Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

apet
22. čer 2007

Ahoj holky,
prosím o radu, beru gynex 3.týden, dnes jsem 21DC.. Má se užívat 3 týdny a pak týden pauza. Měla bych ho užívat jen do ovu nebo i po? 😉

samsulka
22. čer 2007

HOlky tak to vidím,že to má určitě dobrý účinek, tak jsem si ho objednala a další cyklus ho použiju, ted už by to asi nemělo smysl brát když jsem 8DC.

zanetik
22. čer 2007

samsulko já bych ho asi začala brát až ten příští cyklus od prvního dne do 21DC i kdyby ovu byla třeba už 14DC, tak stejně než se to uchytí, tak to akorát výjde 😉

wacinka
25. čer 2007

AHoj přidávám se do diskuse. gynex v kombinaci s cytovatilem mě zachránili od operace. a Moc tomu vděčím. Zmizely mi všechny cysty co jsem měla. a to p jednom měsící braní. Ale to není jen tohle v čem mi gynex pomohl. Můj cyklus zanetik to ví byl kolem 60Dc a ovulaci jsem neměla(brala jsem na to utrogestan). nakonec jsem se rozhodla přestat s hormonama a byl mi doporučen gynex. Od té doby co beru gynex se mi cyklus upravil na 30 dní což je perfektní a každý měsíc proběhne ovu. jsme za to vděčná. 😉

samsulka
26. čer 2007

Ahojky, tak koukám, že gynex je opravdu záračný.Už se těším na další cyklus a hned budu brát. Kdyby si aspon upravil cyklus. Mívám taky hodně dlouhý cca 60DC. A ta lahvička je na mšsíc nebo na dva?

alex
29. čer 2007

Ahojte kočky, mám jednu otázku, kedy by som mala začať brať gynex. Po MS, alebo prvý deň MS, alebo je to jedno?

zanetik
29. čer 2007

Samsulko ta lahvička vyjde na víc záleží na to kolik jich bereš já brala 9kapek večer, ale problém je v tom, že by se měla spotřebovat do 3měsíců, ideální by byla pro 2lidi, ale já ho brala 4měsíce, tak si myslím, že se nic nestane...
Alex určitě bych ho začala brát od 1DC tedy hned jak začně MS (teoreticky by jsi neměla být těhu) bere se 3týdny, takže to vyjde akorát do případného otěhotnění a neohrozí půod 😉

zanetik
29. čer 2007

Samsulko ta lahvička vyjde na víc záleží na to kolik jich bereš já brala 9kapek večer, ale problém je v tom, že by se měla spotřebovat do 3měsíců, ideální by byla pro 2lidi, ale já ho brala 4měsíce, tak si myslím, že se nic nestane...
Alex určitě bych ho začala brát od 1DC tedy hned jak začně MS (teoreticky by jsi neměla být těhu) bere se 3týdny, takže to vyjde akorát do případného otěhotnění a neohrozí plod 😉

alex
29. čer 2007

Zanetik ďakujem za odpoveď 🙂

samsulka
29. čer 2007

Zanetik, děkuji za rady. Určite ho začnu brát od 1dne MS.
DOufám, že mi pomůže upravit ms a taky ovu. No já mám rozpis jak to brát tak uvidím.Když tak se podělím s kámoškou co o tom taky uvažuje.A tobě to nějak pomohlo?

danahl
6. črc 2007

Ahojky holky.Já jsem taky brala Gynex asi 2 měsíce a pak jsem otěhotněla,tak snad to má nějaký účinek. 🙂

danahl
6. črc 2007

Ještě jsem zapoměla napsat,že jsme se snažili asi 10 měsíců a pak jsem začala brát Gynex a bylo to.

zanetik
6. črc 2007

Smasulko netroufám si říct jelikož jsem to brala zároveň s Utrogestanem pak bez něj před laparkou to jsem MS dostala teď ho neberu a na MS zatím amrně čekám....

alex
7. črc 2007

Tak som ho začala brať, od 7.DC, som zvedavá, čo to urobí 🙂

samsulka
9. črc 2007

Zanetiku, tak to je mi lito, no ja tomu davam trochu nadeje,ale kdyby po 2 mesicich nic tak se obj do CAR, uz jsem docela zoufala. MS by mela dojit brzo tak uz se tesim jak to zacnu brat.

apet
9. črc 2007

Ahoj holky,
chtěla bych Vám napsat mou zkušenost s gynexem a trošičku i podpořit 🙂 O mimi jsme se snažili rok, poslední 2 měsíce jsem brala hormon clostilbegyt na ovu a ten druhý měsíc jsem začala užívat gynex... No a dnes jsem byla u dr. na UTZ a .... podařilo se!!! 🙂 🙂 Jsem asi 6tt, napsal mi i utrogestan na udržení těhu 🙂 Tak tomu začínám pomaličku věřit, že gynex mi po měsíčním užívání hodně pomohl a určitě pomůže i vám všem, a když ne hned, dlouho určitě čekat nebudete 🙂 🙂 Držim vám všem moooc palečky 🙂

scarlet
2. srp 2007

Apet, gratulujeeeeeeeeeeem! Super, želám ti krásne a bezproblémové tehotenstvo 😉.

