Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

26lenka6
8. čer 2011

Ako tak čítam niekomu Gynex pomohol a ja som teraz na pochybách či mne pomohol ale nie k lepšiemu ale k ceste do nemocnice...nikdy som nemala cysty a ako som dobrala kvapky Gynex, praskla mi cysta.Je možné že by to bolo ozaj z toho Gynexu, nechce sa mi tomu veriť lebo sú to prakticky čisté bylinky ale...už fakt neviem 😖

pancuska
17. čer 2011

@26lenka6 tak to ma mrzi ale naozaj neviem ci je to mozne!ja ho tiez beriem uz druhy mesiac po laparke no menzes mi akosi rapluje a tak tiez neviem ale myslim ze bylinky nam uskodit nemozu!

pancuska
17. čer 2011

@meginka7 ahoj,no ako sa ti dari?

26lenka6
19. čer 2011

@pancuska Keď tak nad tým rozmýšla, aj ja si myslím že uškodiť by nemali ale každý človek reaguje na všelijaké lieky a dajme tomu že aj bylinky inak. Ale keby to malo uškodiť asi to nepredávajú. Ale to je už asi jedno, už som ich aj tak dobrala a neplánujem ich zatial zase užívať.Mne ich neodporučil moj doktor ale jedna "babka bylinkárka" kotrá mi robila očistu tela a povedala že by som ich mala brať aby sa mi upravil cyklus a mohla otehotnieť.Ale už je to v rukách lekára a hlavne Božích, tak uvidíme 😉

pancuska
19. čer 2011

@26lenka6 je pravda ze najlepsie to je nechat do ruk Bozich,ja uz by som ani doktorom neverila,teda ani neverim......inak beriem ten gynex druhy mesiac a menzes som dostala zasa o 3dni skor takze ten mi to neupravuje..... kazdopadne ti drzim palce!!!! a nemas ziadne deticky alebo je to snaha o druhe? 😉

jinka09
19. čer 2011

Ahoj holky, já jsem také brala gynex po potratu, naštětí byl bez revize. Začala jsem ho brát asi 5 dní po potratu, 2x denně 7 kapek, brala jsem ho 3 týdny, pak týden pauza a pak ještě asi 5 dní, než jsme se začli znovu snažit, tak uvidíme.
Mě můj DR řekl, že příčina samovolného potratu by se zkoumala, až po 2 nebo 3 potratu a na 90% by mělo být příště všechno v pořádku. Když jsem mu říkala, že mám objednaný Gynex, tak se smál, že dám reklamu☹, doufám, že mu vytřu zrak🙂. Ale jak tu píšete, je to v rukou Božích!

meginka7
19. čer 2011

@pancuska Ahoj...tak držím sa celkom už druhý týždeň v kúpeľoch je za mnou, ale zatiaľ nemám pocit,že by to dáko posôbilo na mna...
A ty sa ako držíš? dáke novinky?

26lenka6
20. čer 2011

@pancuska žial, ešte nemáme bábo, už rok sa snažíme a zatial sa nám nedarí tak akurát začínam kolobeh vyšetrení. Dúfam že to nebudem museť dotiahnuť do konca a podarí sa to aj bez lekárskej pomoci, verím tete prírode tak dufam že ma nesklame. a ty?tiež ste na tom nejak podobne?pekný den prajem 😎

pancuska
21. čer 2011

@meginka7 no tak si to tam este pekne uzivaj a pi tu vodu! 🙂 ja nemam ziadne novinky,len som prestala brat ten gynex ale z toho dovodu ze som nan zabudala a niekedy som si ho dala len rano a tak cloveka to niekedy ani nenapadlo ked bol zaneprazdneny inou robotou! ale 2 mesiace uz presli od mojej laparky a tak sa ideme znova snazit!!!

