Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

pancuska
5. lis 2011

@ingris nie gynex uz neberiem! po mmt som mala menzes vselijako len tak akoby som mala mat nie a ked som ho zacala brat tak sa mi to zlepsilo.....len po 2 mesiacoch som si ho v robote zabudala kvapkat a tak som to potom uz prestala brat.....no menzes mam stale upraveny......dokonca som mala aj cysty na prsnikoch a tak som to brala aj kvoli tomu.....bola som v Tn u prof.Slobodnikovej a ta mi ich vysala lebo vraj boli vodove.....dovtedy mi tvrdili ze nie su vodove.....a tak to celkom dobre dopadlo,nemusela som ist pod noz lebo mali az 38mm!
no takze si sa objednala k Jankovskemu a kolko asi dopredu tam staci zavolat? a objednava sestricka? ja budem mat teraz v decembri uz 31 😒 no co uz ani ja nebudem vecne mlada 😉 takze aj tebe pichol pregnyl?

ingris
6. lis 2011

Takze teraz máš MS pravidelný ale pred tým ako si mala MMT si ho mala nepravidelný?Hádam mi pomôžu je to moja posledná nádej.Ja som mu volala v piatok že chcem sa objednať na folikulometriu a povedal že ok.Objednával ma doktor.Ja som mala v júli 31 sme tuším tak na to skoro rovnako.Nie doktor mi teraz nepichol pregnyl ja som dnes 11 deň cyklu takže uvidíme čo mi povie to mi pichali pred tým u iného doktora.Včera som si robila ovu test a už tam bola slabá čiarka tak sa to snáď už rozbieha len aby dorástli a hlavne praskli lebo s tým som mala ja problém.

ingris
6. lis 2011

No dnes som sa konečne dočkala odpovede tu je je to odpoveď priamo od gynekológa s enerie:. Nasazení GYNEXu nezávisí na termínech menstruace. nasaďte kdykoliv a berte 3 týdny, pak týden pauza. Přidejte ještě Vitamarin 3x2 a Spirulina Barley 3x1. Tím bude dobře provedena prekoncepční přípravs. Zdravím dr halt
Takže tak: Len pre informáciu

ingris
6. lis 2011

Dnes sa mi na ovu teste spravila silnejšia druhá čiarka 😀 tak sa to snáď blíži dúfam že doktor mi povie niečo priaznivé 😉 už sa začíname snaženkať.

pancuska
7. lis 2011

@ingris takze som dobre hovorila teda pisala ze sa GYNEX nemusi brat presne podla menzesu lebo ja viem ze som ho brala proste kedy som si dala vtedy som zacala len tu prestavku treba dodrzat....ja si myslim ze ti staci najskor gynex sak tie ostatne co ti ten dr odporucil tak budu stat dalsie prachy......no a ja som pred mmt mala menzes presne 28dni ale po mmt sa mi to pokazilo a tak som zacala 😉 a ako si dneska dopadla???som strasne zvedava!!?? ja mam vo stvrtok ked k nemu pojdem 13dc dneskaa by som mala mat 10dc,ten ovu test mas aky?tiez som rozmyslala ze vyskusam ale nikdy si ho nekupim.....

ingris
8. lis 2011

No ahoj prepac ze som nenapisala uz vcera ale nic som nestihala a este som bola aj na nocnej a dnes zase poobedna no juchuuuuuuuuuu 😀 na 12 dc so mala sice len jeden folikul ale mal krasnych 22mm povedal ze musi prasknut v priebehu 2 dni maksimum povedala som mu ci mi nemoze dat pregnyl lebo sa mi stalo ze folikul som mala ale nepraskol tak mi ho dal ale povedal ze praskne aj same ze na 12 DC je to krasne tak sme sa samozrejme snazilovali

krysulka
8. lis 2011

ahojky všem diskutujícím 🙂 Já mám s gynexem zatím jen dobré zkušenosti... Trpěla jsem opakovanými mykozami, které mi vždy rozházely cyklus-špinění mimo cyklus trvalo i 14dní :( (Dr. sice tvrdil, že to není mykozama ale neměl pravdu) potom jsem se dočetla na netu o gynexu a perfektně mě srovnal cyklus, a mykozy mám ted už také mín, když se lépe stravuju, tak je nemám vůbec....S tím dávkováním: Doporučuje se 3-9 kapek 1-3x denně...já jsem začínala na vyšších dávkách tj. cca 3x denně 6 kapek a postupně jsem snižovala, udržovací dávka byla 3 kapky 1x denně po dobu 3 týdnů a pak jsem měla týdenní pauzu.Nikde jsem se ale zatím nedočetla zda je tyto kapky možné užívat třeba rok nebo i déle samozřejmě s tou týdenní přestávkou po třech týdnech užívání. Nemáte někdo zkušenost? ☹

