľmi by som sa už k nim chcela pridať.. 🙂

pancuska
23. kvě 2011

@meginka7 neboj sa nie si sama,aj ja napr uz dlho po tom tuzim....a som dokonca ochotna podstupit aj IVF pri najhorsom ale verim ze to nebude treba a pride to samo!!! len aby si ma este nepredbehla! ja musim mat teraz po laparke 2mes pauzu 😉 uvidis ze budes tehulka!!!! vonku je krasne uzijeme si leto a potom budeme pekne behat s bruskami uvidis 😉

meginka7
23. kvě 2011

@pancuska Páci sa mi tvoja pozitívna myseľ ... čakajú ma kúpele onedlho tak dúfam,že aj to pomôže. Tak teda skúsim si užiť krásne počasie a nemyslieť na to 🙂 Dakujem a držím silno palce

pancuska
24. kvě 2011

@meginka7 aj ja som myslela negativne a tak to aj dopadlo preto verim ze ak budeme mysliet pozitivne pojde to vsetko ako po masle!!!a teraz si tak aj uvedomujem ze ak by som bola tehu nemohla by som si tak uzit leto ktore mam tak velmi rada 🙂 priroda ma najväcsiu moc 😉 a kam pojdes do kupelov ci este nevies?a aj ja budem tebe drzat palce a aj vsetkym co tuzia tak velmi ako ja 😎

petra273
24. kvě 2011

@pancuska věřím, že to dobře dopadne, jsem docela v klidu. Zato manžel vyšiluje a každou mrchu, bere jako osobní prohru, musím utěšovat já jeho 😉 Jo,ještě perlička z nemocnice, primářka poté co mě prohlídla a opět na nic nepřišla, tak na můj dotaz, co se mnou budou dělat, pokud na nic nepřijdou, utrousila, že v dnešní době vejcovody stejně nepotřebuju!! to jsem myslela, že jí prokopnu 😠 Piješ taky kontryhel? Četla jsem tu i negativní názory....já ho piju, tak nárazově, ale koupila jsem si spešl čaj pro ženy nad 35 let, tak uvidím co se mnou udělá 😀

pancuska
24. kvě 2011

@petra273 takze aj tebe zobrali vajickovod? mne kazdy povie ze ved mam este jeden.....ale teraz neviem ako to je lebo gyn mi povedal ze teraz pravdepodobne budem mat moznost otehotniet len kazdy druhy mesiac,lebo mam vajickovod len na jednej strane! o tom cajiku som este nepocula a ake bylinky obsahuje? vies ja by som to aj vyskusala ale uz to budem prehanat....gynex,tie moje caje a este aj femibion no neviem 😉 a kolko si po laparke?