pancuska
21. čer 2011

@26lenka6 ja tiez este nemam ziadne deticky!ja som prirode verila rok a pol ale nakoniec som musela ist k dobremu lekarovi aby prisiel na koren veci!.....niekedy za to mozu aj muzove spermie,zena si pritom mysli ze na vine je ona a pravda je uplne ina!! no v mojom pripade to tak nebolo!no su uz 2 roky co sa snazime,teraz som dokonca aj prestala brat gynex lebo som nan zabudala.....a tak pijem len cajicek!neviem preco ale bylinkam verim 😉

meginka7
21. čer 2011

@pancuska Tak prajem príjemné snažilkovanie,aby bolo čím skôr úspešné 😉
A jasné vodu pijem aj ked žeby mi chutila 😀 Ja neviem či ten gynex na mna dobre vplýva zase mi blbne cyklus je to šialené tak dúfam len že to chce viac času... 😒

26lenka6
22. čer 2011

@pancuska a mohla by si mi prosím ťa opísať aké vyšetrenia ti robili?ja som zatial dávala len krv ale výsledky su až v pondelok tak neviem čo sa dalej bude diať. možeš do IP, to bude lepšie.dakujem 😉 ja meriam BT ale to je horšie jak horská dráha, raz hore potom dole a furt nie tak ako by to malo byť.a beriem vit E a to je asi všetko.aj na gel na podporu počatia sme skusili ale to je odrb...

pancuska
22. čer 2011

@meginka7 Inak aj mne blbne menzes tiez som si myslela ze to z tych kvapiek....tak uvidim a dakujem ak bude nieco nove ozvy sa budem rada 😉 a uzivaj si poslednych oddychovych dni ....

meginka7
22. čer 2011

@pancuska Ja som zistila práve,že mám strašne nízky progesteron ☹ takže je to zlé..Ak niečo nové tak sa ozvem a aj ty daj vedieť ak dačo 🙂

pancuska
24. čer 2011

@meginka7 dohodnute!!! a co teraz ked mas nizky progesteron?

meginka7
26. čer 2011

@pancuska No veru bola som na krvy a je to na nič..už neviem..už som si povedala,že sa asi nejdem ani snažiť..nechcem brať lieky aj ked vieme,že tými by sa to dalo riešiť..neviem som z toho na nervy 😒

pancuska
26. čer 2011

@meginka7 a neda sa to ziskat nejak inak okrem liekov?....no ked sa dari tak sa dari ale vsetko zle je na nieco dobre uvidis ze sa to dobre skonci!!!!

meginka7
27. čer 2011

@pancuska Vraj je na to dáka bylinka len som ešte nedopátrala aká..pijem alchemilku tak neviem či môžem toľko byliniek do seba tlačiť..Dúfam,že ozaj sa to dobre skončí..a hlavne čím skôr 🙂

michaela5
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
riami78
29. čer 2011

@michaela5 Mne práve naopak, keď som pila alchemilku mala som MS silnú a trvala dlho a tie bolesti, no parádne.

pancuska
30. čer 2011

@meginka7 no myslim ze bylinky nam neuskodia ak ich nepijeme vo velkom mnozstve,ale zmiesat viac urcite neurobi nic zle,ved pijem uz tri mesiace caj s 3byliniek a nic mi nie je....mam tam aj alchemilku....treba skusat za to nic nedame si myslim....a uz mas po kupeloch? 😎

meginka7
30. čer 2011

@pancuska No v pondelok končím..Ale myslím,že to nič nepomohlo ☹ mrcha neprišla dva mesiace idem už do zúfalstva čakala som,že sa tie kúpele hned odzrkadlia na mne,ale asi nič z toho ☹ Neviem čo mám robiť ☹ Opúšťam sa už celkom ☹
Pijem len tú alchemilku,ale asi už aj na to kašlem..

bosorka257
30. čer 2011

ahojte dievcence,mam velku prosbu.Mam zvysny MENOPUR 8 praskov a 19 vodiciek ak by ste mala niektora zaujem,Konci zaruka 8/2011.surne predam,na cene sa dohodneme dakujem 🙂

pancuska
1. črc 2011

@meginka7 no ja si naopak myslim ze to malo urcite vyznam!! vela zenam to pomohlo a pomoze aj tebe!!! 😉

silvika112
12. črc 2011

Ahojte.