Napíšem aj moju skúsenosť s Gynexom. Mávam veľmi slabú a krátku menštruáciu a po mesačnom užívaní Gynexu mám MS už 4.deň a normálne 🙂, uvidíme čo bude ďalej 😉.

poletucha
2. srp 2007

ahojky, ten gynex je k sehnání v lékárně bez předpisu?

scarlet
3. srp 2007

Gynex, zozenies bud v specialnych predajnach (cajovnach), alebo cez internet na www.energy.sk 😉

poletucha
3. srp 2007

díky moc 😎

extravaganca
3. srp 2007

Tak já se taky přidávám.Včera to bylo 14 dní co jsem ho začala brát.Jednak mám děsně krátký cyklus (22dní),velké menstruační bolesti,ale hlavně se snažíme už rok o miminko,tak doufám,že mi pomůže.Jen jsem trochu zmatená z toho,kdy se mají začít brát.Já jsem začala hned na druhý den,co jsem ho vyzvedla na poště a vůbec teda netuším,kolikátý den cyklu a beru 3x9kapek.

scarlet
3. srp 2007

Dievčatká a hlavne nezabudnite, že GYNEX sa berie 3 týždne a potom týždeň pauza, to je dosť dôleźité pre žiadaný efekt 😉.

linle
6. srp 2007

kočky, gynex môžete začať užívať v ktorýkoľvek DC. Nezáleží na tom. Samozrejme ako písala Scarlet, nezabudnite na tú týždňovú prestávku po 3 týždňoch užívania.

scarlet
6. srp 2007

Linle, Gynex sa môže začať užívať ktorýkoľvek deň cyklu 😉.

extravaganca
6. srp 2007

Tak já budu končit první kůru ve čtvrtek.Dnes jsem dostala MS.Díky kapkám jsme neměla tak děsný PMS a dokonce ani mě nebolela hlava,jak to mívám když to dostanu.Škoda jen,že mě bolí břicho.Ale na to naštěstí zabírá ibalgin.TAkže já jsem nadmíru spokojená.Tak doufám,že se brzo dočkám i těch vytoužených // 🙂

samsulka
9. srp 2007

Ahoj holky, tak píšu já zkušenost s gynexem. Jsem ho začala brát 1DC je to nejlepší a musím teda říct,že jsem měla ovulaci sice nevím kdy, ptž jsem se nějak vykašlala na snažení a na hlídání, ale byla což jsem nevěřila tak mám radost. Možná to vyšlo možná ne,ale GYNEX je fakt pro mě zázračný.

lopka
17. srp 2007

ahoj mam zkusenosti s Gynexem,brala jsem ho asi pul roku jako podpurny prostredek a zvysene sance otehotneni.Behem pul roku se nic nezmenilo,cyklus jsem mela pravidelny i drive,telesne zmeny jsem pocitila.Nejvetsi sok byl pro me ten,ze navstevujeme CAR,udelali mi kontrolu vsech hormonu,vse bylo ok,az na jeden a to FSH,ktery byl mirne zvyseny.Nyni jsem Gynex vysadila a jsem zvedava zda pri dalsi kontrole bude FSH v norme nebo ne.Gynex by mel primo pusobit na tento hormon hypofyzy.

janie
18. srp 2007

Mám zkušenost s homeopatikem Hormeel S od firmy Heel. Je levnější a dá se sehnat v lékarně. Poprvé jsem začla užívat asi ve 23 DC a 34 DC přišla ovulace (upozorňuji, že cyklus předtím jsem byla bez ovu 70 dní a cykly předtím nebyly o nic lepší). Další cyklus jsem kapala od začátku a ovulka se malinko zpozdila, asi 38 DC. Potom jsem Hormeel vysadila a další cyklus ejhle, ovu přišla 17 DC!! Podle lékařských testů jsem v pořádku až na nízkou hladinu progesteronu. Dnes jsem 11 den po ovu a mám 37°C 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/1a7d1a
Závěrem, homeopatikum je určitě menší zlo než umělé hormony a pokud ten kdo užívá přijme všechna pro a proti této "léčby-prevence", určitě sklidí úspěch v podobě krásných ovulačních cyklů ... alespoň pro začátek 😀

samsulka
26. srp 2007

Ahojky holky, tak já teda hlasím,že MS došla, ale měla skoro týden zpoždění BT pořád nahoře tak nevím co to, ale možná jsem byla těhu a mimi se neudrželo nebo nevím. Tak ale jdu do dalšího boje a uvidím co bude. Určo mi gynex je k něčemu a určo ho budu ještě užívat.
Janie je mi líto,že ti došla ms jsem koukala na grafík ☹
ALe věř,že to jednou určo vyjde.

samsulka
29. srp 2007

Holky, tak já teda hlásím dneska // nádherný tlustice. MS byla ale těhu jsem tak už jenom frčím k dr. Gynex pomohl takže jsem za něho hrozně štastná 2 roky snažení a najednou je to tu. Tak hodně štěstí ostatním.