ingris
9. lis 2011

@pancuska Ahoj tak ja som mala tie prúžkové testy v ružovom obale a je ich tam 5 lepšie sa to oplatí vola sa:Woman secret right time - jednokrokový prúžkový ovulačný test

ingris
10. lis 2011

@krysulka Neviem síce či rok najlepšie by bolo keby si sa opýtala toho kto ti to predal ale ja viem že tá pani ktorá to predala mne mi hovorila že ne základe že tieto kvapky nie sú návykové sa dajú užívať dlhodobo podľa toho kto má aký problém

pancuska
10. lis 2011

@ingris no ja som dneska isla od gyn trocha sklamana......neviem akym sposobom ale dneska som nemala ziadne foliky a to mam 13dc a tak ma chce stymulovat clostylom....no rozmyslam ze zasa zacnem s gynexom kedze ma sklamali vajicka a nic sa mi neurobilo 😒 ty ho uz uzivas?teraz by si mala kedy dostat? 😉

ingris
10. lis 2011

@pancuska no to ma mrzí že nemáš žiadne folikuli to nieje dobré len si pekne Gynex nasaď.Áno ja ho užívam už tretí týždeň už budem robiť aj pauzu mám dostať až 26.11. mám mať MS dnes som 15 deň cyklu

pancuska
15. lis 2011

@ingris no ja by som mala dostat 25.11. mrchu,takze budeme nedockavo cakat,len ty trochu viac nedockavejsie ako ja 😉 vcera ma presla nejaka brusna prehanka a este aj v robote,myslela som ze sa zblaznim....akoze neviem preco ale furt mi nieco je......inak kupila som si kvapky imunal na imunitu a neviem ci sa mozu z gynexom uzivat,ci mi aj to nesposobilo tie prehanky 😉 inak mna uz tyzden bolia strasne prsia a pritom kde je este mrcha....

nienna
15. lis 2011

tak baby dnes som si aj ja kúpila Gynex 🙂 som zvedavá či pomôže, aj keď mi je jasné že zázraky nerobí, treba skúsiť všetko.....ja mám problém s mrchou, príde len párkrát do roka, ako sa jej zachce, niekedy aj pol roka nič.....asi PCO.....tak uvidíme...

simonkazga
16. lis 2011

ahojte. aj ja som si kúpila Gynex :D už sa neviem dočkať ... dúfam, že mi to pomôže. Vyše 3/4 roka sa snažilkujeme a stále nič. Kamarátky čo začali spolu s nami už pomaly rodia. držte mi palce

kostickabonnie
16. lis 2011

@krysulka ja som ich uzivala dlhodobo, snad aj 8 cyklov po sebe, ale potom sa mi podobne problemy vratili (aj pocas uzivania gynexu), tak som vysadila. Potom som parkrat skusila liecbu odznova, ale uz to nemalo taky efekt, ako ked som zacala s uzivanim prvykrat (naozaj vela robi pozitivne myslenie, ze to pomaha). Presnu statistiku napisem, ked sa mi podari najst kalendariky z predchadzajucich rokov 🙂

siusinocka
17. lis 2011

@evelyin Ahoj. chcela by som sa opýtať na ten Gynex... mam ho odporučený na harmoniu organizmu.. na čo ešte je? užívala si? bola si spokojná? dík Zuzana

pancuska
17. lis 2011

@simonkazga ale daj si pozor lebo neviem ci vies ale ked zostanes tehu tak uz ho nesmies uzivat 😉

simonkazga
18. lis 2011

@pancuska teda, to som nevedela. Ďakujem za upozornenie, čiže ako náhle bude mrcha meškať treba hneď testnúť, aby som vedela kedy mám prestať? Čo ma prekvapilo, že v krabici nie je žiadna príbalová informácia. Všetko čo viem, som si našla len na nete. A o zákaze užívania tehotným mamičkám som sa vôbec nič nedozvedela.