Chcem sa opytat. Moze sa vcelia kasicka kombinovat s uzivanim gynexu? Mate niekto s tymto skusenosti?

pancuska
15. črc 2011

@silvika112 ahoj.....ja si myslim ze moze! tiez som to miesala so svelicim a nic sa mi nestalo 😉

mariynka
15. črc 2011

baby a ako sa ma gynex uzivat? ja som ho brala 1x denne..
ale niekde som sa docitala, ze sa ma brat od 1DC do 21DC a potom pauza.. a 3x denne..

ako ho uzivate vy?????

johanka5110
15. črc 2011

Gynex je super, ale je dobré ho skloubit s Renolem. používala jsem ještě homeopatika Břízu a Jeřáb ptačí a k tomu Mumiovou tinkturu. ani jsem to nestihla spotřebovat a už jsem těhu 🙂 tak kdyby měl někdo zájem může si o tyto bylinky napsat, je k tomu i jakýsi sypaný čajík který se sice jmenuje "neplodnost", ale nelekat se, je to na úpravu menstruačního cyklu a prostě na všechno na přípravu těhotenství 🙂

foaji
20. črc 2011

Před půl rokem jsem vysadila antikoncepci a pokoušeli jsme se s přítelem o mimčo. Nic. Nebyla jsem si jistá, jestli vůbec ovuluju, cyklus jsem měla šíleně rozházený, menstruace si chodila jak chtěla, začaly se mi dělat velké cysty na vaječnících. Doktor mi nenasadil žádné léky, jen mi řekl, ať nestresuju a nesnažím se zjistit ovulaci. Žádné měření bazální teploty, ovulační testy, nic nemám řešit, že mě to bude jen stresovat. Doporučil mi ale Gynex. Po třech dnech užívání jsem měla ukázkovou ovulaci!!! Vypozorovala jsem na sobě všechny příznaky, o kterých jsem dřív jen četla. Pochybuju, že předtím u mě vůbec nějaká ovulace byla... Tak jen doufám, že mimčo na sebe nenechá taky dlouho čekat 😉

nikcicka
10. srp 2011

Ahojky, chci se taky podělit o své zkušenosti. Gynex mi byl doporučený, takže ho určitě vyzkouším, už ho má objednaný a věřim mu. Jinak já jsem brala HA 10 let v kuse, nikdy mi nikdo neřekl neber to, doktorky vždycky říkaly, že to je neškodný atd. keci, už nikdy bych si ji nevzala, radši kon dom, nebo víc dětí, protože je to fakt svinstvo. Po vysazení jsem to rok nedostala, jednou jsem si nechala píchnout vyvolávačku a pak jsem začala přemýšlet a zajímat se o zdravou stravu. Odmítla jsem všechny injekce, začala si odštavovat štávy a držim se z 80 procent na syrové stravě a tělo dělá zázraky, energie začala růst, začala se mi hrozně čistit plet a trvalo to přesně rok, vždy jsem měla dlouhou a bolestivou menstruaci a nyní ji mám tak po 1,5 a je kratší, vubec mi nic není, žádné bolesti a krev je čirá, čistá. Snažíme se s manželem o mimi, takže doufám, že se to povede. Nechávám tomu čas, tělo je chytry a a když mu budu dávat zdravou stravu a zdravé doplnky, tak se mi ovulace na 100 procent musí srovnat. Urtčitě doporučuji ostatním, čekat, nechat to na přírodě, žádné injekce a hormony, způsobí to jen to, že to dostanete jednou a pak zase ne a ten problém se jen posune. Navíc se mi poto zanesly játra bilirubinem, doktorka mi řekla, že to nic není, ale já myslim, že tak to být teda rozhodně nema. A ted jim zdravě a játra jsou najednou čistá. Prostě chce to čas a zdravou stravu a o gynexu jsem hodně četla, že pomáhá k otěhotnění takže doporučuji, jinak super je také šalvej, kotvičník a maca 🙂