krysulka
18. lis 2011

@kostickabonnie hmmm tak to mě docela mrzí ☹ říkala jsem si tak, že se snad už problémy pak opakovat nebudou, ale je pravda, že jsem raději vysadila po 5 cyklech. Potom byly 2-3cykly v pohodě a pak jsem opět dostala mykozu a špinění....teď jsem už dva cykly zase bez gynexu a zatím je to jakž takž dobré, tak doufám, že to tak bude pokračovat i dál 😕

pancuska
18. lis 2011

@simonkazga skusim ti poslat stranku kde je navod na gynex... http://www.energy.sk/sk/menu_x1135x.asp a tam dole pisu o tom ze citujem ....Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom. Počas tehotenstva neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom.....a to je regeneracny pripravok,ale ved ak ostanes tehu tak svoj ucel to splnilo,tak uz ho nemusis uzivat 😉 no je zaujimave lebo ja som tam ten pribalovy letak mala tak neviem 😉

pancuska
18. lis 2011

@siusinocka ahoj taktiez ti posielam stranku s navodom pozri si to mozno najdes to co potrebujes 😉 http://www.energy.sk/sk/menu_x1135x.asp

kostickabonnie
19. lis 2011

@krysulka neskusala si Indonal Partner? ten by sa na mykozu urcite hodil viac ...

simonkazga
19. lis 2011

@pancuska super, ďakujem. poctivo papám a budúci týždeň prvé gynex ovu 😀

pancuska
19. lis 2011

@simonkazga kiez by ti to vyslo na prvy sup a nemusis sa takto dlho trapit ako ja!! nikomu to neprajem!!! 😉 aj pouzivas avu testy?

simonkazga
19. lis 2011

pancuska@ na prvý šup to nebude. Pokúšame sa už 3/4 roka. Ja naivka som si myslela, že stačí vysadiť HAK a snažilkovať sa hlava nehlava.. už viem, že to tak funguje len v rozprávkach a u tých, čo dieťa nechcú. Meriam si BT a mám taký malý mikroskop na zistenie ovu. ako dlho sa snažíte?

siusinocka
20. lis 2011

@pancuska dakujem

pancuska
20. lis 2011

@simonkazga mas pravdu,presne toto som si povedala aj ja lenze keby clovek vedel,bol by tento svet strasne jednoduchy a nemali by sme preco trapit 😉 my sa snazime 2,5 roka ....zatial len mimomatrenicove....nemam jeden vajcovod....ale co uz....vraj to ide aj tak,len mne akosi nie,uz skoro vsetky baby co som si s nimi pisala a boli tiez po mmt tak uz cakaju babo a ja....sa zatial staram len o kvety,ale aj tie mi kapu 😀

simonkazga
21. lis 2011

@pancuska obdivujem ťa, že to dokážeš zvládať takto v pohode. Čím som medzi vami dlhšie, tým viac si uvedomujem, že to preháňam s mojimi hysterickými reakciami zakaždým, keď dostanem mrchu. Kvetinky kapú aj mne, z toho si nič nerob 😀 skús si zaobstarať psa, on si papanicu vyžiada, keď je hladný.

pancuska
22. lis 2011

@simonkazga psikovi by som sa potesila len nemam ho kde mat,byvame totiz u svokrovcov,ale nerobim problemy a tak svokra je rada ze ma tu ma he he he ale zasa sme samostatna jednotka takze ani neviem ze tu byvaju.....inak pisem si s babami aj v inych temach a ver ci never fakt je ze s kazdou co som si pisala uz su tehulky.....tak som zvedava na teba!!!!?? 😉

simonkazga
22. lis 2011

@pancuska už viem, už viem, už viem ty si oficiálnym maskotom modrého koníka :D :D :D vôôôôbec by som nebola proti, ak by som otehotnela, ale polovicu pozitívnej energie budem od dnes posielať telepaticky tebe nech máš maskota aj ty, takého polooficiálneho. 😀
Ja mám Jack Russla, ktorého zbožňujem, ale nie je žiadna stranda s ním žiť. Má stále dostatok energie pre troch. Musíš sa mu stále venovať - ako dieťaťu- hračky nosí, hladkať ho treba, neznáša umývanie zubov a kúpeľ, papal by všetko zo stola, len nech to nie sú granule. My síce bývame vo vlastnom byte, ale zato mamu mám vo vedlajšom vchode, čiže je prakticky stále u nás.